Skocz do treści

Witamy na forum NNS

Zrób coś sensownego

Natan Rahl

Naturyzm W Rosji

Rekomendowane posty

Natan Rahl

Witam,

wróciłem z urlopu spędzonego u naszego Wielkiego Brata. Pomimo planów nie udało się dotrzeć nad Morze Czarne i odwiedziłem jedynie Morze Azowskie (dokładnie zalew (zatokę?) Taganrodzką (chyba tak się to odmienia)). Miałem możliwość odwiedzin kurortu o nazwie Jejsk (napisłem fonetycznie bo brakuje mi cyrlicy). Plaże niewielkie, zatłoczone do bólu, pokryte kruszonymi muszlami zmieszanymi z piaskiem i niedopałkami papierosów (ohyda). Odwiedziłem też jedną z "plaż" wewnątrz lądu. Śmietnik był jeszcze gorszy. Mój krewniak mieszkający w Rosji stwierdził, że tak jest wszędzie w tym nad Morzem Czarnym, gdzie wypoczywa cała Rosja, której nie stać na wyjazd zagraniczny. Pomimo teoretycznie istniejącego ruchu naturystycznego w Rosji, wydaje się, że jest jeszcze mniejsza tolerancja niż w Polsce. U nas są chociaż nieoficjalne plaże naturystyczne, a tam najwyżej można dostać w zęby (powtarzam zdanie krewnego).

Co do cen, to są prównywalne przy mimo wszystko niższym standardzie.

Podsumowując:

nie polecam naturystom wyjazdu do Rosji w celach wypoczynkowo natrystycznych. Oczywiście powyższe spostrzeżenia są totalnie subiektywne i niekoniecznie odzwierciedlają stan faktyczny w całej Rosji. Moje zdanie jednak jest w tej materii raczej negatywne.

Pozdrawiam z nadzieją na słońce w niedzielę to pojadę sobie do Dębek.

Dużo słońca

życzy

Natan Rahl

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
macieksk

A ja kiedyś widziałem stronkę o naturystach w Rosji. Na stronce były same fotki, przeważnie rozebranych nastek, pląsających na golatka w metrowym śniegu, albo chodzących po lesie i zbierających grzybki :D Były także zdjęcia reality, czyli golasy z obwisłymi brzucholami, stare baby w chustach na głowach, gdzieś na jednej z plaż morza czarnego... :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Dodaj nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×

Ważny komunikat

Korzystając z tego portalu, akceptujesz nasze Warunki użytkowania.