Skocz do treści

Witamy na forum NNS

Zrób coś sensownego

Natan Rahl

Naturyzm W Rosji

Rekomendowane posty

Natan Rahl

Witam,

wróciłem z urlopu spędzonego u naszego Wielkiego Brata. Pomimo planów nie udało się dotrzeć nad Morze Czarne i odwiedziłem jedynie Morze Azowskie (dokładnie zalew (zatokę?) Taganrodzką (chyba tak się to odmienia)). Miałem możliwość odwiedzin kurortu o nazwie Jejsk (napisłem fonetycznie bo brakuje mi cyrlicy). Plaże niewielkie, zatłoczone do bólu, pokryte kruszonymi muszlami zmieszanymi z piaskiem i niedopałkami papierosów (ohyda). Odwiedziłem też jedną z "plaż" wewnątrz lądu. Śmietnik był jeszcze gorszy. Mój krewniak mieszkający w Rosji stwierdził, że tak jest wszędzie w tym nad Morzem Czarnym, gdzie wypoczywa cała Rosja, której nie stać na wyjazd zagraniczny. Pomimo teoretycznie istniejącego ruchu naturystycznego w Rosji, wydaje się, że jest jeszcze mniejsza tolerancja niż w Polsce. U nas są chociaż nieoficjalne plaże naturystyczne, a tam najwyżej można dostać w zęby (powtarzam zdanie krewnego).

Co do cen, to są prównywalne przy mimo wszystko niższym standardzie.

Podsumowując:

nie polecam naturystom wyjazdu do Rosji w celach wypoczynkowo natrystycznych. Oczywiście powyższe spostrzeżenia są totalnie subiektywne i niekoniecznie odzwierciedlają stan faktyczny w całej Rosji. Moje zdanie jednak jest w tej materii raczej negatywne.

Pozdrawiam z nadzieją na słońce w niedzielę to pojadę sobie do Dębek.

Dużo słońca

życzy

Natan Rahl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
macieksk

A ja kiedyś widziałem stronkę o naturystach w Rosji. Na stronce były same fotki, przeważnie rozebranych nastek, pląsających na golatka w metrowym śniegu, albo chodzących po lesie i zbierających grzybki :D Były także zdjęcia reality, czyli golasy z obwisłymi brzucholami, stare baby w chustach na głowach, gdzieś na jednej z plaż morza czarnego... :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach