Lubiewo

Miedzyzdroje - miasto położone na wyspie Wolin, polski kurort tętniący życiem, z duża ofertą rozrywkową, idealne miejsce dla naturystów lubiących klimaty nocnych szaleństw i plażowania nago.
Sama plaża znajduje się w gminie Lubiewo, najłatwiej dotrzeć do niej od strony Międzyzdrojów. Spacer plażą w kierunku zachodnim wymaga sporego wysiłku - ponad 2 km, możliwy jest dojazd samochodem.
Plaża ładna, szeroka. W upalne letnie weekendy plażuje tu duża ilość naturystów.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed publikacją komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

Witam serdecznie wszystkich . Własnie dzisiaj wróciłam . Polecam , plaża piękna dużo par i przemiłych ludzi , niestety tylko brak tablicy informacyjnej. Pozdrawiam.

Witam serdecznie! Mam pytanie. Czy ktoś byłby w stanie opisać jak wygląda N plaża w Lubiewie obecnie (tzn. w ostatnich sezonach, 2015, 2016). Jaka jest tam frekwencja? Czy są jakieś tablice informacyjne o plaży? Wyspę Wolin znam dość dobrze, wiele razy tam wypoczywałem, lecz najczęściej po sezonie plażowym lub w czasach "przednaturystycznych". Pamiętam z wczesnej młodości, że w Lubiewie była "natura". A jak to wygląda dziś? Bardzo dziękuję za wszelkie odpowiedzi. Dziś, w czasach "naturystycznych" prawdopodobnie wyląduję w Międzyzdrojach w drugiej połowie sierpnia i każda świeża informacja o N plaży w Lubiewie w obecnym stanie, bardzo, ale to bardzo mi się przyda:) Dzięki!

Witam . Właśnie wróciłam z tej pięknej plaży , bo taką jest. Szeroka ładna i nawet czysta . Niestety brak tablic informacyjnych i zaplecza sanitarnego . Mimo to polecam w ładna pogodę frekwencja dopisuje . Pozdrawiam.

Bardzo fajnie tam jest i woda cieplutka zawsze :D

Polecamy. Jak tylko jest pogoda zazwyczaj na niej jesteśmy. Z roku na rok coraz mniej podglądaczy :-)

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.