Yellow Tea© by Fisana

Skocz do zawartości

Forum NNS używa cookies i podobnych technologii w celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z serwisu (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności

Akceptuję

Witamy na Forum NNS

Witamy na Forum NNS. Tak jak na większości forów, musisz się zarejestrować aby pisać posty lub zobaczyć tematy widoczne wyłącznie przez zarejestrowanych członków forum. Proces rejestracji jest prosty i łatwy i wymaga podania przez Ciebie minimum informacji. Skorzystaj z możliwości jakie daje Ci rejestracja!

Wśród powodów aby się zarejestrować są:

* Prywatne wiadomości - Korzystając z komunikatora pisz do użytkowników
* Shoutbox - Chcesz coś powiedzieć wszystkim? Użyj shoutbox'a

..a przede wszystkim nie będziesz widzieć tej informacji ;)
Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Aqua Park DruskiennikiNie naturystyczny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
146 odpowiedzi w tym temacie

#41 drony

drony
  • Tematy: 1
    • Czas online: 2g 30m 23s

Napisany: 18 marzec 2014 o 14:12

W Druskiennikach można spokojnie korzystać z całej części "+18" bez problemu nago. Tyle ,że najprawdopodobniej będzie się jedynym takim odważnym (my korzystamy). Wyjątkiem są odbywające się raz w miesiącu Wieczory Nagusów gdzie osób nagich jest całkiem sporo- tu z miesiąca na miesiąc co raz więcej osób tym bardziej że aquapark nagusów nagradza dużą zniżka na kolejną impreze.

Jest jeszcze strefa saun w Suwałkach przy Aquaparku- tam tez powoli ruszają jakieś akcje dla nagusów- jednak nadal nieśmiało i prawo do prawidłowego saunowania co prawda akceptowane przez obsługę ale spotykające się ze sporym niesmakiem małomiasteczkowych innych gości.

Najlepszą alternatywa póki co to wspomniane ruskie banie- średnio 60zł/2h- dyskretnie z własną szatnią i plażą do chłodzenia- dobre rozwiązanie dla grup 2-8 osobowych.
  • 0

#42 Nuxman

Nuxman

• Tematy: 318
  • Kim jestem:Mężczyzna

Napisany: 18 marzec 2014 o 14:41

W Druskiennikach można spokojnie korzystać z całej części "+18" bez problemu nago

Matko boska, to tam jest jakaś strefa +18? :szok:
To co się dzieje w strefie nie +18? Ruskie slipki które uwierają pod pachami i przecierają się w kolanach?

No to Druskienniki mają u mnie już przerąbane, za dyskryminację w saunach z powodu wieku.
  • 0

#43 Lady_M

Lady_M

Weteran Forum

• Tematy: 61
    • Czas online: 108d 23g 56m 3s
  • Kim jestem:Kobieta

Napisany: 18 marzec 2014 o 17:42

No to Druskienniki mają u mnie już przerąbane, za dyskryminację w saunach z powodu wieku.

W Polsce w większość saunariów z obowiązkowym poprawnym saunowaniem jest 18+.
  • 0

#44 pkos44

pkos44
    • Czas online: 12g 43m 15s

Napisany: 03 maj 2014 o 01:26

Czy ktoś z Was wybiera się na tę noc nagusów, jak czytaliście, to wiecie, że i tak większość to w ubraniach, ale poza tą nocą to wszyscy w ubraniach.... Te wieczory nagusów to ostatni piątek miesiąca, a więc 27 czerwca 2014, jeśli chodzi o czerwiec. Jestem z Białegostoku. Chodzi oto, że jak ostatnio byłem w zwykły dzień, to rzecz jasna się wstydziłem, w tym nawale osób tekstylnych - większość to Polacy. Mam 21 lat, ale nie jestem jakiś dżolo ani mamisynek tylko chłopaczek, nie sprawiający problemów, który chętnie dołączy się tego dnia posaunować z kompleksu na Litwie. Proszę dajcie znać :)

Lady_M: [Zapraszam do działu Przywitania w celu napisania kilku słów o sobie]

Lady_M edytował ten post 03 maj 2014 o 05:45
Regulamin

• 0

#45 pkos44

pkos44
    • Czas online: 12g 43m 15s

Napisany: 03 maj 2014 o 07:37

już się robi, ale prośba nadal aktualna :)
  • 0

#46 hedon

hedon
  • Tematy: 10
    • Czas online: 2d 14g 33m 22s

Napisany: 26 listopad 2014 o 12:30

Od 24 do 30 listopada do godziny osiemnastej w strefie saunowej mogą przebywać również osoby niepełnoletnie - co jest w tym miejscu wyjątkowe.
  • 0

#47 Nuxman

Nuxman

• Tematy: 318

Napisany: 18 grudzień 2014 o 14:06

Automatyczna wiadomość

Temat został przeniesiony z
"NaturyzmNaturyzm za granicą"
do
"SaunowanieSauny - zagranica"
  • 0

#48 mateuszrcc

mateuszrcc
    • Czas online: 8d 5g 43m 54s

Napisany: 08 maj 2015 o 08:48

Chyba dam się poznać na forum ze strony odkopywania tematów ale....

Jednak wypad na weekend nie będzie ani do Rudy Śląskiej, ani do Wrocławia ani do Kuniowa. Będzie do Aquaparku Druskienniki więc po powrocie napewno napiszę jak to teraz tam wygląda :)
Pozdrawiam i już życzę naguśkiego weekendu :)

• 0

#49 fantom23

fantom23

• Tematy: 26
  • Kim jestem:Nie powiem

Napisany: 08 maj 2015 o 19:08

po powrocie napewno napiszę jak to teraz tam wygląda :)

Byliśmy tam 2 miesiące temu, parę słów o Druskiennikach napisałam w innym temacie, więc teraz pozwolę sobie zrobić tylko kopiuj-wklej :)

Nie ukrywam iż jestem ciekawa jakie ty będziesz miał wrażenia po całodziennym pobycie, ja tam byłam tylko 3 godziny.

aquapark w Druskiennikach: fajnie zrobiony, niestety SG :(, np. na korytarzu oprócz znaku zakazu aparatu, tabliczka z informacją o nudystach, duży wybór sauny, seanse co pół godziny, zjeżdżalnie, baseny, jacuzzi, kawiarenki, wypoczywalnie, herbatka ziołowa do picia,

edi71 edytował ten post 08 maj 2015 o 19:08

• 0

#50 mateuszrcc

mateuszrcc
    • Czas online: 8d 5g 43m 54s

Napisany: 11 maj 2015 o 15:34

Więc jak dla mnie sam kompleks aquaparku bardzo fajny. Ciekawe zjeżdżalnie na których można zjeżdżać na "tyłku" lub na pontonach, fajne baseny, kawiarenki.

Kompleks saunowy MEGA! Ponad 20 różnego rodzaju saun. Każda inaczej wykończona, naprawdę jest pięknie. Duży basen na środku (do tego z barem na wodzie). 2 sauny na zewnątrz, dwa baseny na zewnątrz (jeden z lodowatą wodą, drugi normalny) oraz jacuzzi. Mały basen z muzyką, ciepłe kamienne leżaki (na których przyznam się szczerze przysnąłem). Co 30 min - 60 min różnego rodzaju seanse.

Co do zasad saunowania - wstęp do tej strefy od 18 lat. Wszędzie tabliczki o tym, że można być nago ale nikt raczej tak nie saunuje. Jest przyzwolenie na nagie saunowanie, nagie pływanie w basenie czy siedzeniu w jacuzzi jednak chętnych brak. Na dachu jest plaża naturystyczna, jednak jak poszedłem nikogo tam nie było (może daltego, że pogoda aż tak nie zachwycała).

Całodniowy wstęp do aquaparku + strefy saun - 30 Euro. Ceny ciepłych posiłków wachają się od 2 do 5 Euro. Tak samo drinki czy piwo 1,50 - 5 Euro.

Z tego co słyszałem są organizowane godziny tylko dla naturystów ale tylko słyszałem, na własne oczy informacji takich informacji ani naturystów nie znalazłem. Dogadać można się bez problemu po angielsku oraz prawie zawsze po polsku.

• 0

#51 bolo

bolo
  • Tematy: 2
    • Czas online: 3d 12g 7m 23s

Napisany: 15 maj 2015 o 00:08

Z tego co słyszałem są organizowane godziny tylko dla naturystów ale tylko słyszałem, na własne oczy informacji takich informacji ani naturystów nie znalazłem.

Tutaj masz odpowiedź:

W ostatni piątek każdego miesiąca od godz. 19.00 do godz. 23.00 (oczywiście czasu Litewskiego) w strefie łaźniowej królują nagusy!

• 29 maja 2015 r.
  • 26 czerwca 2015 r.

http://akvapark.lt/p...sow-2/?cat=1143

Pozdrawiam

bolo edytował ten post 15 maj 2015 o 00:10

• 0

#52 grommit

grommit

Weteran Forum

• Tematy: 160
    • Czas online: 83d 21g 48m 19s

Napisany: 15 maj 2015 o 11:41

Well... niekoniecznie zaraz "królują". Można ich tam wtedy spotkać w większej ilości. Natomiast tylko w tych saunach, w których prowadzone są seanse specjalnie dla nich. Wszędzie indziej (czyli na większości obiektu) królują gacie.

• 0

#53 bolo

bolo
    • Czas online: 3d 12g 7m 23s

Napisany: 31 maj 2015 o 00:35

Promocja na grouponie

https://www.groupon....enniki/61204560

22 sauny na cały dzień 60zł. czyż nie warto?

• 0

#54 abel222

abel222
    • Czas online: 14g 54m 16s

Napisany: 31 maj 2015 o 18:47

Zdecydowanie miejsce godne polecenia. Wybór saun ogromny - każdy znajdzie coś dla siebie. Można być w strojach i bez. I mimo że zdecydowanie (w zwykłe dni) przeważają tekstylni, to nikt nie robi problemu z nagości. Na tablicach informacyjnych wyraźnie napisano, że w strefie saun można przebywać bez tekstyliów. Bezpłatne seanse saunowe z miodem i solą tylko dla golasów. Za opłatą można dokupić prywatne seanse w saunie amber. Także chłostanie witkami - do wyboru.
Dojazd autem bez problemu. Piękna trasa, wśród Puszczy Augustowskiej, więc i widoki przyjemne.
Przypominam, że obecnie na Litwie obowiązuje euro. Płacić za wejście można kartą, ale jeśli będą dopłaty, to przyjmują tylko gotówkę.

Nuxman edytował ten post 01 czerwiec 2015 o 15:20
zmiana czcionki

• 0

#55 nutek

nutek

Zalotnik z północy

• Tematy: 4
    • Czas online: 52d 8g 19m 31s

Napisany: 24 październik 2015 o 01:18

odświeżyć ten temat coś trzeba, a może ktoś się znajdzie kto jeździ, musi jeździć przynajmniej jeden sensowny AQP w najbliższej mi okolicy :P

• 0

#56 fantom23

fantom23

Napisany: 24 październik 2015 o 12:03

odświeżyć ten temat coś trzeba,

Nie rozumiem, dlaczego go odświeżasz? Jeżeli chcesz sam lub z kimś tam się wybrać, to załóż odpowiedni temat w dziale Spotkajmy się. A jeżeli już byłeś, to jakaś relacja z pobytu jest zawsze mile widziana :)

• 0

#57 nutek

nutek

Zalotnik z północy

Napisany: 24 październik 2015 o 12:08

Jeżeli chcesz sam lub z kimś tam się wybrać, to załóż odpowiedni temat w dziale Spotkajmy się.

a ja tam wiem może zaraz mnie zlinczują, że było coś podobnego wolałem bezpiecznie napisać w tym temacie :P

• 0

#58 fantom23

fantom23

Napisany: 24 październik 2015 o 12:16

a ja tam wiem może zaraz mnie zlinczują, że było coś podobnego wolałem bezpiecznie napisać w tym temacie :P
Nadal nie rozumiem, od paru dni poznajesz aktywnie wszystkie działy forum i nie wiesz nadal gdzie i co można pisać? 
  • 0

#59 nutek

nutek

Zalotnik z północy

Napisany: 24 październik 2015 o 12:25

Nadal nie rozumiem, od paru dni poznajesz aktywnie wszystkie działy forum i nie wiesz nadal gdzie i co można pisać?

założyłem już jeden temat na temat spotkania ludzi z Podlasia albo jak ktoś bywa na tych terenach niestety bez powodzenia, więc uznałem, że nie ma sensu zaśmiecać forum kolejnym tematem gdzie będzie z góry przesądzony o nie powodzeniu ;)

• 0

#60 Devan

Devan

Weteran Forum

• Tematy: 88
    • Czas online: 109d 1g 17m 40s

Napisany: 24 październik 2015 o 14:02

Jak tak dalej się będą co niektóre wątki rozwijać, jak ten powyżej, będę musiał zrobić zapasy 17.gif

• 0

Copyright © 2017 NNS