Yellow Tea© by Fisana

Skocz do zawartości

Forum NNS używa cookies i podobnych technologii w celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z serwisu (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności

Akceptuję

Witamy na Forum NNS

Witamy na Forum NNS. Tak jak na większości forów, musisz się zarejestrować aby pisać posty lub zobaczyć tematy widoczne wyłącznie przez zarejestrowanych członków forum. Proces rejestracji jest prosty i łatwy i wymaga podania przez Ciebie minimum informacji. Skorzystaj z możliwości jakie daje Ci rejestracja!

Wśród powodów aby się zarejestrować są:

* Prywatne wiadomości - Korzystając z komunikatora pisz do użytkowników
* Shoutbox - Chcesz coś powiedzieć wszystkim? Użyj shoutbox'a

..a przede wszystkim nie będziesz widzieć tej informacji ;)
Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Naturyści w okresie pozaurlopowym

• Zamknięty Temat jest zamknięty
41 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: o tym gdzie się opalać

Jak sobie radzicie z opalaniem N w miejscu zamieszkania?

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Nuxman

Nuxman

• Tematy: 313
  • Kim jestem:Mężczyzna

Napisany: 06 lipiec 2011 o 15:50

W głębi lądu jest niewiele plaż N. Jak sobie radzicie z opalaniem w miejscu zamieszkania?

ankieta Bobrow2
  • 0

#2 małżeństwo z łódzkiego

małżeństwo z łódzkiego
  • Tematy: 12
    • Czas online: 23d 15g 55m 23s
  • Kim jestem:Para

Napisany: 06 lipiec 2011 o 16:35

<_< My wolny czas spędzamy na działce z dala od miasta i zgiełku tam mamy trochę terenu gdzie jest swoboda :rolleyes:
Pozdrawiamy wszystkich
  • 0

#3 tomm

tomm
  • Tematy: 15
    • Czas online: 49d 13g 46m 25s

Napisany: 06 lipiec 2011 o 21:27

Ja opalam się w tekstyliach a w wolnym czasie (z reguły weekend) jeżdżę do term czy cezara lub do nemo.

tomm edytował ten post 06 lipiec 2011 o 21:27

• 0

#4 freeman79

freeman79

Weteran Forum

• Tematy: 45
    • Czas online: 7d 17g 18m 42s

Napisany: 07 lipiec 2011 o 13:24

Antosovice są coraz bliżej (A1 się buduje :))
  • 0

#5 wojtek50

wojtek50
  • Tematy: 4
    • Czas online: 14d 15g 34m 37s
  • Galeria

Napisany: 08 lipiec 2011 o 12:49

...a my na co dzień mamy swoją małą łączkę. Miejsce urocze, zaciszne i bezpieczne. Z dostępem do Sanu i co najważniejsze położone niedaleko /10 km/ naszego Przemyśla. Od wiosny do późnej jesieni z niewielką grupką przyjaciól spędzamy tam niemal wszystkie wolne chwile, swobodnie opalając się i kąpiąc nago....
Pozdrawiamy H & W
  • 0

#6 Bobrow2

Bobrow2
  • Tematy: 19
    • Czas online: 13d 14g 51m 4s

Napisany: 10 lipiec 2011 o 12:29

Ja też mam swoją łączkę, a nawet kilka. Ta najbliższa i dla mnie najdogodniejsza (w pobliżu zapory Szałe) niestety nie ma dostępu do wody. Natomiast moja żona opala się u znajomych na działce. Mnie to nie odpowiada ponieważ kompleksowe opalanie możliwe jest tam tylko w pozycji horyzontalnej.
  • 0

#7 sympatyczny

sympatyczny
  • Tematy: 5
    • Czas online: 4d 13g 17m 44s
  • Galeria

Napisany: 18 lipiec 2011 o 12:05

wybór padł na 1, nie za bardzo lubię się opalać, ale jak już mam iść w wakacje na plaże, to niech to będzie opalanie "pełną gębą" :)
  • 0

#8 misiek2000

misiek2000
  • Tematy: 4
    • Czas online: 5g 33m 10s

Napisany: 19 sierpień 2011 o 05:35

Niestety poza urlopem nie ma za duzych mozliwosci opalania na Slasku :(
  • 0

#9 Bobrow2

Bobrow2

Napisany: 28 sierpień 2011 o 21:52

E... tam. Wszędzie można znaleźć jakiś zakątek, chociażby tylko dla siebie. W wyszukiwaniu takich miejsc niezawodny jest rower.
  • 0

#10 zaczadzeni

zaczadzeni
  • Tematy: 13
    • Czas online: 35d 10g 10m 46s

Napisany: 28 listopad 2011 o 12:24

Mieszkając w Koszalinie - czyli ok 15 km od plaży w Unieściu za kanałem - ma się komfort :):)
  • 0

#11 @*_*@

@*_*@
  • Tematy: 8
    • Czas online: 12d 14g 34m

Napisany: 02 grudzień 2011 o 14:51

Jest takie małe miejsce na max 2 osoby, niestety położone blisko weekendowego kąpieliska, toteż trzeba być czujnym, bo rzeką od czasu do czasu spływają tekstylni na materacach lub spacerują sobie wędkarze, do schłodzenia się w rzece trzeba ubrać tekstylia. :/ Ogólnie +3 (okolica bardzo ładna), a innej alternatywy niestety nie ma.

@*_*@ edytował ten post 02 grudzień 2011 o 14:52

• 0

#12 Bobrow2

Bobrow2

Napisany: 05 maj 2012 o 19:19

No dzisiaj, na łączce przy zaporze w Kaliszu, między godz. 12.00 a 17.30, było sześciu naturystów, w tym jedna para. Brawo.
  • 0

#13 mello54

mello54
  • Tematy: 1
    • Czas online: 73d 6g 21m 3s

Napisany: 05 maj 2012 o 21:55

E... tam. Wszędzie można znaleźć jakiś zakątek, chociażby tylko dla siebie. W wyszukiwaniu takich miejsc niezawodny jest rower.

Dokładnie - nieraz sprawdzone :) W promieniu 15 km od Bytomia wykorzystaliśmy co najmniej 5 miejsc. Nieco dalej prawie co krok można się zaszyć...
  • 0

#14 Lucas i Ann

Lucas i Ann
  • Tematy: 2
    • Czas online: 1d 21g 1m 18s

Napisany: 06 maj 2012 o 19:14

A my to różnie, lokalne małe sauny, mamy swój stawek więc można popływać bez ubrań albo w weekend na dmuchanym kajaku gdzieś na środku jeziorka, których u nas nie brakuje, też można się poopalać kompleksowo, mamy też sporo własnych łączek i kilka polanek na dość wysokich pagórkach więc możliwości są spore :).
  • 0

#15 Devan

Devan

:-]

• Tematy: 82
    • Czas online: 102d 5g 37m 58s

Napisany: 24 grudzień 2012 o 23:10

Ja już tak mam, że opalam się (do tej pory tylko tekstylnie) tylko w sezonie pozaurlopowym - na działce na obrzeżach mojego miasta. W czasie urlopu, który spędzam na rowerze właściwie codziennie zwiedzając na nim różne miejsca w co roku innym zakątku kraju, opalania właściwie nie ma, choć dla utrzymania opalenizny posiedzę sobie co jakiś czas na jakiejś niezatłoczonej plaży tekstylnej, jak na taką trafię przy sprzyjającej pogodzie. Parę razy zdarzyło mi się w bardzo ustronnych miejscach posiedzieć chwilę lub chwilę postać, jeśli nie było gdzie usiąść, w "stroju organizacyjnym", choć tego próbowałem w ciągu ostatnich dwóch lat kilka razy, nie na tyle, żeby mieć opalone pod majtkami.
Jak przyjdzie sezon opalania, czyli na ogół kwiecień (może marzec-już parę razy w marcu zaczynałem), to w przyszłym roku chciałbym zacząć się opalać całościowo, tylko na razie nie mam pomysłu, jak. Na działce jakoś niezbyt to widzę - sąsiedzi... Dlatego, jak przetestuję i znajdę jakieś modus operandi, dopiero wtedy zagłosuję w ankiecie. Na pewno nie będą jednak to dwie pierwsze opcje...

Devan edytował ten post 24 grudzień 2012 o 23:13

• 0

#16 seba

seba
    • Czas online: 17d 7g 40m 24s
  • Galeria

Napisany: 25 grudzień 2012 o 00:42

Niestety poza wakacjami ciężko trafić na pogodę sprzyjającą naturyzmowi w plenerze w naszym kraju... Zimno :( ale jak się już trafi ciekawsza aura to jakieś miejsce zawsze da się znaleźć :)
  • 0

#17 TRACER56

TRACER56
  • Tematy: 7
    • Czas online: 4d 23g 43m 23s

Napisany: 25 grudzień 2012 o 12:05

Cześć Wszystkim!!!! :wink2: :wink2: :wink2: :wink2: :wink2: :wink2: :wink2: :wink2:
Mieszkam w Lesznie Wielkopolskim i mam swój sposób na całościowe opalanie poza urlopem. Popieram jednego z mówców że miejsce znaleźć można zawsze. Do tego celu najlepszym środkiem lokomocji jest rowerek. Już parę lat temu z moją przyszłą odkryliśmy super miejsce pośród pól. Ustronne a jednak blisko drogi, dobrze nasłonecznione lecz też nie bardzo widoczne dla osób postronnych. Jedynym minusem tego miejsca jest brak możliwości zażycia kąpieli. Na to jednak też mamy sposób od miejsca opalania do jeziorka mamy tylko 20 minut jazdy rowerkiem, drogę mamy pośród pól następnie przez las więc stroje zakładamy dopiero tuż przed plażą (choć z żalem ) Na opalanie i kąpiele nie tekstylne nad samym jeziorkiem nie ma szans.
pozdrawiam
Wojtek
  • 0

#18 Devan

Devan

Napisany: 25 grudzień 2012 o 23:47

Niestety poza wakacjami ciężko trafić na pogodę sprzyjającą naturyzmowi w plenerze w naszym kraju... Zimno :(

Zimno? Przecież upalne dni zdarzają się od kwietnia do września. A i w marcu czy październiku bywają temp. ok. 20 st., a takie do opalania wystarczą... Właśnie ostatnich latach to raczej miesiące wakacyjne pogodowo bywają dość kiepskie - w maju czy wrześniu bywa lepiej...

Dopisane: 25 grudzień 2012 o 22:47

Popieram jednego z mówców że miejsce znaleźć można zawsze. Do tego celu najlepszym środkiem lokomocji jest rowerek. Już parę lat temu z moją przyszłą odkryliśmy super miejsce pośród pól. Ustronne a jednak blisko drogi, dobrze nasłonecznione lecz też nie bardzo widoczne dla osób postronnych. Jedynym minusem tego miejsca jest brak możliwości zażycia kąpieli.

Ja na swoich szlakach rowerowych znajdowałem takie miejsca, gdzie by się można poopalać nago również nad jeziorami. Po prostu nie jechać na plażę czy miejsce wykorzystywane do kąpieli, a gdzieś w ustronny zakątek danego jeziorka.
Tylko u mnie jest ten kłopot, że ja nie mogę wytrzymać opalania na leżąco - mogę albo siedzieć albo ewentualnie stać.Z tym drugim nie ma problemu, ale traf na ustronne miejsce, w którym jest, gdzie usiąść...
  • 0

#19 seba

seba
    • Czas online: 17d 7g 40m 24s
  • Galeria

Napisany: 26 grudzień 2012 o 22:16

Zimno? Przecież upalne dni zdarzają się od kwietnia do września. A i w marcu czy październiku bywają temp. ok. 20 st., a takie do opalania wystarczą... Właśnie ostatnich latach to raczej miesiące wakacyjne pogodowo bywają dość kiepskie - w maju czy wrześniu bywa lepiej...

Zdarzają się upalne dni, aczkolwiek mam takiego pecha, że za często sprawdzają się prawa Murphy'ego: jest ładnie i przyjemnie wtedy kiedy nie mam czasu na przyjemności ;P a jeśli znowu nie ja to moje towarzystwo (nie lubię w samotności spędzać wolnego czasu :) )
  • 0

#20 Devan

Devan

Napisany: 27 grudzień 2012 o 14:04

a jeśli znowu nie ja to moje towarzystwo (nie lubię w samotności spędzać wolnego czasu :) )

Mnie jest to obojętne. Ja prawie wszystkie moje zainteresowania realizuję w samotności, bo nikt z moich znajomych ich nie podziela. Więc jakbym miał patrzeć na kwestię towarzystwa, to bym musiał nie robić nic... No, ale każdy jest inny... To wobec tego życzę dużo ładnej pogody, gdy jest czas i towarzystwo :)
  • 0

Copyright © 2017 NNS