Morawica i Chańcza | Kielce | #1

Istnieje plaża koło Kielc w Morawicy. Należy od strony Kielc jechać do Morawicy i skręcić w lewo w ostatnią drogę przed Morawicą. Następnie przejechać około 200 m i skręcić w polną drogę w prawą stronę w kierunku Nidy. Po około 300 m dojdziemy do rzeki. Jest tam polana i kilka fajnych zakamarków gdzie można spokojnie nago się poopalać.

Plaża w Chańczy nad zalewem.
Należy dojechać do miejscowości Chańcza nad zalewem Chańcza koło Rakowa. Następnie do końca drogą przez wieś i dojechać do zalewu skręcając w lewo. Przejść brzegiem jakieś 300 m i dojdziemy do miejsca gdzie z jednej strony jest woda a z drugiej las. Tu można spokojnie się opalać.

Autor: PawełDodaj swój raport
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed publikacją komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

witam teraz to za pozno na opalanko ale za rok moze wybiore sie na mojcze tylko malo osob tam zaglada w jakie dni albo w jakich godzinach przychodza tam swietokrzyscy naturysci ktos wie

Na chanczy co roku opalamy się nago.teraz też planujemy i zapraszamy

Witamy a gdzie dokladnie na chanczy można opalać się nago ? My do tej pory opalamy się na Kryspinowie.

Witam, my też się opalamy za "woprem" na cyplu. W Kielcach nad rzeką na Mójczy na polanie, droga za cmentarzem od strony Cedzyny, zapraszamy.

Hej! Razem z żoną jesteśmy długoletnimi naturystami. Mieszkamy w okolicach Kielce i od dawna szukamy plaży w okolicy do nagiego opalania. Możecie coś więcej napisać o Chańczy i plaży do opalania?

a gdzie w rejonie kielc mozna opalac sie nago

czy ktoś wie gdzie w chanczy można opalac się nago dajcie znac mam ochote wybrać się tam jutro

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.