Skocz do treści

Witamy na forum NNS

Zrób coś sensownego

agniesiaaa28

Chorwacja. Najlepsze plaże fkk

Rekomendowane posty

Sunlover
7 godzin temu, Olek1975 napisał:

W tym roku będziemy wypoczywać w Zavali na Hvarze.

Wspaniałe miejsce. Idąc na zachód od miejscowości, w kierunku bodajże Ivan Dolac, już przy ostatnich zabudowaniach Zavali pojawiają się golasy na tych dużych, płaskich głazach przy wodzie, dalej - wzdłuż promenady - robi się bardziej skałkowo i tam już rozsianych golasów powinno być sporo, znajdziecie też (jeśli się dobrze porozglądacie) fajne, małe zatoczki - jaskinie, gdzie możecie się najpewniej sami nago opalać, jeśli nie będą zajęte :) W drugą stronę, bodajże w kierunku Gromin Dolac, koniec Zavali zamienia się od razu w bardziej dzikie wybrzeże, choć gdzieś tam też golasowałem, tyle że po przejściu ładnych paru km szutrową drogą znacznie powyżej morza.

Zavala to bardzo klimatyczne i niewielkie miasteczko po właściwej stronie wyspy. Słońce od świtu do zmierzchu, przeciwnie do większych miejscowości na północnej stronie Hvaru. A tunel Pitve - mój ulubiony :->

dodane minutę później:

image.thumb.png.76c14e5a7ef4ced04f63f005aef22642.png

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Olek1975

No to teraz z tym większą niecierpliwością czekam na wakacje... czy uda się pogolasować rodzinnie, okaże się bo silny opór ze strony piękniejszej połowy jest, ale skoro tam dużo tych ukrytych zatoczek lub wręcz jaskiń jest, to może uda się zadebiutować... Dzięki za info

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jerzy12

Cześć, jestem nowy.

Powiedzcie mi czy można na jeden z tych dużych camping'ów naturystycznych (Valalta, Koversada) wejść w ciągu dnia, nie mając tam wykupionych noclegów. Ile się płaci za takie wejście?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
summer.time.77

@Jerzy12 poczytaj troszkę w tematach tych campów a wszystkiego się dowiesz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Marian159

Nowicjusz

0

2 posty

Zgłoś ten post

Napisano 25 Kwiecień

Cześć, jestem nowy.

Powiedzcie mi czy można na jeden z tych dużych camping'ów naturystycznych (Valalta, Koversada) wejść w ciągu dnia, nie mając tam wykupionych noclegów. Ile się płaci za takie wejście?

Na Valaltę możesz wejść bezpłatnie pod warunkiem że ktoś z zameldowanych na tym campingu gości, Cię zaprosi i będzie czekał na bramie.

Zapraszałem dwukrotnie i gościłem zaproszone pary, przez cały dzionek, bo w takim przypadku, nikt z ochrony się nie czepia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Marian159
Dnia 7.03.2018 o 08:53, bogusz. napisał:

Zdecydowaliśmy się na Valaltę, ale niestety już "musztarda po obiedzie".Brak miejsc na przełomie lipca i sierpnia.Zostaje więc Solaris albo Koversada.Też pięknie.

Bogusz, wypożycz sobie w Polsce, małą przyczepę campingową, na pewno na Valalcie znajdziesz wolną parcelę. Najlepiej będzina przełomie od 20-go czerwca do bodaj 1-go lipca są w "miarę do przełknięcia" ceny pobytu na kampingu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
akoleszka

Witam serdecznie i mam pytanie o cennik z Valalcie: https://valalta.hr/uploads//58cbbaf0-78d7-4541-90f8-69e5e1c761f6_cjenik KN 2018_Camping.pdf

Czy do ceny za samochód i przyczepę campingową trzeba doliczyć jeszcze cenę za osoby, czy dobrze to rozumiem iż płacę za parcelę plus pobyt np 4 osób ??

Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
hudson

Tak płacisz za parcelę oraz za ilośc osób. Wynajmujesz kawalek pola dosłownie, a nie jak często na polskich kempingach- opłaty ze względu na rozmiar przyczepy, czy postawienie przedsionka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
akoleszka

Dziękuję serdecznie za potwierdzenie moich domysłów :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach