Skocz do zawartości

Witamy na forum NNS

Zrób coś sensownego

Karol_i-Wiki

Miasteczko Naturystyczne Cap D' Adge

Rekomendowane posty

Karol_i-Wiki

Witamy, jesteśmi "nowi" na NNS. Bywalismy na plażach w Polsce, Chorwacji i Francji. Zafascynowało nas misteczko naturystyczne Cap d' Adge.

Edytowane przez MiB

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Adam
Witamy, jesteśmi "nowi" na NNS. Bywalismy na plażach w Polsce, Horwacji i Francji. Zafascynowało nas misteczko naturystyczne Cap d' Adge.

Witam. Na początek proponuję skorzystanie z wyszukiwarki - temat ten wiele razy był na Forum NNS omawiany, w części również przeze mnie. Jeśli będą jeszcze jakieś szczegółowe pytania, chętnie odpowiem. Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
qwert

Witam.

Witam. Na początek proponuję skorzystanie z wyszukiwarki - temat ten wiele razy był na Forum NNS omawiany, w części również przeze mnie. Jeśli będą jeszcze jakieś szczegółowe pytania, chętnie odpowiem. Pozdrawiam.

Adamie.

Tak często zabierasz głos w wielu nieistotnych sprawach, w wątkach, które ślimaczą się bez końca i bez sensu. A tu mógłbyś napisać coś bardzo ciekawego i uciekasz się do najgłupszej rady "szukajcie na forum" :rolleyes:

Szukałem dla wprawki. Nie dość, że posty są sprzed kilku lat to jeszcze posiekane mało ważnymi dyskusjami.

A pytanie Karol i Wiki było bardzo ciekawe. Ja sam chętnie poczytałbym informacje i nowinki o tym ośrodku. Może to zmobilizowałoby mnie do zabrania tam rodziny??

Dlatego ja także przyłączam się do prośby do wszystkich bywalców o wiadomości o ośrodku Cap D'Adge. Jeśli coś napiszesz Adamie będę bardzo wdzięczny i na pewno nie omieszkam zadać mnóstwo pytań dodatkowych :angry::):o

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Adam
uciekasz się do najgłupszej rady "szukajcie na forum" :)

Szukałem dla wprawki. Nie dość, że posty są sprzed kilku lat to jeszcze posiekane mało ważnymi dyskusjami.

Z pokorą przyjmuję Twoje uwagi; cóż, nikt nie jest doskonały ;)

A tak merytorycznie - racz zauważyć, że pytanie zadała osoba będąca nowicjuszem na Forum. Nie każdy jast tak "obcykany" i zna na wylot funkcje Forum, w tym wyszukiwanie.

Wbrew pozorom bardzo wiele informacji jest tam jak najbardziej aktualnych; sam najpierw to sprawdziłem wpisując w szukajkę słowo "Agde" - wyniki wyszły naprawde rewelacyjne i nie natrudziłem się, aby znaleźć konkretne informacje użytkowe.

Zaznaczyłem, że chętnie odpowiem, w miarę możliwości, na dodatkowe pytania. Zauważ też, że pytający pytali nie o jakiś konkret, ale o "wszystko o..."

Mój post miał jak najbardziej zachęcić do odwiedzenia tego miejsca i zawierał propozycję pomocy w podjęciu decyzji.

Pozdrawiam. Zachęcam również do zadawania szczegółowych pytań.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Karol_i-Wiki
Witam.

Adamie.

Tak często zabierasz głos w wielu nieistotnych sprawach, w wątkach, które ślimaczą się bez końca i bez sensu. A tu mógłbyś napisać coś bardzo ciekawego i uciekasz się do najgłupszej rady "szukajcie na forum" ;)

A pytanie Karol i Wiki było bardzo ciekawe. Ja sam chętnie poczytałbym informacje i nowinki o tym ośrodku. Może to zmobilizowałoby mnie do zabrania tam rodziny??

Dlatego ja także przyłączam się do prośby do wszystkich bywalców o wiadomości o ośrodku Cap D'Adge. Jeśli coś napiszesz Adamie będę bardzo wdzięczny i na pewno nie omieszkam zadać mnóstwo pytań dodatkowych :):):)

Pozdrawiam.

Dziękujemy za poparcie. W istocie forum jest to komunikowanie się ludzi. Niestety fora traktowane są moim zdaniem błędnie jako baza wiedzy. A chodzi tu tylko o wymianę informacji. Rozpoczął sie nowy sezon i mamy nowe plany. Dlaczego wyszukiwać na "starych" forach?. Opinie, zdania i poglądy powinny być uaktualniane.

Cap d' Adge to piękne miejsce na ziemii. Jedyną wadą jest mała ilość naturystów z Polski. Być może jest ich wielu ale jak uwzglednimy różne terminy to spotkać sie trudno. Może więc poprzez wymianę informacji na tym forum zbierze się wieksza grupa w jednym terminie.

Pozdrawiamy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
qwert

Witam.

A tak merytorycznie - racz zauważyć, że pytanie zadała osoba będąca nowicjuszem na Forum. Nie każdy jast tak "obcykany" i zna na wylot funkcje Forum, w tym wyszukiwanie.

Jednak Adamie nic nie zrozumiałeś z mojego postu. Wielka szkoda. Drugi post Karol i Wiki być może trochę pomogą Ci rozwikłać zagadkę do czego powinno służyć to forum.

Może czas żebyś już nie pisał tak wielu postów, które nic nie wnoszą do dyskusji a tylko sieją ferment i zajmują mnóstwo miejsca??

Przecież śledząc Twoje wypowiedzi widzę, że masz dużą wiedzę na wiele tematów. Dlatego proszę Cię pisz konkrety, które mogą się przydać wszystkim czytającym a przestań dyskutować ze wszystkimi naokoło.

Jak widzisz sam z Tobą dyskutuję i marnuję miejsce, ale bardzo mi przeszkadza prowadzenie dyskusji na forum a nie na priv. Teraz także powinienem napisać do Ciebie PW, ale że Tobie podobnych jest co najmniej kilkoro więc piszę otwartym tekstem może to coś pomoże.

Apeluję o powstrzymywanie się od wrzucania na forum, za przeproszeniem, spamu.

Pozdrawiam.

PS.: Proszę nie obrażać się za moją wypowiedź. Nie robię tego ze złej woli, bo wiele razy korzystałem z Twoich postów jako źródła wiedzy i chciałbym aby tak zostało :lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
summer.time.77

to ja moze tylko w meritum sprawy napisze ze "naturysci" czuja sie tam dosc swobodnie i kompleks nie specjalnie nadaje sie do wypoczynku z dziecmi. nie jest to pewnie zasada czy nagminnym widowiskiem ale komus kto to pisal a tam byl najwyrazniej przeszkadzalo. zreszta mi tez by przeszkadzalo bo sceny lozkowe z naturyzmem moim zdaniem nie maja nic wspolnego. to wyczytalem na tym forum calkiem niedawno choc moze przegladalem jakies stare tamaty. nie wiem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Karol_i-Wiki
...napisze ze "naturysci" czuja sie tam dosc swobodnie i kompleks nie specjalnie nadaje sie do wypoczynku z dziecmi.

Witamy,

Ośrodek dla naturystów w Cap d' Adge jest dla wszystkich również dla rodzin z dziećmi. Są tam dwie możliwości zakwaterowania. Piewrsza to w zamkniętym i ogrodzonym z ochgroną ośrodku Rene Oltra (http://www.chm-reneoltra.fr/) gdzie nie ma żadnych sytuacji związanych z erotyką. Druga możliwość to zakwaterowanie w innch ośrodkach też w strefie naturystycznej. Tam jednak od godziny 23:00 dozwolone są tam zachowania zabarwione erotyką. Są tam również nocne kluby ertyczne gdzie pewnie odbywają się "rzeczy" trudno akceptowalne przez wielu naturystów ale nie ma obowiązku tam uczęszczać. Wolny wybór. Byliśmy tam i nie widzieliśmy nic co by uniemożliwiało przebywanie z dziecmi.

Pozdrawiamy,

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
summer.time.77
Witamy,

...

z pewnoscia macie racje. my jezdzimy wypoczywac z malym dzieckiem wiec na opinie innych w takim kontekscie o ktorym szczegolnie zwracamy uwage. jednak dzieciaczki po 23 raczej spia i skoro takie zachowania sa oficjalnie dozwolone i kazdy o tym wie to nie ma problemu

teraz dopiero zakumalem, ze Wy chcecie podzielic sie wiedza ktora z racji pobytu posiadacie. myslalem ze szukacie info gdyz chcecie sie tam wybrac ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Adam
to ja moze tylko w meritum sprawy napisze ze "naturysci" czuja sie tam dosc swobodnie i kompleks nie specjalnie nadaje sie do wypoczynku z dziecmi. nie jest to pewnie zasada czy nagminnym widowiskiem ale komus kto to pisal a tam byl najwyrazniej przeszkadzalo. zreszta mi tez by przeszkadzalo bo sceny lozkowe z naturyzmem moim zdaniem nie maja nic wspolnego. to wyczytalem na tym forum calkiem niedawno choc moze przegladalem jakies stare tamaty. nie wiem

Czy byłeś kiedyś w Cap d'Agde, czy tylko "czytałeś , że gdzieś pisali"? Bo to, co piszesz, z całym szacunkiem, przypomina "Radio Erewań".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
summer.time.77
Czy byłeś kiedyś w Cap d'Agde, czy tylko "czytałeś , że gdzieś pisali"? Bo to, co piszesz, z całym szacunkiem, przypomina "Radio Erewań".

Adam

Generalnie od dluzszego czasu nie wiem o co Ci chodzi i dlaczego tak czepiasz sie wszystkiego co napisze nakrecajac jakis kolejny najazd ...

jestes najlepszy, najdowcipniejszy, najmadrzejszy, najpiekniejszy tylko daj mi spokoj. prosze :lol:

przeczytaj uwaznie jeszcze raz co napisalem, zwlaszcza ten fragment:

"to wyczytalem na tym forum ...

za dalsza dyskusje z Toba dziekuje :lol:

PS. jest jakas opcja, ze mozna nie widziec co konkretny forumowicz napisze? PW wiem ze mozna zablokowac i duzo to wprowadzilo spokoju w moim forumowaniu ...

EDIT:

forum nns, dzial raportow z plaz, francja, przedmiotowy camp

Wybrany i zapamietany cytat:

"Ogólnie mówiąc wieczór w Quartier Naturiste jest przesiąknięty erotyką w każdym, możliwym wydaniu. I o ile osobom dorosłym w niczym nie powino to przeszkadzać to osobiście uważam, że dzieci powinny kłaść się spać wcześniej. Jakoś dziwnie wygląda pani w lateksowym, obcisłym stroju w zasadzie odsłaniającym, a nie zakrywającym ciało prowadząca kilkuletniego synka za rękę. Osobom nie gustującym w rozrywkach z seksualnym podtekstem polecam wieczorne wizyty w tekstylnej części miasta, gdzie można spokojnie spacerować z dziećmi bez obawy, że będziemy musieli odpowiadać na kłopotliwe pytania latorośli.

Edytowane przez summer.time.77

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Adam
Witamy,

Ośrodek dla naturystów w Cap d' Adge jest dla wszystkich również dla rodzin z dziećmi. Są tam dwie możliwości zakwaterowania. Piewrsza to w zamkniętym i ogrodzonym z ochgroną ośrodku Rene Oltra (http://www.chm-reneoltra.fr/) gdzie nie ma żadnych sytuacji związanych z erotyką. Druga możliwość to zakwaterowanie w innch ośrodkach też w strefie naturystycznej. Tam jednak od godziny 23:00 dozwolone są tam zachowania zabarwione erotyką. Są tam również nocne kluby ertyczne gdzie pewnie odbywają się "rzeczy" trudno akceptowalne przez wielu naturystów ale nie ma obowiązku tam uczęszczać. Wolny wybór. Byliśmy tam i nie widzieliśmy nic co by uniemożliwiało przebywanie z dziecmi.

Pozdrawiamy,

Trzeba było tak od razu, a nie zarzucać temat o wysokim stopniu abstrakcji, a moją życzliwą chęć pomocy potraktować "z fleka" :D

W zasadzie zgadzam się z Waszą wypowiedzią, moje odczucia, a więcej, odczucia całej mojej rodziny, były podobne. Cap d'Agde daje wiele możliwości. Każdy może tam wybrać coś dla siebie. My wybraliśmy wyłącznie naturyzm rodzinny i byliśmy całą rodziną z tego zadowoleni. Naze dzieci miały po kilkanaście lat, ale nic nie stoi na przeszkodzie, zeby pojechac tam z bardzo małymi dziećmi.

Uzupełnię informację o zwyczajowej, odległej od ośrodka i od linii brzegowej, połozonej raczej na skraju plaży i w zaroślach, części plaży (niewielkiej), gdzie miały miejsce zachowania nieco erotyczne.

Trzeba to jasno powiedzieć, że chodzą tam wyłacznie osoby, które chcą tam przebywać, raczej ciężko tam przypadkowo zawitać, spacerując wybrzeżem. Tak samo, jak nie przeszkadzają nam "agencje towarzyskie" w zwiedzanym mieście, jeśli my nastawieni jesteśmy na zwiedzanie zabytków i wizytę w teatrze. A juz CHM Rene Oltra (camping) to oaza swiętego spokoju i 100% naturyzmu rodzinnego. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia tego miejsca, choćby po to, aby samamu wyrobić sobie poglą, a nie powtarzać po kimś, kto niekoniecznie tam był.

Aha, nie polecam tego miejsca osobom arcynietolerancyjnym, czyli takim, którzy widząc po drodze reklamę np. agencji towarzyskiej, dostają ataku ślepej furii i świętego oburzenia, mimo, ze nikt nie zmusza nikogo do wstępowania tamże.

Generalnie od dluzszego czasu nie wiem o co Ci chodzi i dlaczego tak czepiasz sie wszystkiego co napisze nakrecajac jakis kolejny najazd ...

Bardzo grzeczną dyskusję (w końcu to FORUM DYSKUSYJNE) można nazwać dowolnie, nawet czepianiem się.

Mam nieodparte wrażenie, że obce jest ci pojęcie "wymiany poglądów", a preferujesz jedynie jednokierunkowy przekaz, a na polemikę z Twoim stanowiskiem reagujesz histerycznie. Zalecam luzik.

jestes najlepszy, najdowcipniejszy, najmadrzejszy, najpiekniejszy

A widzisz, jak pomyślisz, to potrafisz nawet mądre rzeczy napisać i samą prawdę :lol:

"to wyczytalem na tym forum ...

Masz wrażenie, że Karol_i_Wiki nie potrafią wyczytać?

za dalsza dyskusje z Toba dziekuje :lol:

A ja i tak Cię lubię :(

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
summer.time.77
...

Bardzo grzeczną dyskusję (w końcu to FORUM DYSKUSYJNE) można nazwać dowolnie, nawet czepianiem się.

Mam nieodparte wrażenie, że obce jest ci pojęcie "wymiany poglądów", a preferujesz jedynie jednokierunkowy przekaz, a na polemikę z Twoim stanowiskiem reagujesz histerycznie. Zalecam luzik.

A widzisz, jak pomyślisz, to potrafisz nawet mądre rzeczy napisać i samą prawdę :lol:

taaaaaa

i tym razem jak zwykle zamiast napisac cos konkretnego wykrecasz sie za przeproszeniem pierdołami i na koniec dajesz usmiechnieta gebe ...

gdzie Ty przepraszam w swoim czepialskim poscie ze mna dyskutowales? dobrze sie nie wczytales, nie starales sie zrozumiec tylko jak zwykle cos szybko napisac i pojechać jak z kozią ...

ja wymieniam poglady bo napisalem co wyczytalem troche jak zwykle nie wszystko piszac lecz jest to do zweryfikowania - zreszta dalem cytat tlustym drukiem

gdzie byla chlopie polemika z Twojej strony?

karol i wiki pewnie potrafia to wyczytac choc ja jak napisalem wyczytalem to niedawno, moze pare miesiecy temu a czlonkiem tej golej internetowej spolecznosci jestem od 2004 roku

Wuluzuj i uwaznie przeczytasz i sie zastanow zanim cos mi napiszesz. Nie w kontekscie czy mi sie to spodoba tylko w takim czy jest sens i jakas prawda w Twoich wypocinach. na bydgoskiej plazy w bydgoskim fordonie mniemam ze ani razu nie byles a pisales o tej plazy hohoho az ludzie tamtejsi nie wytrzymali i powiedzieli w malo kulturalny sposob "DOŚĆ". mnie z rownowagi nie wyprowadzisz bo niespotykanie spokojny czlowiek jestem i mam nadzieje ze kulturalny :(

Dobra

u nas -7 i ostro wali snieg, drogi biale, dzis z zona cwiczymy moja sluzbowka Tokyo Drift?

Co u Ciebie? Co tam u imienniczki mojej zony?

Serdeczne pozdrownia :lol: ...

.

.

.

dla piekniejszej polowki

PS. Ja kazdego lubie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Adam
na bydgoskiej plazy w bydgoskim fordonie mniemam ze ani razu nie byles a pisales o tej plazy hohoho az ludzie tamtejsi nie wytrzymali i powiedzieli w malo kulturalny sposob "DOŚĆ".

Widzę, że arcychamowaty i niemerytoryczny post abula rozgrzał Twoja wyobraźnię i masz nowego bożka...

Abulowi nie odpowiedziałem, ale Tobie odpowiem: wskaż mi, w którym miejscu piszę o tej plaży bydgoskiej, a stawiam Ci skrzynke wódki...Nigdy nie byłem na tamtej plaży, nie pisałem o niej, broniłem jedynie prawa innej osoby do pisania o tej plaży, napisałem też, że znam trochę naturystów z Bydgoscczy (poznałem w Czechach).

Więc.... pudło!

Ale dzięki za szczere chęci.

U nas - 10, Bożenka czuje się świetnie, a poślizgi na ośnieżonej górskiej trasie trenuję Subaru Imprezą WRX. Zapraszam na prawy fotel!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
summer.time.77
Widzę, że arcychamowaty i niemerytoryczny post abula rozgrzał Twoja wyobraźnię i masz nowego bożka...

Abulowi nie odpowiedziałem, ale Tobie odpowiem: wskaż mi, w którym miejscu piszę o tej plaży bydgoskiej, a stawiam Ci skrzynke wódki...Nigdy nie byłem na tamtej plaży, nie pisałem o niej, broniłem jedynie prawa innej osoby do pisania o tej plaży, napisałem też, że znam trochę naturystów z Bydgoscczy (poznałem w Czechach).

Więc.... pudło!

Ale dzięki za szczere chęci.

U nas - 10, Bożenka czuje się świetnie, a poślizgi na ośnieżonej górskiej trasie trenuję Subaru Imprezą WRX. Zapraszam na prawy fotel!

Szczerze

Nie pamietam czyj to post i o czym to bylo konktetnie. Nie o to do konca teraz mi chodzilo. Bardziej to ze potrafisz swoja pisanina ludzi delikatnie za mocno poddenerwowac ale skoro Ty pamietasz to OK

jesli niebieska to nie wsiadam

jesli czarna lub srebrna to jak najbardziej chetnie pod warunkiem ze nie masz wielkich czerwonych chlapaczy. jestem sklonny nawet w Lodzi chwile czasu na to poswiecic i na zywo posluchac Twojego paplania :D i zobaczyc jak sobie radzisz za kolkiem. Jesli tak jak z pisanina to predzej konkretnie sie wysikam :lol:

ps. do 200 km/h na godzine prowdze jedna reka z przymknietym jednym okiem :( - to taki zart co bym nie musial za chwile sie tlumaczyc :lol:

z tym prawym fotelem to jeszcze zapytam czy masz wersje powiedzmy "polska" czy moze japonsko-autralisko-brytyjska

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Adam
potrafisz swoja pisanina ludzi delikatnie za mocno poddenerwowac

Kończąc ten wątek pragnę zauważyć, że fakt mocnego poddenerwowania nie przesądza o racji mocno poddenerwowanego, a czasem wręcz przeciwnie. Wiesz, stół, nożyce...

jesli niebieska to nie wsiadam

jesli czarna lub srebrna to jak najbardziej chetnie pod warunkiem ze nie masz wielkich czerwonych chlapaczy. jestem sklonny nawet w Lodzi chwile czasu na to poswiecic i na zywo posluchac Twojego paplania :D i zobaczyc jak sobie radzisz za kolkiem. Jesli tak jak z pisanina to predzej konkretnie sie wysikam :lol:

ps. do 200 km/h na godzine prowdze jedna reka z przymknietym jednym okiem :( - to taki zart co bym nie musial za chwile sie tlumaczyc :lol:

z tym prawym fotelem to jeszcze zapytam czy masz wersje powiedzmy "polska" czy moze japonsko-autralisko-brytyjska

Czarna perła (fotka w profilu), więc nie masz wyboru.

Po mieście jeżdżę bardzo wolno. Trenuję na zamkniętych torach, lotniskach oraz na mało uczęszczanych górskich odcinkach - preferuję kręte i ośnieżone. Z pasażerem zachowuję bardzo duży margines bezpieczeństwa, mimo to, zwłaszcza na górskich oblodzonych próbach nie każdy jest twardy; bywały nawrócenia :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Karol_i-Wiki
... A juz CHM Rene Oltra (camping) to oaza swiętego spokoju i 100% naturyzmu rodzinnego. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia tego miejsca, choćby po to, aby samamu wyrobić sobie poglą, a nie powtarzać po kimś, kto niekoniecznie tam był.

Witam,

święta racja Adamie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Karol_i-Wiki

Część dla naturystów składająca się z pól namiotowych, miejsc dla caravaningu i domków campingowych zajmująca 36 ha jest ogrodzona i zamykana od strony morza o 23-ej. Teren jest uzbrojony w wodę i elektryczność. Dla naturystów w naniotach są dostępne estetyczne i czyste sanitariaty. Do dydspozycji jest również pralnia. Na terenie ośrodka jak i po całej strefie dla naturystów możemy poruszać sie nago. Do sklepiku po warzywa i owoce, do biura, do baru, restauracji, do marketu, na pocztę, do banku, do butiku itd. idziemy nago.

Plaża jest piaszczysta. Morze z reguły spokojne i ciepłe. Łagone wejście do morza. Dużo miejsc oznakowanych i strzeżonych przez ratowników.

Ciekawostką jest specjalne miejsce do umycia samochodu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Seler

Ja się żadnego pytania w pierwszym poście nie doszukałem.

Wyczytałem natomiast, że należy powitać nowych forumowiczów. Pozdrawiam i witam.

Za opis francuskiego ośrodka dziękuję.

Natomiast widzę jeszcze, że moderator znów przysnął - spamu sporo w tym wątku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Karol_i-Wiki
Ja się żadnego pytania w pierwszym poście nie doszukałem.

Wyczytałem natomiast, że należy powitać nowych forumowiczów. Pozdrawiam i witam.

Za opis francuskiego ośrodka dziękuję.

Natomiast widzę jeszcze, że moderator znów przysnął - spamu sporo w tym wątku.

Witam,

trochę nas to dziwi, ale może tu są tacy użytkownicy. Przytocze wyciąg z regulaminu..."Wypowiedzi

1. Forum służy wymianie informacji i doświadczeń.

2. Każdy zarejestrowany uczestnik ma prawo zadać pytanie, udzielić odpowiedzi i wziąć udział w dyskusji zgodnie z zasadami Regulaminu.

pozdrawiamy,

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
janmaxx

cześć, zobacz na 5 stronie naszą relację "świeżo po powrocie z cap d'agde"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Karol_i-Wiki
cześć, zobacz na 5 stronie naszą relację "świeżo po powrocie z cap d'agde"

To by się zgadzało z tym, że dzieje sie to poza ośrodkiem CHM Rene Oltra.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
AGiPA

My byliśmy na campingu w 2007. Mamy też doświadczenia z dwóch innych campingów - Balghery na Korsyce i Le Grande Cosse niedaleko Narbony. Cap d'Agde warto zobaczyć, ale gdybyśmy mieli jeszcze raz wybrać się w ten rejon zdecydowanie wybierzemy Le Grande Cosse. Cap ma parę rzeczy wkurzających - płatny wjazd, obowiązek zapisania się do stowarzyszenia, nadmierna kontrola osób wchodzących. Plaża jest krótka i bardzo zatłoczona. Niewątpliwie ciekawostką obyczajową jest moda plażowa - kolczyki, fryzurki, obroże na genitalia, ciastka w kształcie penisów, itd. - ale, jak się w tym nie gustuje to inne miejsca są lepsze. Niemniej raz warto wpaść i to zobaczyć.

Pozdrawiamy

AGiPA

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kinol

Właściwie jak to jest???

Karol_i-Wiki pisze, że morze z reguły spokojne i ciepłe.

Z relacji moich znajomych wynika, że jedyną wadą tego miejsca jest bardzo zimne morze.

Co prowokuje nas do wyjazdów na Chorwacje.

A może to tylko jest różnica temperatur między powietrzem a wodą???

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bartek
Właściwie jak to jest???

Karol_i-Wiki pisze, że morze z reguły spokojne i ciepłe.

Z relacji moich znajomych wynika, że jedyną wadą tego miejsca jest bardzo zimne morze.

Co prowokuje nas do wyjazdów na Chorwacje.

A może to tylko jest różnica temperatur między powietrzem a wodą???

Ośrodek Cap d^Adge jest fantastyczny - jest tylko jeden problem koszt pobytu,wyjazdu jest dwa lub trzy razy większy od wyjazdu do Chorwacji.

Z Wrocławia pozdrawia Bartek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach