Skocz do zawartości

Witamy na forum NNS

Zrób coś sensownego

kopaj

Aqua Park Druskienniki

Rekomendowane posty

bolo
Z tego co słyszałem są organizowane godziny tylko dla naturystów ale tylko słyszałem, na własne oczy informacji takich informacji ani naturystów nie znalazłem.

Tutaj masz odpowiedź:

W ostatni piątek każdego miesiąca od godz. 19.00 do godz. 23.00 (oczywiście czasu Litewskiego) w strefie łaźniowej królują nagusy!

• 29 maja 2015 r.
  • 26 czerwca 2015 r.

http://akvapark.lt/pl/naujienos/wieczory-nagusow-2/?cat=1143

Pozdrawiam

Edytowane przez bolo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
grommit

Well... niekoniecznie zaraz "królują". Można ich tam wtedy spotkać w większej ilości. Natomiast tylko w tych saunach, w których prowadzone są seanse specjalnie dla nich. Wszędzie indziej (czyli na większości obiektu) królują gacie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
abel222

Zdecydowanie miejsce godne polecenia. Wybór saun ogromny - każdy znajdzie coś dla siebie. Można być w strojach i bez. I mimo że zdecydowanie (w zwykłe dni) przeważają tekstylni, to nikt nie robi problemu z nagości. Na tablicach informacyjnych wyraźnie napisano, że w strefie saun można przebywać bez tekstyliów. Bezpłatne seanse saunowe z miodem i solą tylko dla golasów. Za opłatą można dokupić prywatne seanse w saunie amber. Także chłostanie witkami - do wyboru.
Dojazd autem bez problemu. Piękna trasa, wśród Puszczy Augustowskiej, więc i widoki przyjemne.
Przypominam, że obecnie na Litwie obowiązuje euro. Płacić za wejście można kartą, ale jeśli będą dopłaty, to przyjmują tylko gotówkę.

Edytowane przez Nuxman
zmiana czcionki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
nutek

odświeżyć ten temat coś trzeba, a może ktoś się znajdzie kto jeździ, musi jeździć przynajmniej jeden sensowny AQP w najbliższej mi okolicy :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
fantom23

odświeżyć ten temat coś trzeba,

Nie rozumiem, dlaczego go odświeżasz? Jeżeli chcesz sam lub z kimś tam się wybrać, to załóż odpowiedni temat w dziale Spotkajmy się. A jeżeli już byłeś, to jakaś relacja z pobytu jest zawsze mile widziana :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
nutek
Jeżeli chcesz sam lub z kimś tam się wybrać, to załóż odpowiedni temat w dziale Spotkajmy się.

a ja tam wiem może zaraz mnie zlinczują, że było coś podobnego wolałem bezpiecznie napisać w tym temacie :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
fantom23
a ja tam wiem może zaraz mnie zlinczują, że było coś podobnego wolałem bezpiecznie napisać w tym temacie :P
Nadal nie rozumiem, od paru dni poznajesz aktywnie wszystkie działy forum i nie wiesz nadal gdzie i co można pisać? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
nutek
Nadal nie rozumiem, od paru dni poznajesz aktywnie wszystkie działy forum i nie wiesz nadal gdzie i co można pisać?

założyłem już jeden temat na temat spotkania ludzi z Podlasia albo jak ktoś bywa na tych terenach niestety bez powodzenia, więc uznałem, że nie ma sensu zaśmiecać forum kolejnym tematem gdzie będzie z góry przesądzony o nie powodzeniu ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Devan

Jak tak dalej się będą co niektóre wątki rozwijać, jak ten powyżej, będę musiał zrobić zapasy 17.gif

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
nutek

Jak tak dalej się będą co niektóre wątki rozwijać, jak ten powyżej, będę musiał zrobić zapasy 17.gif

Hehehe coś mi się też wydaje, że nie raz będzie co oglądać także smacznego ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
słonecznik

Był plan wyjazdu 30.10  do Druskinnik paczki z Białego ale niestety jak zwykle problemy z pracą( brak wolnego) i tp. Być może uda się zorganizować wyjazd w ostatni piatek listopada i gdyby dołączyli na miejscu inni z Podlasia była by nas spora grupka. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
nutek
Być może uda się zorganizować wyjazd w ostatni piatek listopada i gdyby dołączyli na miejscu inni z Podlasia była by nas spora grupka.

jakby coś się udało to ja jestem oczywiście chętny :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mateuszrcc

Jak coś to i ja z Warszawy się piszę i myślę, że jeszcze kilka osób chętnych by było :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bolo

Dzisiaj jest impreza saunowa dla "gołych osób" nagusów. Start 19,00 czasu litewskiego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
grommit

Proponuję się dowidzieć co to takiego. Ostatnio jak na takiej imprezie byliśmy, okazało się, że kilka wydzielonych seansów jest dla golasów, a cały obiekt pozostaje zasadniczo tekstylny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bolo
Ostatnio jak na takiej imprezie byliśmy, okazało się, że kilka wydzielonych seansów jest dla golasów, a cały obiekt pozostaje zasadniczo tekstylny.

Byliśmy na tych wieczorach kilka razy. A tekstylni nikomu nie przeszkadzają, to też ludzie. Nie są to gapowicze z Polskich plaż. Na tych specjalnych seansach w saunie suchej bywało nawet 100 osób (50 osób w 12 minut, potem zmiana następne 50).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
abel222

Po raz kolejny cytuję z regulaminu aquaparku w Druskiennikach:

61. Na terenie kompleksu rozrywek wodnych obowiązuje strój kąpielowy (nie dłuższy niż do kolana), na terenie zaś łaźni można przebywać też bez strojów kąpielowych, tj. nago.

Często tam bywam. Rzeczywiście dominują tekstylni, ale nikt się nie gorszy na widok golasa. Obsługa postępuje zgodnie z regulaminem, tj. nie zwraca uwagi ani tekstylnym, ani golasom. Pilnują jedynie ręczników w saunach suchych, ale też - niestety - nie nachalnie :( Ogólnie można czuć się w strefie łaźni dość swobodnie. W dni weekendowe (piątek, sobota, niedziela) oraz świąteczne w niektórych saunach organizowane są seanse (np. z miodem) TYLKO dla golasów, a to oznacza, że na chwilę przed seansem ktoś z obsługi informuje o tym osoby saunujące - i albo zdejmują kostiumy i zostają, albo wychodzą. Wszystkie informacje (np. godziny seansów i nazwy saun) znajdują się na stronie.
Wieczory nagusów to osobna sprawa. Organizowane są w każdy ostatni piątek miesiąca od 19.00 do 23.00 i dotyczą całej strefy łaźniowej. Golasy dominują, ale nie znaczy to, że tekstylnych nie ma wcale. Są, ale rzeczywiście nie przeszkadzają. Zresztą Litwini są pod tym względem dużo bardziej otwarci niż Polacy. Sorry Winnetou. Jeśli słychać jakiekolwiek komentarze czy chichoty, to niestety przeważnie po polsku.

jakby coś się udało to ja jestem oczywiście chętny :)

ja też :bye:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
tom.ko

Ja również jestem chętny :ok:

I potwierdzam w 1oo %  opinię abel222, za wyjątkiem noc saunowej, bo na nią jeszze nie dotarłem :-) Ale zapewne tak jest

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
abel222

Dziś noc nagusów w Druskiennikach. I był ktoś?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
tom.ko

Wracając z Kowna, odbiłem do Druskiennik. Bardzo chciałem wziąć udział w Nocy Nagusów, o której tylko czytałem.

Dojechałem tam około 21ej i byłem tylko dwie godziny. Jak na tak duży kompleks saunowy, to trochę mało czau, by skorzystać z proponowanego programu saunowego i generalnie wytchnąć w spokoju, a także dokonać obiektywnej oceny oraz zdać relację. Jednak po całym dniu (dosłownie) pracy - dobre i to.

Noc nagusów trwała od 19.00 do 23.00. W moim przekonaniu powinna trwać do 1.00 lub 2.00 w nocy, ponieważ wielu saunujących najzwyczajniej przyjechało do Druskiennik na weekend.

W programie były 4 programy saunowe: m.in. miód, program litewski. Warunkiem skorzystania z udziału w programie była nagość. Każdy, kto był nagi, otrzymał kubeczek z miodem i sokiem mandarynki do nacierania. Obsługa szczegółowo nie wyjaśniła zasad, tak jak zazwyczaj to robi w inne - nie nagusowe noce. Dlatego wielu saunowiczów próbowało ten miód, inni szybko się smarowali i wychodzili. Sam zapach miodu z mandarynką jest niesamowity. Bardzo fajnie rozprowadza się po ciele.

Zasady poprawnego saunowania: mogę stwierdzić, że 2/3 uczestników nocy korzystało z sauny w poprawny sposób. Pozostali korzystali w strojach kąpielowych. Zdarzało się nawet, że w saunach było więcej osób w strojach. Nikt jednak nagością się nie dziwił. Pomiędzy saunami wiele osób przechadzało się nago, inni w recznikach, pozostali w strojach. W jakuzzi większość nago. W basenie z barem było kilkanaście osób, w tym jak zauważyłem około połowa nago. W zenętrznym basenie sporo nagich osób relaksowało się po saunie.

Obsługa, która dbała m. in. o czystość podłóg, nie ingerowała w to czy ktoś był ubrany, za wyjątkiem programów saunowych, gdzie nagość była obowiązkowa. Kilka osób, jak zauważyłem, pozbywało się wtedy strojów kąpielowych.

Dostępny był bar z przekąskami, zimnymi napojami i alkoholem (piwo, whiskey...). Widziałem, że kilka aście osób wchodziło z drinkami lub powem do sauny.

W większości przeważali Litwini i Białorusini, zasłyszałem też w saunie język angielski. Było też troche Polaków, a wśród nich sporo młodych osób. Saunowicze przeważali w średnim wieku, ale sporo było też młodych osób.

Obyczaje: generalnie wesoło, przyjaźnie i kulturalnie. Nie zauważyłem podglądaczy. Zauważyłem jednak, że w kilku saunach pary uprawiały bez skrępowania sex, a panowie onanizowali się.

Jak dowiedziałem się w recepcji, takie noce organizowane są co miesiąc. Osoby, które otrzymają żółtą opaskę, mogą liczyć na zniżki kolejnym razem.

W kompleksie można wypożyczyć ręcznik, szlafrok, a także kupić czapki filcowe, a także stroje i inne akcesoria kąpielowe.

Ceny, w moim przekonaniu, przystępne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
abel222
w kilku saunach pary uprawiały bez skrępowania sex, a panowie onanizowali się

O matko bosko saunowsko!  :szok: To już przegięcie w drugą stronę  :-/ Są jakieś granice intymności w końcu.

Do tego miejsca wszystko było OK. Jakbym tam był. 

No ale skoro tak, to chyba lepiej odwiedzać Druskienniki niekoniecznie w Noce Golasów. Saunować bez stroju można tam zawsze, tak jest w regulaminie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
tom.ko

Wiesz, ale nie we wszystkich saunach tak było. Można sobie wybrać do woli. Są w sumie 22 sauny, heheh

Co do saunowania bez stroju. Owszem można zawsze. Nie zawsze jednak saunowicze mogą to przyjąć ze zrozumieniem, choć ja zazwyczaj tam właśnie saunuję bez kąpielówek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Devan
2/3 uczestników nocy korzystało z sauny w poprawny sposób. Pozostali korzystali w strojach kąpielowych. Zdarzało się nawet, że w saunach było więcej osób w strojach.
Zauważyłem jednak, że w kilku saunach pary uprawiały bez skrępowania sex, a panowie onanizowali się.

Zważywszy na przytoczone elementy recenzji, aż się prosi o rekomendację: "Omijać szerokim łukiem", o której chyba kolega tom.ko zapomniał. Całe szczęście, że ode mnie to i tak daleko, więc z mojej perspektywy strata niewielka. Ale trzeba zapamiętać na okoliczność ewentualnej bytności w tamtych stronach... :facepalm:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
fantom23

Nie zauważyłem podglądaczy.

moim zdaniem jeden był na pewno

Zauważyłem jednak, że w kilku saunach pary uprawiały bez skrępowania sex, a panowie onanizowali się.

takie bajki to może lepiej dać na "stawik"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach