Skocz do zawartości
Storm

Sardynia - Czy Ktoś Coś Wie ?

Rekomendowane posty

Storm

Witam

W tym roku planujemy eskapadę na Sardynie, na jej pn część. Generalnie wiem, że we Włoszech jest ciężko jeśli chodzi o plaże N, niemniej w necie wyczytałem, że Sardynia jest bardzo tolerancyjna i otwarta. Zatem mam pytanko czy ktoś tam może był lub coś słyszał ? Nie chodzi mi oczywiście o jakieś konkretne namiary, plaże czy miesjcowości, ale po prostu o podejscie ludzi, jeśli gdzieś na skraju plaży bedziemy wypoczywać w nasz ulubiony sposób.

Pozdro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
marekp

Odświeżam temat. Poszukujemy informacji o plażach na Sardynii.

Pozdrawiam Marek

Edytowane przez marekp

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Miro

Kiedyś interesowałem się Sycylią i wiem, że z naszymi plażamy tam krocho. Jeśli chcecie spędzić urlop naturystycznie, zmieńcie cel podróży na Korsykę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
marekp

Korsykę już odwiedziliśmy dwa lata temu, było super.

Natomiast Sardynią interesujemy się od roku i niestety, nie jest to wyspa stworzona dla naturystów.

Na moje zapytanie skierowane do recepcji kempingu Baia Saraceno, otrzymałem odpowiedź, iż

nie ma wydzielonej części dla naturystów ani plaży. Jedynie Camping Club Le Peonie jest naturystyczny,

ale położony kilka kilomertów od morza.

Pozdrawiam Marek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ALEX0000

Hej ,czy ktoś wie jak tam wygląda sprawa z plażami naturystycznymi ? Z tego co czytam to oficjalnych chyba nie ma, ale może ktoś zna fajne miejsca gdzie plażuja "nasi " .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach