Skocz do treści

Witamy na forum NNS

Zrób coś sensownego

freeman79

Antosovice

Rekomendowane posty

mmbrdr

Cześć wszystkim bywalcom Antoszek,

Pozdrowienia dla wszystkich osób korzystających z "łąki" w Antoszkach.

Atmosfera jak zwykle rodzinna. Pełen luz i dobre piwko, nawet w niepogodę.

Obsługa jak zwykle sympatyczna  i przyjazna każdemu.

Szczególne pozdrowienia dal Anii i Zbyszka.

DiB

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
sorento

Czyli aby stanąć przy drugim szlabanie to muszę wybulić 300 kr na deklaracje SNO...normalnie nie ogarniam tych czechów. ;(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
piotr_krk

Nie musisz kupować członkostwa SNO, płacisz 50 koron za auto i 50 koron od każdej osoby. Zostawiacie auto na pierwszym parkingu przy drodze i idziecie z buta na camping załatwić bilet na wjazd. Jak już go masz to się wracasz po autko i wjeżdżasz na drugi szlaban:) Przynajmniej dawniej tak było:) Takie kombinacje spowodowane były przez to że droga ta objęta była zakazem ruchu i trzeba było mieć bilet aby nie dostać mandatu od policji która czasami się tam pojawiała. Jeśli jest inaczej to niech mnie ktoś poprawi bo też tam chcę się wybrać w któryś dzień:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
michalop

My nigdy nie bawiliśmy się w takie kombinacje z zostawianiem auta i spacerem by zapłacić i wracać po auto. Oczywiście jest to narażanie się na mandat ale naprawdę trzeba mieć ogromnego pecha by natrafić akurat na czeską policję, która by tam wjechała - większe ryzyko jest natrafić na tajniaków w drodze do Antoszek ;p

ps. co to jest ten drugi szlaban? ja znam tylko ten, który odgradza teren FKK czyli już samą łąkę, tj. na końcu drogi zaznaczonej na mapach.

Ps2. Ktoś z forumowiczów planuje pobyt 8 sierpnia kiedy jest "polski dzień"?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
sorento

No to widać że w wypowiedziach jest dużo chaosu,czy ktoś autorytatywnie raz a konkretnie opisze co i jak.....

Ktoś z forumowiczów planuje pobyt 8 sierpnia kiedy jest "polski dzień"?

Jak pogoda dopisze to czemu nie.

Ja w Prudniku robię rozeznanie wśród  znajomych,może kogoś uda się nowego zwerbować,niby są chętni ale krępacja bierze górę :blush:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
nbiker

Michalop + sorento, zlot polskich naturystów zaplanowany jest na 10 / 11 sierpnia ! 

Nie wiem jaka będzie pogoda, ale w sobotę 11.08. mamy zamiar się pojawić. Mamy nadzieję, że będzie to okazja do spotkania się w realu z wieloma uczestnikami tego forum.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
michalop

tak właśnie wpadłem tutaj by sprostować mój błąd w dacie ale widzę, że się lekko spóźniłem :P nie wiem czemu mi ten 8 wszedł do głowy...

wiadomo, że wszystko zależy od pogody - ale jeśli będzie plażowa to bierzemy pod uwagę przyjazd do Antoszek w sobotę 11.08

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
alf

"Wszystko zależy od pogody"...no właśnie jak sytuacja na kempingu? Nie ma żadnych podtopień? Stan Odry w Chałupkach wzrósł w ciągu doby 150 cm, to brzmi groźnie! Jeżeli macie jakieś informacje to poprosimy bo rozważamy przyjazd w przyszłym tygodniu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
parax

Stan wody w Odrze podniósł się o 1,5 metra, ale to nadal sytuacja jak najbardziej normalna. Czesi mają 3 stopnie zagrożenia powodziowego na Odrze: 1. stan czujności od 400 cm, 2. stan pogotowia od 500 cm, a zagrożenia od 600 cm. Na razie woda wciąż opada i wg prognoz nadal poziom wody będzie się zmniejszał. Aktualna sytuacja na stronie czeskiego odpowiednika naszego IMGW.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
rudlan

Parę lat temu , gdy była powódź - wtedy zalało Racibórz i inne miasta - to plaża też  była  zalana, a parę dni póżniej  woda przelewała się przez groblę dojazdową. Teraz mam nadzieję taka sytuacja nie grozi bo zapowiadają pogodne dni . 

Wybieramy się w najbliższą sobote i zobaczymy co tam słychać.

Do zobaczenia na plażhy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach