Skocz do zawartości

Coś o tym Klubie

Najlepsze saunarium w Greater Poland Voivodeship a może nawet w Wielkopolsce!

 1. Nowości w tym klubie
 2. Hi-End Sauna

  Z albumu Welcome to the machine

  To nasza najnowocześniejsza sauna. Nasz technik kupił ją na wycieczce w Kazachstanie, jesteśmy z niej dumni.
 3. Welcome to the machine

 4. Maraton saunowy

  To jest przykładowy wpis właściciela klubu. Każdy użytkownik wykupując konto komercyjne może być prowadzącym taki klub. Szczegóły wkrótce!
 5. Nowe Saunarium

  To jest przykładowy wpis właściciela klubu. Każdy użytkownik wykupując konto komercyjne może być prowadzącym taki klub. Szczegóły wkrótce!
 6. Zapraszamy na maraton saunowy, organizowany w dniach urodzin Prezesa Płatność przyjmujemy tylko w Bitcoinach, sorki. Cena 1 BTC. Spróbuj pobić zeszłoroczny rekord, gdy zwycięzca odmówił wyjścia z sauny na swój ślub, w której siedział od 4 dni! Potrafisz tak?
 7. Witamy w Klubie Sauna 3000 Jesteśmy najlepszym saunarium, takim najlepszym że nie możemy podawać adresu do nas - inaczej by nas rozdeptali. Słyniemy z niekonwencjonalnego sanowania - polewanie wodą z węża ogrodowego saunujących w saunie fińskiej w temperaturze 120 C jest naszą specjalnością. Na specjalne życzenie, świadczymy usługi indywidualnego dogrzewania suszarką do włosów saunujących w łaźni parowej. Pani Kasia, nasza sprzątaczka jest wtedy bardzo zła ale i tak ją kochamy. Zwłaszcza Prezes. Mamy nadzieję że nas znajdziesz i do nas dołączysz.
 8.  
×

Ważny komunikat

Korzystając z tego portalu, akceptujesz nasze Warunki użytkowania.