Skocz do treści

Witamy na forum NNS

Zrób coś sensownego

wilczeq17

Okolice Dolnego Śląska i Gdańska

Rekomendowane posty

wilczeq17

Witajcie, nie powiem że jestem zaznajoma z tematem więc za wszelką ignorancje z mojej strony przepraszam.

A teraz przechodząc do mojego pytania.

Mój narzeczony był parę razy w termach, saunach etc. jak zwał tak zwał na Słowacji. 

Z okazji zbliżających się jego urodzin pomyślałam, że taki wypad może być ciekawy. Choć myślałam, że znajdę coś trochę bliżej. Więc czy  znacie jakieś godne polecenia miejsca na Dolnym Śląsku lub w okolicach Gdańska? Coś na granicy z Czechami też może być.

Mówiąc szczerze dobrze by było gdyby nagość była mile widziana i było dużo chyba nazwę to atrakcji. Sauny, baseny to co się wskakuje do zimnej wody i różnych innych rzeczy o których nie mam bladego pojęcia.

Chcę go zaskoczyć. Bardzo.

Za wszystkie odpowiedzi będę wdzięczna 😁

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Devan
3 minuty temu, wilczeq17 napisał:

czy  znacie jakieś godne polecenia miejsca na Dolnym Śląsku

Ślęza

4 minuty temu, wilczeq17 napisał:

w okolicach Gdańska?

Aquapark Reda

6 minut temu, wilczeq17 napisał:

Coś na granicy z Czechami też może być.

Przy samej granicy polsko-czeskiej raczej nie ma nic sensownego. Ewentualnie Babylon w Libercu, choć osobiście nie byłem, a opinie słyszałem różne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
aszu66

Ślęza - jak najbardziej, choć jeśli oczekujesz wielkiej liczby atrakcji, możesz być nieco rozczarowana. Dlatego podsunę Ci pod rozwagę również wrocławski Aquapark:

Poza tym (OK, to nie Dolny Śląsk, tylko Opolszczyzna, ale tylko ok. 100 km od Wrocławia, więc może się nada) Sommer Residence w Kuniowie koło Kluczborka:

Żeby nie powtarzać tu wszystkiego, co już napisano gdzie indziej, proponuję, żebyś poczytała tematy poświęcone poszczególnym obiektom - tylko zarezerwuj sobie sporo czasu na lekturę :) - i jeśli jakieś informacje będą dla Ciebie niewystarczające lub niejasne, nie wahaj się pytać o szczegóły. Z pewnością nie zabraknie tu osób, które wyczerpująco o wszystkim opowiedzą.

Jeszcze jedno. Skoro - jak sama piszesz - nie masz jeszcze własnych doświadczeń saunowych, sugeruję, żebyś poczytała też ile się da na temat poprawnego saunowania i saunowych dobrych obyczajów (tu trudno wskazać jeden temat - musisz uważnie przejrzeć tytuły w tym forum). Oczywiście nie wątpię, że Twój narzeczony wszystko Ci wytłumaczy, ale myślę, że to też będzie dla niego fajna niespodzianka, kiedy okaże się, że wszystko już wiesz...

Mam nadzieję, że saunowa przygoda dostarczy Ci wiele radości i stanie się Twoją nową pasją - życzę Ci tego serdecznie :) .

A może potem napiszesz na forum o swoich wrażeniach?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Devan
2 godziny temu, aszu66 napisał:

Dlatego podsunę Ci pod rozwagę również wrocławski Aquapark:

Tylko wówczas trzeba mieć na uwadze, że jedną z "atrakcji" najprawdopodobniej będą osoby w strojach kąpielowych pchające się do saun czy podgrzewanego basenu zewnętrznego.

Ja dla osoby początkującej ten obiekt bym odradzał. Za dużo złych wzorców...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
grommit

Wątek przeniesiony z  "Saunowanie - ogólna dyskusja" > do >  "Sauny - Polska"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
wilczeq17
Napisano (edytowane)

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi.

Juz przeczytalam posty na ten temat.

Atrakcje to raczej dla mnie a do AquaParku napewno skoczymy innym razem.

Badz co badz. Moj wybor ma na nim zrobic wrazenie, wiec zabieram sie do czytania o obiektach.

Jescze raz dziekuje :)

Edytowane przez wilczeq17

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Adam79

Ja polecam Wam Chocholowskie Termy,na pewno będziecie zadowoleni)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach