Yellow Tea© by Fisana

Skocz do zawartości

Forum NNS używa cookies i podobnych technologii w celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z serwisu (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności

Akceptuję

Witamy na Forum NNS

Witamy na Forum NNS. Tak jak na większości forów, musisz się zarejestrować aby pisać posty lub zobaczyć tematy widoczne wyłącznie przez zarejestrowanych członków forum. Proces rejestracji jest prosty i łatwy i wymaga podania przez Ciebie minimum informacji. Skorzystaj z możliwości jakie daje Ci rejestracja!

Wśród powodów aby się zarejestrować są:

* Prywatne wiadomości - Korzystając z komunikatora pisz do użytkowników
* Shoutbox - Chcesz coś powiedzieć wszystkim? Użyj shoutbox'a

..a przede wszystkim nie będziesz widzieć tej informacji ;)
Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Sauny w AQUACITY Poprad

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 młodysaunowicz

młodysaunowicz
  • Tematy: 2
    • Czas online: 9d 1g 14m 40s
  • Kim jestem:Para

Napisany: 17 lipiec 2017 o 22:09

Z racji pobytu w Aquacity Poprad i noclegu w hotelu przy nim skorzystaliśmy z znajdującej się tam strefy saun. Co ciekawe w tygodniu były prowadzone seanse saunowe 15.30, 17.00, 19.30. Dosyć fajne seanse, wszyscy saunujący bez strojów, ale większość zawinięta w kilt otrzymywany przy wejściu. Jest tam chyba 8 różnych saun i parowych i suchych, a schodząc niżej wypoczywalnia oraz jacuzzi i basen do schładzania. Jak ktoś jest gościem hotelowym to warto zaglądnąć, spotkałem się tam z machaniem ręcznikiem na kiju - coś a'la flaga oraz mokrym prześcieradłem moczonym w wiaderku z lodowatą wodą. Można się schłodzić w basenie albo jacuzzi bez strojów kąpielowych - jest dowolność ubioru. Nie wiem jak to wygląda na weekend bo ja byłem w tygodniu, frekwencja ok 15-20 osób a sauna duża. Jak by ktoś był w pobliżu to można zaglądnąć.

• 0

#2 hedon

hedon
  • Tematy: 10
    • Czas online: 2d 14g 33m 22s

Napisany: 18 lipiec 2017 o 11:34

Miejsce to jest znane na forum, dawno nikt o nim nie wspominał, bo jest zgodnie klasyfikowane jako smażalnia gaci.

• 0

#3 młodysaunowicz

młodysaunowicz
  • Autor tematu
    • Czas online: 9d 1g 14m 40s
  • Kim jestem:Para

Napisany: 18 lipiec 2017 o 20:21

Nie było tak źle. Nikt nie był w saunie w stroju kąpielowym, w parowej wszyscy musieli zostawić kilt czy ręcznik (niektórzy byli w szoku). Z tego co zauważyłem większość spłukiwała pot po seansie a dopiero potem się schładzali. Podczas seansów było trochę gorzej z trzymaniem nóg na deskach, na dolnych ławkach standardowo nogi na deskach bez ręcznika - oczywiście oprócz nas. Prowadzący seans informował o tym jak należy saunować poprawnie pokazując nas jako wzór! Z wykonaniem przez innych było gorzej...

• 0

#4 Szymo

Szymo
    • Czas online: 21g 24m 12s
  • Kim jestem:Mężczyzna

Napisany: 26 lipiec 2017 o 09:14

20 lipca byłem.Szczerze na 15 osób poprawnie saunowalo 2 osoby ja i jeszcze jeden pan.
Głupie uśmiechy kiedy zobaczono nagiego w saunie. Ogólnie ładnie tam jest ale pojęcia nie mają tam ludzie o saunowaniu.

Szymo edytował ten post 26 lipiec 2017 o 09:20

• 0

#5 Adam

Adam

X

• Tematy: 112
    • Czas online: 83d 14g 30m 2s
  • Kim jestem:Mężczyzna

Napisany: 26 lipiec 2017 o 22:36

większość spłukiwała pot po seansie a dopiero potem się schładzali
Czyli prawie połowa pakowała się bez spłukiwania do zbiorników wodnych...Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.....

Dopisane: 26 lipiec 2017 o 22:35

na 15 osób poprawnie saunowalo 2 osoby ja i jeszcze jeden pan
To i tak nieźle, zazwyczaj jest gorzej ;-)

Dopisane: 26 lipiec 2017 o 22:36

jest zgodnie klasyfikowane jako smażalnia gaci
I chyba tak pozostanie...
  • 0

Copyright © 2017 NNS