Yellow Tea© by Fisana

Skocz do zawartości

Forum NNS używa cookies i podobnych technologii w celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z serwisu (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności

Akceptuję

Witamy na Forum NNS

Witamy na Forum NNS. Tak jak na większości forów, musisz się zarejestrować aby pisać posty lub zobaczyć tematy widoczne wyłącznie przez zarejestrowanych członków forum. Proces rejestracji jest prosty i łatwy i wymaga podania przez Ciebie minimum informacji. Skorzystaj z możliwości jakie daje Ci rejestracja!

Oto doskonałe powody aby się zarejestrować:

* Wysyłanie prywatnych wiadomości - Korzystając z komunikatora pisz do użytkowników!
* Dodawanie wydarzeń do kalendarza - Nadchodzi ciekawe wydarzenie? Podziel się z nami!
* Shoutbox - Chcesz coś powiedzieć wszystkim? Użyj shoutbox'a

..a przede wszystkim nie będziesz widzieć tej wiadomości ;)
Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Naturyzm W Rosji

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Natan Rahl

Natan Rahl
  • Tematy: 8
    • Czas online: 41m 31s
  • Kim jestem:Mężczyzna

Napisany: 23 lipiec 2004 o 11:12

Witam,
wróciłem z urlopu spędzonego u naszego Wielkiego Brata. Pomimo planów nie udało się dotrzeć nad Morze Czarne i odwiedziłem jedynie Morze Azowskie (dokładnie zalew (zatokę?) Taganrodzką (chyba tak się to odmienia)). Miałem możliwość odwiedzin kurortu o nazwie Jejsk (napisłem fonetycznie bo brakuje mi cyrlicy). Plaże niewielkie, zatłoczone do bólu, pokryte kruszonymi muszlami zmieszanymi z piaskiem i niedopałkami papierosów (ohyda). Odwiedziłem też jedną z "plaż" wewnątrz lądu. Śmietnik był jeszcze gorszy. Mój krewniak mieszkający w Rosji stwierdził, że tak jest wszędzie w tym nad Morzem Czarnym, gdzie wypoczywa cała Rosja, której nie stać na wyjazd zagraniczny. Pomimo teoretycznie istniejącego ruchu naturystycznego w Rosji, wydaje się, że jest jeszcze mniejsza tolerancja niż w Polsce. U nas są chociaż nieoficjalne plaże naturystyczne, a tam najwyżej można dostać w zęby (powtarzam zdanie krewnego).
Co do cen, to są prównywalne przy mimo wszystko niższym standardzie.
Podsumowując:
nie polecam naturystom wyjazdu do Rosji w celach wypoczynkowo natrystycznych. Oczywiście powyższe spostrzeżenia są totalnie subiektywne i niekoniecznie odzwierciedlają stan faktyczny w całej Rosji. Moje zdanie jednak jest w tej materii raczej negatywne.
Pozdrawiam z nadzieją na słońce w niedzielę to pojadę sobie do Dębek.

Dużo słońca
życzy

Natan Rahl
  • 0

#2 macieksk

macieksk
  • Tematy: 6
    • :

Napisany: 26 lipiec 2004 o 13:52

A ja kiedyś widziałem stronkę o naturystach w Rosji. Na stronce były same fotki, przeważnie rozebranych nastek, pląsających na golatka w metrowym śniegu, albo chodzących po lesie i zbierających grzybki :D Były także zdjęcia reality, czyli golasy z obwisłymi brzucholami, stare baby w chustach na głowach, gdzieś na jednej z plaż morza czarnego... :P
  • 0

Copyright © 2015 NNS