Skocz do treści

Witamy na forum NNS

Zrób coś sensownego

Kluby NNS

Kluby. Konta komercyjne

Rekomendowane posty

Kluby NNS

Na forum NNS istnieje możliwość wykupienia konta komercyjnego. Czym jest konto komercyjne?

 

Każdy użytkownik forum NNS może przedstawiać swoją ofertę wyłącznie w dziale ofert saunowych i naturystycznych, użytkownicy kont komercyjnych otrzymują dodatkowo do swojej dyspozycji dedykowany klub, z możliwością prowadzenia w nim dowolnych kampanii reklamowych, działań marketingowych, informowania o imprezach, wolnych miejscach, promocjach. Każdy prowadzący klub ma w jego obrębie uprawnienia moderatora - może edytować posty, zarządzać użytkownikami, ukrywać i przywracać tematy.

 

Kluby

 

club.png

 

Konta komercyjne mogą również tworzyć wydarzenia w kalendarzu forum NNS. Wydarzenia są porządkowane wg klubu i są przedstawiane w czytelnej grafice, co czyni kalendarz przejrzystym dla użytkownika.

 

calendar.png

 

 

Wydarzenia są anonsowane na głównej stronie Forum na 14 dni przed ich rozpoczęciem.

 

club_timeline.png

 

Promocyjny koszt konta komercyjnego wynosi 60 zł netto miesięcznie, umowa zawierana jest na okres 3 miesięcy.

Wysłanie zamówienia nie jest powiązane z obowiązkiem płatności

 

 

 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kluby NNS

Regulamin Klubów NNS

 

1. Konto komercyjne może wykupić każdy użytkownik forum NNS, posługujący się profilem zgodnym z regulaminem forum.

2. Klub tworzy Opiekun klubu, użytkownik wykupujący konto komercyjne staje się Prowadzącym klub.

 

3. Po przekształceniu profilu w profil komercyjny, istnieje jednokrotna możliwość zmiany nazwy profilu na dowolną - w tym również reklamową - wybraną przez posiadacza konta komercyjnego. Konto komercyjne jest graficznie oznaczone w widoczny przez pozostałych użytkowników sposób.


4. Użytkownicy kont komercyjnych otrzymują do swojej dyspozycji dedykowany klub o wybranej przez siebie nazwie, z możliwością prowadzenia w nim dowolnych kampanii reklamowych, działań marketingowych, informowania o imprezach, wolnych miejscach, promocjach, publikowania folderów, plakatów itd.

 

5. Każdy Prowadzący Klub ma w jego obrębie uprawnienia moderatora - może przypinać i odpinać posty,  edytować, ukrywać i przywracać treści, ustawiać datę przyszłej publikacji treści, przenosić, zamykać, otwierać i  usuwać treści. Na prowadzącym spoczywa obowiązek dbałości o zawartość prowadzonego przez siebie klubu.  W przypadku rażącego naruszenia regulaminu forum, administrator lub moderator zachowuje prawo do interwencji.

 

6. Każdy klub ma swoje forum, oraz galerię zdjęć.

 

7. W głównym kalendarzu forum NNS,  konta komercyjne otrzymują do dyspozycji dedykowany sobie kalendarz. Nazwa kalendarza jest taka sama, jak nazwa prowadzonego klubu. Kolor linii czasu w kalendarzu jest ustalany przez Opiekuna.

 

8. Użytkownik ma do  wyboru następujące rodzaje klubów:
- Publiczny - Każdy może przeglądać klub i jego zawartość oraz uczestniczyć bez dołączania.
- Otwarty - Każdy może zobaczyć klub i jego zawartość, ale tylko członkowie mogą uczestniczyć. Wszyscy mogą dołączyć
- Zamknięty - Każdy może zobaczyć klub i jego klubowiczów, ale tylko członkowie mogą widzieć posty i uczestniczyć. Użytkownicy muszą poprosić prowadzącego o przyłączenie.
- Prywatny - Tylko klubowicze mogą przeglądać klub i jego zawartość. Aby dołączyć użytkownicy muszą zostać zaproszeni przez prowadzącego.

9. Konto jest aktywowane po wniesieniu opłaty, uwzględniającej aktualny cennik i promocje, umowa zawierana jest na okresy trzymiesięczne lub ich wielokrotność.

 

10. Po wygaśnięciu umowy, klub zostaje przekształcony w prywatny, profil komercyjny staje się zwykłym profilem bez dodatkowych uprawnień. Nazwa profilu zostaje zmieniona na nazwę sprzed przekształcenia profilu w komercyjny.
 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

×

Ważny komunikat

Korzystając z tego portalu, akceptujesz nasze Warunki użytkowania.