Yellow Tea© by Fisana

Skocz do zawartości

Forum NNS używa cookies i podobnych technologii w celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z serwisu (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności

Akceptuję

Witamy na Forum NNS

Witamy na Forum NNS. Tak jak na większości forów, musisz się zarejestrować aby pisać posty lub zobaczyć tematy widoczne wyłącznie przez zarejestrowanych członków forum. Proces rejestracji jest prosty i łatwy i wymaga podania przez Ciebie minimum informacji. Skorzystaj z możliwości jakie daje Ci rejestracja!

Wśród powodów aby się zarejestrować są:

* Prywatne wiadomości - Korzystając z komunikatora pisz do użytkowników
* Shoutbox - Chcesz coś powiedzieć wszystkim? Użyj shoutbox'a

..a przede wszystkim nie będziesz widzieć tej informacji ;)
Guest Message by DevFuse

Zdjęcie

Federacja Naturystów Polskich

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
485 odpowiedzi w tym temacie

#1 wojtek56

wojtek56

Weteran Forum

• Tematy: 87
    • Czas online: 64d 11g 3m 42s
  • Kim jestem:Mężczyzna

Napisany: 13 marzec 2009 o 23:17

Ostatni wpis na temat Stowarzyszenia Naturystów Polskich (a raczej jego braku) był bodajże z półtora roku temu.
Tymczasem znienacka odpowiednik powstał i stał się naszym (?) reprezentantem w INF.
No to co teraz? Zapisać się, podyskutować czy tylko poczekać, co z tego wyniknie?
  • 0

#2 Miro

Miro

Weteran Forum

• Tematy: 62
    • Czas online: 61d 23g 28m 7s

Napisany: 13 marzec 2009 o 23:52

Tymczasem znienacka odpowiednik powstał i stał się naszym (?) reprezentantem w INF.

A INF wie coś o tym?
Bo mi się wydaje, że nie...
  • 0

#3 chris102

chris102
  • Tematy: 9
    • Czas online: 3d 1g 32m 35s
  • Kim jestem:Para

Napisany: 13 marzec 2009 o 23:55

A INF wie coś o tym?
Bo mi się wydaje, że nie...

Chyba wie - http://www.inf-fni.o....php?country=38

Poland
Federation: Polish Naturist Federation
Abbreviation: FNP
Title:
Full Name:
Secretary: Peter Rijnvis
Street: Ulica Ciesielska 32
Postal Code: Bielska-Biata 43-310
Phone: **48 33 8144758
Fax: **48 33 8144758
Email: info@fednat.pl
Website: http://www.fednat.pl
  • 0

#4 diego6

diego6
  • Tematy: 15
    • Czas online: 9g 52m 18s

Napisany: 14 marzec 2009 o 02:57

No w takim razie odpada nam wątpliwość dotycząca przenależności do INF.

Proponuję aby ktoś kto zna Petera najzwyczajniej z Nim porozmawiał i zdał relację na NNS.
  • 0

#5 lindross

lindross
  • Tematy: 12
    • Czas online: 1m 43s

Napisany: 14 marzec 2009 o 09:39

I bardzo dobrze!

Wielu wołało, zróbmy (w sensie WY zróbcie) coś, załóżmy SNP, zjednoczmy się itp, itd. Wielu wołało - nikt nie kwapił się do działania.

Więc Peter jako właściciel jedynego bodajże tak otwarcie działającego ośrodka naturyzstycznego w Polsce, wziął sprawy w swoje ręce i założył "FEDNAT" więc kto chce niech tam należy, a jak nie to nie ma przymsu.
Jak się komuś nie podoba, niech założy swoją organizację i działa;)

lindross edytował ten post 14 marzec 2009 o 09:40

• 0

#6 para4247

para4247
  • Tematy: 29
    • Czas online: 4d 9g 16m 11s

Napisany: 14 marzec 2009 o 09:40

I bardzo dobrze!

Wielu wołało, zróbmy (w sensie WY zróbcie) coś, załóżmy SNP, zjednoczmy się itp, itd. Wielu wołało - nikt nie kwapił się do działania.

Więc Peter jao właściciej jedynego bodajże tak otwarcie działającego ośrodka naturyzstycznego wziął sprawy w swoje ręce i założył "FEDNAT" więc kto chce niech tam należy, a jak nie to nie ma przymsu.
Jak się komuś nie podoba, niech założy swoją organizację i działa;)

Tylko szkoda,że mail nie działa.
  • 0

#7 lindross

lindross
  • Tematy: 12
    • Czas online: 1m 43s

Napisany: 14 marzec 2009 o 12:28

Tylko szkoda,że mail nie działa.

Może przez stronę "Cezar" spróbujcie, z dopiskiem że chodzi o federację;)
  • 0

#8 kiwi13

kiwi13
  • Tematy: 0
    • :

Napisany: 24 październik 2009 o 11:50

Witam,
Czy ktoś ma więcej informacji na FNP?
Widzę na ich stronie; fednat.pl że stawka roczna wynosi 75 zl. na parę.
Czy ktoś już tam się rejestrował?
Pozdrawiam Kasia
  • 0

#9 summer.time.77

summer.time.77

rodzinni saunomaniacy

• Tematy: 107
    • Czas online: 133d 10g 12m 16s

Napisany: 26 październik 2009 o 09:50

Witam,
Czy ktoś ma więcej informacji na FNP?
Widzę na ich stronie; fednat.pl że stawka roczna wynosi 75 zl. na parę.
Czy ktoś już tam się rejestrował?
Pozdrawiam Kasia

bylo. poszukaj, wpisz w google

zastanow sie jeszcze co daje ci te 75 zeta po za tym ze masz o tyle mniej w portfelu ...
  • 0

#10 NaturystaBydgoszcz

NaturystaBydgoszcz
  • Tematy: 56
    • Czas online: 1d 21g 12m 24s

Napisany: 15 marzec 2010 o 13:21

W internecie znalazłem organizacje naturystyczną Federacja Naturystów Polskich.Istnieje od 2008 roku.Czy ktoś ma jakieś informacje na temat tej organizacji?
  • 0

#11 summer.time.77

summer.time.77

rodzinni saunomaniacy

Napisany: 15 marzec 2010 o 14:59

;)

WYKASUJ JAK MOZESZ

bylo :(

szukajki uzyj, wpisz "federacja" :(

summer.time.77 edytował ten post 15 marzec 2010 o 15:00

• 0

#12 NaturystaBydgoszcz

NaturystaBydgoszcz

Napisany: 15 marzec 2010 o 16:36

;)

WYKASUJ JAK MOZESZ

DZWONIŁEM DO TEGO GOŚCIA.TAM JEST TELEFON.TAKI FACET Z NIEMIECKIM AKCENTEM.TWIERDZI, ŻE TO ISTNIEJE.PYTAM TU, BO TO MOŻE BYĆ JAKAŚ ŚCIEMKA.DZIĘKI ZA INFORMACJE.PA
  • 0

#13 Miro

Miro

Weteran Forum

Napisany: 15 marzec 2010 o 20:05

Ja wiem tyle:
Adres "Federacji" jest taki sam , jak Centrum Naturystycznego "Cezar" w Bielsku Białej (adres jest w rejestrze sądowym: http://www.krs-onlin...krs-304114.html i pod http://www.inf-fni.o...php?country=38).
Centrum "Cezar" prowadzi popdobno też osoba pochodząca z niemieckojęzycznego kraju, więc zbieżność adresów nie jest przypadkowa.
Z moich wcześniejschych poszukiwań pamiętam, że "Federacja" proponowała członkostwo związane z regularnym uiszczaniem składek. Informacji na temat jakie przywileje (poza posiadaniem legitymiacji) mieli by członkowie "Federacji" nie udało mi się znaleźć.
Chciałem uaktualnić moje infornacje, ale strony "Federacji" i "Cezara" nie działają.
  • 0

#14 qwert

qwert

Weteran Forum

• Tematy: 31
    • Czas online: 6d 19g 30m 42s
  • Kim jestem:Nie powiem

Napisany: 15 marzec 2010 o 20:36

Witam.

;)

WYKASUJ JAK MOZESZ

Jaką informację kryje w sobie ten post??
Jakoś nie chwytam takiego slangu :(

DZWONIŁEM DO TEGO GOŚCIA.TAM JEST TELEFON.TAKI FACET Z NIEMIECKIM AKCENTEM.TWIERDZI, ŻE TO ISTNIEJE.PYTAM TU, BO TO MOŻE BYĆ JAKAŚ ŚCIEMKA.DZIĘKI ZA INFORMACJE.PA

Ten facet ma akcent niderlandzki, bo jest z holandii. Razem z żoną prowadzą naturystyczny ośrodek. Są to przemili gospodarze, u których bywamy zawsze, gdy odwiedzamy strony B-B.
Za każdym razem widzieliśmy ulotki federacji, ale nie byliśmy zainteresowani a właściciele nie narzucali się w żaden sposób z promocją. Pamiętam z ulotki, że członkowie federacji mają ulgi przy odwiedzinach w Cezarze.
Z przykrością zauważyliśmy jakiś histeryczny odruch u niektórych forumowiczów na dźwięk nazwy Sauna Cezar. My jesteśmy bardzo zadowoleni z każdych odwiedzin u Piotra i Gosi. I pozdrawiamych ich przy okazji :):):)

Pozdrawiam.
  • 0

#15 NaturystaBydgoszcz

NaturystaBydgoszcz

Napisany: 15 marzec 2010 o 21:39

Witam.
Ten facet ma akcent niderlandzki, bo jest z holandii. Razem z żoną prowadzą naturystyczny ośrodek. Są to przemili gospodarze, u których bywamy zawsze, gdy odwiedzamy strony B-B.
Za każdym razem widzieliśmy ulotki federacji, ale nie byliśmy zainteresowani a właściciele nie narzucali się w żaden sposób z promocją. Pamiętam z ulotki, że członkowie federacji mają ulgi przy odwiedzinach w Cezarze.
Z przykrością zauważyliśmy jakiś histeryczny odruch u niektórych forumowiczów na dźwięk nazwy Sauna Cezar. My jesteśmy bardzo zadowoleni z każdych odwiedzin u Piotra i Gosi. I pozdrawiamych ich przy okazji :(:(;)

Pozdrawiam.

Czyli język niemiecki:)jako specjalista w dziedzinie lingwistycznej-holenderski to odmiana j.niemieckiego.Do roku 1945 nie istniał język holenderski-był to niemiecki.Dopiero po 2 wojnie św. Holendrzy uznali go za osobny język , żeby odciąć się od Niemców
  • 0

#16 michoo

michoo
  • Tematy: 17
    • Czas online: 13d 4g 8m 12s

Napisany: 15 marzec 2010 o 23:06

Czyli język niemiecki:)jako specjalista w dziedzinie lingwistycznej-holenderski to odmiana j.niemieckiego.Do roku 1945 nie istniał język holenderski-był to niemiecki.Dopiero po 2 wojnie św. Holendrzy uznali go za osobny język , żeby odciąć się od Niemców

pierwsze slysze, az sie z ciekawosci jutro zapytam holendra w pracy :(
  • 0

#17 Miro

Miro

Weteran Forum

Napisany: 16 marzec 2010 o 00:46

Witam.
Z przykrością zauważyliśmy jakiś histeryczny odruch u niektórych forumowiczów na dźwięk nazwy Sauna Cezar. My jesteśmy bardzo zadowoleni z każdych odwiedzin u Piotra i Gosi. I pozdrawiamych ich przy okazji :(:(;)

Pozdrawiam.

Pomimo to uważam, że nie jest w porządku, że jakś Holender rejestruje "Federację Naturystów Polskich", nie uzgadniając tego z kimkolwiek z grona polskich naturystów.
  • 0

#18 qwert

qwert

Weteran Forum

• Tematy: 31
    • Czas online: 6d 19g 30m 42s
  • Kim jestem:Nie powiem

Napisany: 16 marzec 2010 o 08:12

Witam.

pierwsze slysze, az sie z ciekawosci jutro zapytam holendra w pracy :(

Czyżbym miał aż taką sklerozę?? Znamy Pitera kilka lat i jeżeli pomyliliśmy narodowość to byłby obciach :) . Ale jeśli będziesz go widział pozdrów go od nas :(

Pomimo to uważam, że nie jest w porządku, że jakś Holender rejestruje "Federację Naturystów Polskich", nie uzgadniając tego z kimkolwiek z grona polskich naturystów.

Nie uzgadniał i zarejestrował. Na tym i każdym innym forum wszyscy uzgadniają (Ty też??) i nic z tego nie wynika :(

Przy okazji: stworzenia ośrodka naturystycznego też nie uzgadniał tylko go stworzył. Powinien uzgadniać?? Czy tego też nie przerabiano na tym forum??

My z Piterem uzgadniamy tylko czy uda nam się podjechać do jego domu czy będzie nas musiał wieźć pod górę swoim wozem ;)
Pozdrawiamy.
  • 0

#19 summer.time.77

summer.time.77

rodzinni saunomaniacy

Napisany: 16 marzec 2010 o 09:42

Witam.

jest taka opcja forum jak SZUKAJ

jak tam sie wpisze np. FEDERACJA to wyskoczy wszystko to o czym tu w tej chwili piszecie

sauna cezar nic mi nie mowi i jest calkiem dla mnie obojetna. pisze tylko ze wszystko mozna znalezc na tej stronie bez zakladania kolejnego nowego tematu o tym samym ;)
  • 0

#20 janmaxx

janmaxx

In memoriam

• Tematy: 11
    • :

Napisany: 16 marzec 2010 o 10:23

witamy,
do rejestracji stowarzyszenia wystarczy 15 osób. to wstyd dla polskich naturystów, że od czasów p. marczaka nie mogli się zorganizować i założyć stowarzyszenie naturystów. dlatego brawa dla petera za to, że zrobił to, o czym od lat gada się min. tutaj, na tym forum. fakt istnienia fnp nie wyklucza założenia jeszcze wielu takich organizacji, więc pole popisu dla polskich naturystów dalej istnieje. a sprawa uzgodnień - z kim to należy uzgadniać??????????????
peterowi i gosi należą się brawa za jeszcze jedną rzecz - popularyzację naturyzmu w polsce, przecież zdajmy sobie sprawę z tego, że ich sauna cezar, w której czujemy się zawsze znakomicie, to głęboko niedochodowa inwestycja, więc w imię jakiej idei prowadzą to?
roczna legitymacja inf kosztuje 40 zł, daje zniżkę w cezarze co jest oczywiste, ale nie tylko, wiele ośrodków naturystycznych w europie (min. w hiszpanii, francji czy chorwacji) udziela zniżek posiadaczom legitymacji inf.
pozdrawiamy :(
  • 0

Copyright © 2017 NNS