Piaski

Malutka miejscowość na Mierzei Wiślanej, ostatnia przed granicą polsko-rosyjską. Z racji swojego położenia, nie jest odwiedzana tłumnie przez turystów, z plażą na której nigdy nie ma tłoku. Plaża naturystyczna idealna dla osób poszukujących samotności, spokoju i jednocześnie potrafiących zaakceptować pewne jej niedostatki. Wzdłuż całej mierzei mogą się zdarzyć zakwity sinic brunatnych, a są to duże ilości tych glonów. Nabrzeże jest wtedy pokryte grubym, zielonym dywanem, niezbyt pięknie pachnącym na słońcu. Sama plaża jest szeroka, piaszczysta, niestety nie jest sprzątana.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed publikacją komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

Plaża super jesteśmy teraz piekna pogoda czego więcej można chcieć pozdrawiam wszystkich naturystów

Potwierdzam plaża super.Bywam tu systematycznie od początku maja tego roku.

czy ktoś moze zwrocic uwage osobom ktorzy przychodza na plaze i siedza w strojach kąpielowych ??..wczoraj bylam na tej plazy i wiekszosc osob chodzi w strojach..dla osob naturystycznych moze to byc krepujace,bo dla mnie tak...sidza i przygladaja sie..jesli chca opalac sie to niech ida na zwykłą plaze.prosze o zwrocenie na to uwagi.

Niestety jeśli są takie sytuacje to trzeba samemu zwracać uwagę :) ewentualnie iść z sąsiadującymi obok :)

byłem wczoraj tzn 05.07.16 jest pięknie i luzacko trochę tekstylnych ale kto by na to zwracał uwagę ,jesteśmy u siebie a oni u nas:)jak się z tym czują dobrze to ich problem:)niesamowite że można się kąpać i opalać nad naszym pięknym morzem jak za kamienia łupanego !!!!!pierwszy raz byłem i już nie pojadę na inną plażę ,tylko tak można się przecież ładnie opalić!zachęcam i bardzo polecam.Jutro ponoć ma być pogoda:)

Dzisiaj byłem , czysta plaża , czysta woda , przepiękna pogoda , ludzie wyluzowani a poczuć się na luzie bez ubrań bezcenne. Polecam miejsce mniej więcej wyjścia 10 i 11. Gapiów textylnych brak :)

czy już zaczął się sezon opala się ktoś?

sezon zaczęty byłem

Co to za bełkot?

Dużo tam golasków? Szukam takiej plaży :)

bardziej wejscie 10 i 11. W sierpniu od groma ludzi

Plaża zaczyna się praktycznie od 9 i 10 wejścia. Tu przeplatają się naturyści i tekstylni, ale nikomu to nie przeszkadza. To około 15 minut spaceru z centrum miejscowości Piaski. Dalej już są tylko naturyści, choć zdarzają się pojedyncze egzemplarze w kostiumach (nawet z dziećmi) które się chyba zgubiły. Plaża jest szeroka i długa więc każdy ma dużo swobody i sobie wzajemnie nie przeszkadza. Tekstylnych spacerowiczów praktycznie nie ma, może dlatego że to już po sezonie.Woda w Bałtyku tradycyjnie niezbyt gorąca.

Byłem w tym tygodniu i muszę powiedzieć że jest czyściejsza niż,plaża tekstylna.Piękne miejsce na wypoczynek latem

byłem i widziałem -super plaza a naturyści jak jedna wielka rodzina

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.