Skocz do treści

Witamy na forum NNS

Zrób coś sensownego

freeman79

Antosovice

Rekomendowane posty

rudlan

Przyczepa z posiłkami jest czynna - można kupić i coś do zjedzenia i do wypicia . Ceny przystępne - nie radzę płacić złotówkami - wychodzi drogo. W Chałupkach są kantory więc lepiej wcześniej wymienić pieniądze.

Piwo chłodne ale tylko czeska 10

Gorące posiłki też są dostępne.

Zapraszam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
rysiaczki
Napisano (edytowane)

Bylem 19 maja na rekonesans bo nie znalem tego miejsca, było już paru polaków (serdecznie pozdrawiam) i bardzo mi się to miejsce podoba. Woda pełna paprochów jak to w okresie kwitnienia. Korzystając okazji że nie było ani jednego plażowicza zrobiłem do-okólny filmik z samej plaży. Chyba zaczniemy tam bywać.

Wracając do stwierdzenia że bywają przechadzający się celem popatrzenia na nagich ludzi, to mamy doświadczenia z Pogorii, gdzie faceci nabijali kilometry przechadzając się w te a we wte szpakając na na ludzi, gdy ktoś przejdzie raz czy 2 spoko ale jeżeli widzę co 5 minut tego samego faceta spacerującego brzegiem wody to wiadomo po co łazi. 

W Ostrawie w każdym Tesco są kantowy.

Nie wszedłem do Pepy sprawdzić cennik, drogo tam? smacznie? czy lepiej pozostawić sobie na ewentualne piwko?

https://photos.google.com/photo/AF1QipP5kdyFpX27gB_nnHFmq582tYIHCGuEUOI0XTNP

Edytowane przez rysiaczki
dopisek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
freeman79

Woda ciepła i czysta, bufet działa. Niedawno jakaś nawałnica z gradem ponoć przeszła i narobiła małych szkód. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
rudlan

Plan oficjalnych imprez w Antoszkach wprawdzie po czesku , ale myslę, że kazdy potrafi zrozumieć

6. až 8.7.2018

Celostátní sraz naturistů, v sobotu táborák, pivo, párky.

10. až 11.8.2018

Sraz polských naturistů.

1.9.2018

Ukonečení letní sezóny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
johnyq

Witam.Wybieram sie tam(pierwszy raz) 😊.Jedzie ktoś w tym tygodniu ok 10 ?Może być motocyklista(ka) .Bede jechał na motocyklu z jastrzebia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
johnyq

Byłem do południa,pełna swoboda,nikt nie zaczepia nie gapi się.Ludzi było malutko(zwlaszcza starsze osoby)Od kasy wchodziłem na golasa bez krępacji,Pani ktora kasauje rownież nago.Napewno wrócę,nawet fajnie było by z kimś pogadać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
AnnArt

W aplikacji mobilnej Nudist Compass dodałem Antoszowice. Cały temat tutaj: 

http://naturyzm.info.pl/forum/index.php?/topic/4879-the-free-nudist-compass-for-smart-phones/

Może warto byłoby dodać kilka komentarzy (oczywiście od różnych osób), żeby zachęcić innych do odwiedzenia tego miejsca??

I podoba mi się pomysł zaproponowany przez carfreak o używaniu nicków z forum.

Co o tym myślicie??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
canisRC
14 godzin temu, AnnArt napisał:

W aplikacji mobilnej Nudist Compass dodałem Antoszowice.

Dobrze, że dodałeś, źle że stamtąd zniknęły. Bo były jeszcze w zeszłym roku. Także coś chyba gdzieś po drodze było nie halo z aplikacją...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach