Yellow Tea© by Fisana

Skocz do zawartości

Forum NNS używa cookies i podobnych technologii w celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z serwisu (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności

Akceptuję

Witamy na Forum NNS

Witamy na Forum NNS. Tak jak na większości forów, musisz się zarejestrować aby pisać posty lub zobaczyć tematy widoczne wyłącznie przez zarejestrowanych członków forum. Proces rejestracji jest prosty i łatwy i wymaga podania przez Ciebie minimum informacji. Skorzystaj z możliwości jakie daje Ci rejestracja!

Wśród powodów aby się zarejestrować są:

* Prywatne wiadomości - Korzystając z komunikatora pisz do użytkowników
* Shoutbox - Chcesz coś powiedzieć wszystkim? Użyj shoutbox'a

..a przede wszystkim nie będziesz widzieć tej informacji ;)
Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Aqua Park DruskiennikiNie naturystyczny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
146 odpowiedzi w tym temacie

#141 mari_mac

mari_mac
  • Tematy: 1
    • Czas online: 21g 46m 5s
  • Kim jestem:Para

Napisany: 21 marzec 2017 o 20:50

a my właśnie tutaj na urlopie, ot tak zwiedzamy flankę wschodnią, bowiem na zachodniej mieszkamy. Słabo to wygląda rzeczywiście, 98% tekstylnych, znaczna część bez ręczników. Komiczne jest to, że większość kobiet w strojach jednoczęściowych. Obsługa na nic nie reaguje, tzn. dopuszcza się wszystko nawet gacie do kostek. Nie mniej te 2% póki co to my, chociaż na aufgussy z tekstylnymi w mokrych się nie decydujemy, bowiem po pierwsze jak można sobie miód lub sól wcierać w stroju jednoczęściowym, po drugie słabo to wygląda jak my nadzy a 20 osób w strojach. Nie mniej dajemy radę poza tym, saunujemy normalnie i mamy w dupie pozostałe 98%. Jutro wyjazd do Wilna, a wizyta jeszcze w czwartek 23.03 na sauenkach. Ma kotoś ochotę może z nami posaunować po ludzku?

• 0

#142 Devan

Devan

Weteran Forum

• Tematy: 88
    • Czas online: 109d 1g 17m 40s
  • Kim jestem:Mężczyzna

Napisany: 21 marzec 2017 o 21:31

Nie mniej te 2% póki co to my

To twardziele z Was... :szok:

Na takie dictum, proponuję: [ST]

• 0

#143 Pooh62

Pooh62
  • Tematy: 0
    • Czas online: 9g 45m 44s

Napisany: 15 czerwiec 2017 o 19:36

W Druskiennikach bez zmian. Otwarta została na dachu obiektu "plaża dla nagusów". Około 20 leżaków, kosz z kwiatami, wszystko otoczone quasi parkanem z trzciny. I oczywiście nikogo tam nie ma. Gdy opalaliśmy się tam nago, wszedł Litwin (w pantalonach do kolan), popatrzył i uciekł. A w łaźniach i saunach wszyscy wciśnięci w stroje kąpielowe, nawet podczas tzw. seansów dla "nagich ludzi". Przyznam, że nic z tego nie rozumiem. Byłem tam kolejny raz i wciąż czuję na sobie naganny wzrok, gdy chodzę nago.
  • 0

#144 wasyl

wasyl
  • Tematy: 1
    • Czas online: 2g 23m 50s

Napisany: 11 sierpień 2017 o 08:07

A w łaźniach i saunach wszyscy wciśnięci w stroje kąpielowe, nawet podczas tzw. seansów dla "nagich ludzi".

Może to zależy od konkretnej osoby obsługującej seansy. Ja jak byłem to przychodził pan i wypraszał wszystkich w ubraniach (oczywiście seansy na nagich). Kto chciał uczestniczyć w seansie musiał się rozebrać i strój zostawić przed wejściem na półce. Dodam, że byłem w tygodniu w porze południowo - popołudniowej.

• 0

#145 Pooh62

Pooh62

Napisany: 18 wrzesień 2017 o 11:37

Jedziemy w ostatni piątek września, zobaczymy jak będzie, ale zbyt wiele sobie nie obiecujemy. Pewnie nago znów będziemy w mniejszości.
  • 0

#146 fizio

fizio
  • Tematy: 6
    • Czas online: 16d 10g 44m 55s
  • Galeria

Napisany: 23 październik 2017 o 19:22

Na ich stronie wśród niusów jest rzekomo archiwalne info z 2014-09-16 o "Wieczorach Nagusów", które jest całkiem aktualne, bo dotyczy sezonu 2017/2018: https://akvapark.lt/...zory-nagusow-2/

fizio edytował ten post 23 październik 2017 o 19:24

• 0

#147 Pooh62

Pooh62

Napisany: 27 październik 2017 o 00:47

Wieczór nagusów coraz bardziej normalny, tzn coraz więcej osób w sposób najbardziej właściwy czyli bez strojów kąpielowych korzysta z saun i łaźni. Jedyne co razi i przeszkadza, to nasi rodacy (niestety) będący „pod wpływem”, wstyd.
Dziś wieczorem będę w Druskiennikach, napiszę więcej. Pozdrawiam
  • 0

Copyright © 2017 NNS