Skocz do zawartości

Witamy na forum NNS

Zrób coś sensownego

@*_*@

Australia

Rekomendowane posty

AudiRs6

Hej. Trochę stary temat, ale czy ktos ma aktualne informacje o plazach naturystycznych w Australii??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Sunlover

Plaż stricte N lub clothing optional jest w Australii wiele. Cała ta panika bo a to skorpion, a to pająk, a to rekin a to kangur jest rozdmuchana. Mają piękne wybrzeża, super pogodę i mają wiele N-miejsc.

Interesuje Cię przy konkretnym mieście?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
AudiRs6

Na ta chwilę rodzi sie dopiero pomysł wybrania się w tym kierunku. Co jak gdzie itd. to jeszcze nie mamy pojęcia. Wiem tylko że jest to marzenie mojej ukochanej i pewnie zawitała by wszedzie tam gdzie sie da. Ja również patrzę na to bardziej przychylnym okiem pod kątem fajnej wyprawy niż wcześniej. Z racji tego że jest to niemal koniec świata dajemy sobie lekko ponad rok na zaplanowanie wszystkiego. A dokladniej myślimy o styczniu 2019. Co z tego wyjdzie, nie wiemy. Moze uda sie kogoś zarazić naszym pomysłem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Sunlover
Wiem tylko że jest to marzenie mojej ukochanej

Nie tylko jej :) Nie byłem, więc szczerze polecam. No i jeśli jedziecie tam RS6-ką to chcę z Wami  :grin:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Adam
Na ta chwilę rodzi sie dopiero pomysł wybrania się w tym kierunku
To niech się rodzi i urodzi, życzę serdecznie i polecam Australię! Byliśmy co prawda tylko w Sydney i okolicach o promieniu ok. 200 km, ale to nie była ostatnia wyprawa w tamte strony. Przyroda przyjazna, pogoda idealna, ludzie życzliwi, JAK NIGDZIE INDZIEJ!!! Odwiedziliśmy kilka plaż naturystycznych i mamy wspaniałe wspomnienia. Jestem pewien, że podróż do Australii będziecie miło wspominać całe życie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
fizio

... polecam Australię! (...) Przyroda przyjazna, pogoda idealna, ludzie życzliwi, JAK NIGDZIE INDZIEJ!!! Odwiedziliśmy kilka plaż naturystycznych i mamy wspaniałe wspomnienia. Jestem pewien, że podróż do Australii będziecie miło wspominać całe życie...

Po co taki podtytuł tego wątku: "Lepiej się tam nie wybierać". Bez sensu jest sporo jednoznacznych stwierdzeń w podtytułach tego forum. Od wyrażania opinii są "posty", a nie tytuły. No, ale wielu ludzi chyba tak musi, żeby ich opinie były na widoku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Adam
Po co taki podtytuł tego wątku: "Lepiej się tam nie wybierać".
Najlepiej wiedzą ci, co nie byli :lol:
  • Punkcik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach