Yellow Tea© by Fisana

Skocz do zawartości

Forum NNS używa cookies i podobnych technologii w celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z serwisu (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności

Akceptuję

Witamy na Forum NNS

Witamy na Forum NNS. Tak jak na większości forów, musisz się zarejestrować aby pisać posty lub zobaczyć tematy widoczne wyłącznie przez zarejestrowanych członków forum. Proces rejestracji jest prosty i łatwy i wymaga podania przez Ciebie minimum informacji. Skorzystaj z możliwości jakie daje Ci rejestracja!

Wśród powodów aby się zarejestrować są:

* Prywatne wiadomości - Korzystając z komunikatora pisz do użytkowników
* Shoutbox - Chcesz coś powiedzieć wszystkim? Użyj shoutbox'a

..a przede wszystkim nie będziesz widzieć tej informacji ;)
Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Nago Na Rowerze.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
169 odpowiedzi w tym temacie

#161 Adam

Adam

X

• Tematy: 112
    • Czas online: 77d 9g 27m 40s
  • Kim jestem:Mężczyzna

Napisany: 19 kwiecień 2017 o 10:37

Miałem przyjemność również odbyć bardzo wiele rozmów z "odbiorcami z poboczy" i uwierz mi, prymitywny odbiór tej akcji to pomijalny margines, bardzo wiele osób przypadkowych, będących akurat w posiadaniu rowerów, spontanicznie dołącza do tej akcji, pozbywając się częściowo lub całkowicie tekstyliów...

• 0

#162 Piter04

Piter04
  • Tematy: 1
    • Czas online: 20g 18m 13s

Napisany: 19 kwiecień 2017 o 14:17

Jak dla mnie akcja ciekawa i specyficzna dlatego też wywołuje skrajne opinie na ten temat. Mi osobiście takiego rodzaju inicjatywa nie przeszkadza. A czy ona rzeczywiście działa na rzecz ekologii czy bardziej wzbudza sensację i oburzenie ciężko powiedzieć, organizatorzy na pewno są zadowoleni że jest o takiej akcji głośno. 

• 0

#163 noom

noom
    • Czas online: 17g 15m 31s

Napisany: 24 kwiecień 2017 o 19:47

Jak dla mnie super sprawa. Nie przeszkadzają mi okazjonalne akcje, które mają nagłośnić jakiś konkretny temat. Zdaję sobie sprawę, że pewnie często nic z nich nie wynika, ale można chociaż na chwilę przystanąć nad takim wydarzeniem i pomyśleć przez sekundę o idei. Świat dzięki takim wydarzeniom robi się też bardziej kolorowy.
  • 0

#164 nagi.rowerzysta

nagi.rowerzysta
  • Tematy: 2
    • Czas online: 1d 14g 36m 44s

Napisany: 25 kwiecień 2017 o 08:42

Osobiście też uważam, że taka inicjatywa jest fajna. Jeśli takie akcje robione są z głową, nie mają znamion ekshibicjonizmu i promują we właściwy sposób naturyzm i wszystko co się z nim wiąże, to powinny być organizowane wszędzie;) Sam bym chętnie się przyłączył bo i rower i naturyzm uwielbiam:)

Pojadę kiedyś za granicę na taką akcje i zobaczę jak to jest... U nas jeszcze długo to nie zawita...

• 0

#165 adam30

adam30
  • Tematy: 3
    • Czas online: 49d 15g 53m 13s

Napisany: 25 kwiecień 2017 o 10:59

Jeśli takie akcje robione są z głową, nie mają znamion ekshibicjonizmu i promują we właściwy sposób naturyzm i wszystko co się z nim wiąże, to powinny być organizowane wszędzie;)

Do wszystkiego można dorobić ideologię ;) Pierwszy lepszy złapany w lesie lub w parku "golas" może stwierdzić,że protestuje przeciwko "Lex Szyszko" ;) Uprawiajmy naturyzm tam gdzie są do tego odpowiednie warunki i uzasadnione powody.

• 1

#166 Sunlover

Sunlover

Weteran Forum

• Tematy: 19
    • Czas online: 28d 17g 45m 15s

Napisany: 26 kwiecień 2017 o 22:42

Uprawiajmy naturyzm tam gdzie są do tego odpowiednie warunki i uzasadnione powody.

Pod tą definicję można podciągnąć zarówno każde, jak i żadne miejsce ;)

• 0

#167 noom

noom
    • Czas online: 17g 15m 31s

Napisany: 26 kwiecień 2017 o 22:45

Uprawiajmy naturyzm tam gdzie są do tego odpowiednie warunki i uzasadnione powody.

A kto decyduje o tym czy powód jest wystarczająco dobry by się rozebrać? ;-)

• 0

#168 Nuxman

Nuxman

• Tematy: 313

Napisany: 27 kwiecień 2017 o 11:10

Twój rozsądek i nic więcej :P

• 0

#169 madgars

madgars
    • Czas online: 3d 20g 49m 17s

Napisany: 28 kwiecień 2017 o 10:04

Tak w sumie to takie protesty to mają już długą tradycję. Pierwsza była niejaka Lady Godiva. Co prawda, jechała nago nie na rowerze, tylko na koniu (bo rowerów jeszcze na świecie nie było). No i protestowała nie w sprawie ochrony środowiska, ale przeciwko zbyt wysokim podatkom.

• 0

#170 lotus1991

lotus1991
    • Czas online: 1d 17g 59m 5s

Napisany: 28 kwiecień 2017 o 12:30

Wiadomo, że WNBR z naturyzmem ma mało wspólnego. Chodzi bardziej o zwrócenie na siebie uwagi ale i tak wydaje mi się że może to być ciekawe przeżycie
  • 0

Copyright © 2017 NNS