Skocz do treści

Witamy na forum NNS

Zrób coś sensownego

para_slask

Liberec - BABYLON

Rekomendowane posty

para_slask

Cześć

zakładamy ten wątek gdyż chcemy zebrać tu osoby, które bywają lub mają ochotę się wybrać na najbliższe imprezy naturystyczne organizowane u naszych południowych sąsiadów w czeskim Libercu.

Proponujemy by wpisywały się tu osoby, które planują wyjazd, chcą kogoś zabrać ze sobą (mając na przykład wolne miejsce w aucie), lub szukają innych osób by nagie chwile w Babylonie spędzić w większym gronie.

Zapraszamy do wpisywania się Opisywania swoich wrażeń po pobycie w Babylonie oraz do dzielenia się własnymi spostrzeżeniami na temat tego miejsca.

Pozdrawiamy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
freeman79

Zapraszamy do wpisywania się Opisywania swoich wrażeń po pobycie w Babylonie oraz do dzielenia się własnymi spostrzeżeniami na temat tego miejsca.

Wrażenia może byłyby pozytywne, ale jest jedna zasadnicza wada tych imprez: zdjęcia i filmy namiętnie kręcone przez organizatorów najpierw są sprzedawane na płatne strony, a po jakimś czasie z tych stron jakoś "wypływają" efektem czego można sobie wszystko i wszystkich zobaczyć w jakości HD :)

A inne wady - mniej ważne, aczkolwiek denerwujące: początek imprezy to sporo tekstylnych gówniarzy z Polski, głośno komentujących "grube baby" i "zajebiste dupy". No i sporo chloru, szczególnie w miejscach typu grota itp.

Zalety: fajny aquapark, niedaleko tania ubytovnia.

Tyle wrażeń z mojej strony :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
para4247

Filmowanie? Odbywa się tylko w trakcie malowania ciał i wyborów miss - wystarczy unikać tych miejsc.

Chlor - jest na każdym basenie.

Plusem jest cena wstępu - o ile się nie zmieni i zakwaterowania w ubytovni.

Minusem - coraz więcej nie działających urządzeń. Małolatów w bermudach - łatwo tego uniknąć chowając się na pierwsze dwie godziny do Africany.

Dla lubiących sporty zimowe - w pobliżu góra Jestad

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
freeman79

Filmowanie? Odbywa się tylko w trakcie malowania ciał i wyborów miss - wystarczy unikać tych miejsc.

Mam wrażenie że bywaliście na innych imprezach

Chlor - jest na każdym basenie.

Bez przesady - w miejscach gdzie sufit jest nisko nie raz nie da się wytrzymać.

Małolatów w bermudach - łatwo tego uniknąć chowając się na pierwsze dwie godziny do Africany.

Właśnie do Africany zaglądali.

Za chwilę pewnie napiszecie, że do ubikacji trzeba się schować, zamknąć się w kabinie i przeczekać :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
barbadam

Hej.Własnie wybieramy się w sobotę do Babilonu - czy warto? A może ktoś z was się wybiera?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
para4247

Kolejna Noc naturystów za nami.

Wrażenia - w zasadzie bez zmian.

Nie czynna sauna parowa w Africanie, brak węża do spłukiwania w saunie parowej na dole,zimna woda w basenach,sporo chloru.

Nie widać nadmiaru panów w bermudach.Do 20 większość pań w kostiumach.Nieznaczna przewaga panów.Sporo czeskich dzieci i nastolatek.

Polaków mało - chyba około 10 osób.Ceny bez zmian - 180 Kc po 18.Fotki tylko w czasie malowania ciał i wyborów miss - większość uczestników otrzymała vouchery - chyba na wycieczki - bo ciężko było zrozumieć co mówił prowadzący.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Marek43

Byliśmy pierwszy raz w Libercu, poprzednio byliśmy w Frýdek-Místek i Valašské Meziříčí no i na Łódzkiej Fali . Na korzyść imprezy w Libercu na pewno wpływa lepsza organizacja muzyka, zabawy dla dzieci i dorosłych, aquaaerobik, malowanie ciała, prezentacja i późniejsze wybory rewelacyjne na pewno przewyższają Łódzką imprezę na Fali. co do frekwencji to nie mam skali porównawczej (byłem pierwszy raz) natomiast co do saun to rzeczywiście można mieć zastrzeżenia. Przede wszystkim do "kultury saunowania" zwłaszcza w saunach na poziomie basenów, gdzie jeszcze przed 20 wszyscy siedzieli w strojach, i do wody wskakiwali bezpośrednio po wyjściu z sauny, bez prysznica. Obsługa nie reagowała. Ogólnie impreza fajna i szkoda że Liberec jest tak daleko od Żywca

Pozdrawiamy wszystkich Naturystów

Zosia i Marek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Miro

Już na 6 dni kolejne naturystyczne party w libereckim Babylonie - od 20:00-24:00 cały aquapark w rękach naturystów:

BABYLON

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ciniak83

byłem na poprzednim party na koniec marca. Trochę mnie zaskoczyło że nago można dopiero od 20, ale to nie kłopot. Strasznie zimna była woda w grocie pomiędzy saunami, zazwyczaj normalnie mogłem przejść a ostatnio musiałem szybko się ewakuować bo nie dało rady wytrzymać. W ten weekend też raczej się wybiorę

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
gibril

Proszę o informacje bywalców naturystycznych spotkań w aquaparku Liberec czy w przypadku noclegu w hotelu Babylon cena pokoju obejmuje również wejście na party naturystyczne? Czy też należy kupić osobny bilet? Czy strefa wellness połączona jest z samym aquaparkiem? Innymi słowy czy możliwe jest swobodne przemieszczanie się między strefą basenową a strefą wellness podczas comiesięcznych spotkań naturystycznych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
marekpoznaniak

Będąc gościem części hotelowej Centrum Babylon w Libercu nie płacisz za wejście do aquaparku w czasie sobotnich wieczorów imprez bez kostiumów. Co prawda część wellnes sąsiaduje z aquaparkiem, jednak nie ma możliwości przejścia do częśći basenowej. To oddzielna i niezależna część kompleksu Babylon. Wejście do aquaparku tylko od strony kas na parterze. Trzeba zapłacić oddzielnie (sporo) za wejście do strefy w. Podobnie jak za parking hotelowy. Owszem bywa, że otwierane są drzwi części wellnes w czasie trwania comiesięcznych imprez n, jednak bardziej w charakterze poznawczym, a nie by móc skorzystać z sauny, jacuzzi itp.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bogdans

byłem na poprzednim party na koniec marca. Trochę mnie zaskoczyło że nago można dopiero od 20, ale to nie kłopot. Strasznie zimna była woda w grocie pomiędzy saunami, zazwyczaj normalnie mogłem przejść a ostatnio musiałem szybko się ewakuować bo nie dało rady wytrzymać. W ten weekend też raczej się wybiorę

coś się zmieniło w regulaminie nocy? poprzednio jak byłem to od 18 do 20:00 można było pływać w stroju lub bez.

Edytowane przez bogdans

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Miro

coś się zmieniło w regulaminie nocy? poprzednio jak byłem to od 18 do 20:00 można było pływać w stroju lub bez.

Tak, zmieniło się. Kilka miesięcy temu zmieniło się kierownictwo Aquaparku i to nowe wprowadziło nowe zasady. Nie ma już godzin CO między 18:00 i 20:00. Do 20:00 trzeba mieć na sobie "odzież", o 20:00 zaczyna obowiązywać zakaz tekstyliów. Moje informacje pochodzą z forum naturystycznego - tego, na którym obecnie piszemy i innego, którego nazwy nie ośmielam się tutaj wymienić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
hector

A takie imprezy są organizowane cyklicznie co miesiąc i czy trzeba rezerwować udział w takiej nocy czy wystarczy przyjść i wejść?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Miro

A takie imprezy są organizowane cyklicznie co miesiąc i czy trzeba rezerwować udział w takiej nocy czy wystarczy przyjść i wejść?

Co miesiąc zazwyczaj w ostatnią sobotę miesiąca (w grudniu bywa inaczej).

Rezerwacji nie trzeba - "wystarczy przyjść i wejść".

Tu jest więcej na ten temat: http://naturista.cz/...isticky_babylon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kopaj

Planuję zajechać, skorzystać z nocy bez plawek i przenocować (2 os) 24.11.12.

Prosze o radę w kwestii finansowej. Jaka opcja jest korzystna? Czy nocleg w Babilonie i wejscie na imprezę +parking? Czy nocleg w innym hotelu/kwaterze? Czy może sa jakieś promocje/pakiety/znizki/okazje?

dzięki za praktyczne rady

pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Miro

Prosze o radę w kwestii finansowej. Jaka opcja jest korzystna?

Finansowo zdecydowanie korzystniejszy jest nocleg poza Babylonem. Najbliżej z Babylonu jest do Ubytovni wspomnianej w poprzednim poście. Ubytovna jest o ile mi wiadomo też najtańszym noclegiem w okolicy libereckiego aquaparku. Za nocleg płaci się tym od 194 Koron od osoby. My nocowaliśmy kilka razy w bardzo fajnym hotelu Eden - jest sporo droższy od Ubytovni, ale jeszcze o wiele tańszy od hotelu Babylon. Do aquakarku jest stamtąd niezbyt blisko, ale dla nas był to fajny spacerek przed i po Naszej imprezie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
marekpoznaniak

W cenie noclegu w Babylonie masz wejście do Aquaparku ale za imprezę N musisz zapłacić oddzielnie.

Wydaje mi się. że wkradło się drobne nieporozumienie. Jeżeli jesteś klientem hotelu w kompleksie Babylon wejście do aquaparku w czasie sobotniej N imprezy masz już w cenie. Nocowałem tam kilkakrotnie. Upoważnia do tego karta, którą otrzymujesz w recepcji w momencie zameldowania. Jedynie za wejście do kompleksu Wellnes musisz zapłacić oddzielnie, ale jest to część niezależna czasowo i finansowo od aquaparku. Płacisz także jako gość za hotelowy parking. Ostatni raz płaciłem 50 Kć. Płatność także w recepcji hotelowej. Kiedys bezpłatny był parking tuż przed Babylonem, ale wiem, że pojawiły sie tam już bramki. Co do noclegu jeśli szukasz coś niedrogiego i blisko aquaparku wybierz Kośicką. To tani hotel robotniczy. Warto sie pospieszyć z rezerwacją, gdyż bardzo wielu gości sobotnich imprez tam nocuje. Czesi w ramach karty klubowej naturista.cz mają tam 10 % rabat. Pamiętaj zabrać ze sobą monete 20 Kć.

Edytowane przez marekpoznaniak@o2.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
freeman79

Powiem tak - te dwa adresy podane przez para4247 to rzeczywiście najbliższe miejsca noclegowe. Koszycka jest tania, ale wygodna dla ludzi niewiele od życia wymagających (czyli np. ja :)). Pensjonat Jaśmin leży praktycznie obok - kawałek dalej w górę. Nie byłem w środku (za wysokie progi, hehe :)) ale z zewnątrz wygląda naprawdę fajnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
sebastianuss

Cześć

zakładamy ten wątek gdyż chcemy zebrać tu osoby, które bywają lub mają ochotę się wybrać na najbliższe imprezy naturystyczne organizowane u naszych południowych sąsiadów w czeskim Libercu.

Proponujemy by wpisywały się tu osoby, które planują wyjazd, chcą kogoś zabrać ze sobą (mając na przykład wolne miejsce w aucie), lub szukają innych osób by nagie chwile w Babylonie spędzić w większym gronie.

Pozdrawiamy

My choc mamy nie daleko do Liberca wybieramy się tam po raz pierwszy mimo że naturystami jesteśmy dośc długo jakoś nie było okazji sprawdzić cóż tam sie dzieje w tym Babylonie .Będziemy tam w ostatnia sobotę listopada i swoje wrażenia opiszemy na forum .

Pozdrawiamy wszystkich naturystów .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
wro

no i jak bylo W Babylonie?

może jakaś relacja?

a możę Babylon został pogrzebany żywcem? z tego co widzę to od blisko roku nie am żadnego wpisu.

czy ktoś tam był lub wybiera się?

pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
marekpoznaniak

Relacja naszych dobrych znajomych z kwietnia tego roku. Zmiamy, zmiany. Obecnie początek imprezy dopiero od godziny 20-tej. Żądnego już mixa tekstylni z tymi bez tekstyliów. Całość sobotniej n imprezy odbywała się tylko w częśći basenowej. Zamknięta była Africana plus strefa wypoczynku. Dla wszystkich uczestników imprezy do dyspozycji tylko jedna sauna przy basenie, oraz łażnia parowa. Woda w basenach dość zimna. Koniec imprezy jak zwykle o północy. Mało rodaków, frekwencja średnia. Nie wiem, czy parking przed Babilonem jest już obecnie płatny. Znajomi nocowali w pobliżu na Kośickiej. Dodam, że nie był to ich pierwszy wyjazd do Liberca.

Edytowane przez marekpoznaniak@o2.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
wro

oj to szkoda :(

nawet tam nie byłem a już zamknęli...

może ktoś polecić obiekt podobny? wystarczy wstawić linka

dzieki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach