Ahlbeck

Plaża w Alhbeck miała się bardzo dobrze dopóki nie zniesiono granic, nie zaczęły tam pojawiać się hordy tesktylnych polaków-spacerowiczów, niewybrednie komentujących niemieckich naturystów, i świeci obecnie pustkami. Do tego doszła w 2008 roku interpelacja jednego z radnych w Świnoujściu, który po wejściu Polski do strefy Schengen i zlikwidowaniu granicy żądał zamknięcia plaży FKK. Sprawa wywołała szczere zdziwienie wśród niemieckich naturystów którzy dla świętego spokoju przenieśli się do miejscowości Bansin. Cóż, Polak potrafi.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed publikacją komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

Byłem z chłopakiem kilka dni temu w Ahlecku,to był nasz debiut na plaży N, wbrew negatywnej opinii i sredniej pogody sporo ludzi i miła atmosfera :)

My też byliśmy w Bansin, zapraszmy od 2 sierpnia do końca 15 sierpnia, ma być najwięcej ludzi i podobno sporo zabawy, piłka siatkowa, itp,. Spokojnie można się opalać nago, dzieci , młodzież, starsi. Nikomu nic nie przeszkadza.

Byłem wczoraj w Bansin. Plaża rewelacyjna,szeroka, fajne miejsce do piłki siatkowej dużo ludzi. Można swobodnie plażować. Polecam

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.