Yellow Tea© by Fisana

Skocz do zawartości

Forum NNS używa cookies i podobnych technologii w celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z serwisu (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności

Akceptuję

Witamy na Forum NNS

Witamy na Forum NNS. Tak jak na większości forów, musisz się zarejestrować aby pisać posty lub zobaczyć tematy widoczne wyłącznie przez zarejestrowanych członków forum. Proces rejestracji jest prosty i łatwy i wymaga podania przez Ciebie minimum informacji. Skorzystaj z możliwości jakie daje Ci rejestracja!

Wśród powodów aby się zarejestrować są:

* Prywatne wiadomości - Korzystając z komunikatora pisz do użytkowników
* Shoutbox - Chcesz coś powiedzieć wszystkim? Użyj shoutbox'a

..a przede wszystkim nie będziesz widzieć tej informacji ;)
Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Liberec - BABYLONgrupa miłośników babylońskich imprez

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
122 odpowiedzi w tym temacie

#41 fantom07

fantom07

Weteran Forum

• Tematy: 18
  • Kim jestem:Nie powiem

Napisany: 15 listopad 2013 o 18:30

Darek1968 opisał BL ze swojego punktu widzenia. Wspomniane alkowy są jak sam stwierdził zamykane, ale z zamknięcia nie skorzystał. Ten jedyny aspekt może być w pewnym stopniu kontrowersyjny. Uważam, że lepsza jest obecność alkowy niż jej brak. Permanentnie pojawiają się tu wpisy o niewłaściwym zachowaniu fanów bzykania. Gdyby alkowy były wszędzie dostępne, osoby czujące "przemożną potrzebę" mogłyby rozładować emocje w ustronnym miejscu nie wadząc nikomu.

A propos bzykania ... smutno to brzmi dla kobiety, ale cóż, kijem rzeki nie zawrócisz.
  • 0

#42 Nuxman

Nuxman

• Tematy: 318
  • Kim jestem:Mężczyzna

Napisany: 15 listopad 2013 o 18:54

Większej głupoty dawno nie czytałem. :facepalm:

Gdyby alkowy były wszędzie dostępne, osoby czujące "przemożną potrzebę" mogłyby rozładować emocje w ustronnym miejscu nie wadząc nikomu.

Zatem zgłoś się do wszystkich saunarów i basenów w Polsce i zaproponuj im aby porobili takie pokoiki. Proponuje tez zgłoszenie się do kin teatrów i oper, bo może w trakcie oglądania spektaklu ktoś poczuje "przemożną potrzebę". Może autobusy i tramwaje też? :hmm:

Reasumując, jeśli ktoś chce przestrzec przed jakimś obiektem i uprzedza że można tam się natknąć na ludzi którzy nie wiedzą jak się zachować, niech pisze. Jeśli chcecie sobie o tym bzykaniu porozmawiać to jazda na inne forum, tu nie będziemy takim przybytkom robić wątpliwej reklamy. Mam nadzieję że to jasne.

A potem co poniektórzy oburzają się że naturystów postrzega się jako zboczeńców.... :facepalm:

Dopisane: 15 listopad 2013 o 17:54

Poza tym - jak w jakimś klubie dla tekstylnych pojawią się alkowy w których nie będzie zabronione uprawianie seksu

Nie no, masz oczywiście rację, wszyscy jak jeden mąż będą uważać że to zwyczajny klub a ci co tam chadzają to po prostu miłośnicy tańca..... :facepalm:
  • 0

#43 TwoStepsToHell

TwoStepsToHell

Ghost Rider

• Tematy: 15
    • Czas online: 172d 13g 59m 36s

Napisany: 15 listopad 2013 o 19:11

Poza tym - jak w jakimś klubie dla tekstylnych pojawią się alkowy w których nie będzie zabronione uprawianie seksu

Nie no, masz oczywiście rację, wszyscy jak jeden mąż będą uważać że to zwyczajny klub a ci co tam chadzają to po prostu miłośnicy tańca..... :facepalm:

Nie wyrywaj z kontekstu :nono: bo jak sie uprę to też udowodnię Ci że piszesz, że czarne jest białe. Jak nie zrozumiałeś to napiszę Ci wprost:

Nie jestem za tworzeniem takich pokoików - tym nie mniej wybacz ale zawsze będzie mnie śmieszyć "święte oburzenie".

Nie zamierzam oceniać zachowań innych. Nikt mi nie dał takiego prawa. Niech każdy pracuje na swój wizerunek.

Dla mnie najistotniejsze w tym wszystkim jest to że została podana dość wyczerpująca informacja na temat Babylon'u i każdy może wyciągnąć swoje wnioski.
  • 0

#44 Nuxman

Nuxman

Napisany: 15 listopad 2013 o 19:17

wybacz ale zawsze będzie mnie śmieszyć "święte oburzenie".

Śmiech to zdrowie, śmiej się do woli.

Niech każdy pracuje na swój wizerunek.

Zgadzam się, niech każdy pracuje na swój wizerunek, ale niekoniecznie tutaj, na Forum NNS. Są stworzone inne miejsca w sieci gdzie można opisywać swoje przygody.

Dla mnie również jest najistotniejsze jest to co tu pojawia się na temat Babilonu - już wiem jaka antyreklamę mam im zrobić.
  • 0

#45 Vulpinus

Vulpinus
  • Tematy: 1
    • Czas online: 10d 12g 2m 41s

Napisany: 15 listopad 2013 o 19:18

Relacja dotyczy nie saun w Babylonie a Wellnes Centrum Babylon ( chociaż sauny ( obskurne ) na piętrze Babylonu chyba w tym roku dołączono (?) do Wellnes ). W opisywanym miejscu nigdy nie obywały się imprezy naturystyczne.
  • 0

#46 Nuxman

Nuxman

Napisany: 15 listopad 2013 o 19:20

Relacja dotyczy nie saun w Babylonie ...[...]

To jaka właściwie tam jest struktura tych obiektów?
  • 0

#47 Vulpinus

Vulpinus

Napisany: 15 listopad 2013 o 19:41

Aquapark w Babylonie jest oddzielnym bytem . Miał ( i ma )dwie sauny dla tekstylnych na parterze . Miał dodatkowo płatne cztery ( chyba ) sauny na piętrze ( w tym jedną znaną jako Africana ). Z tego wynika że dołączone sauny są udostępniana na zamówienie ( na rozruch potrzebują trzech godzin ). Dzieci tolerowane są w Wellness tylko dwie, cztery poranne godziny.
  • 0

#48 juliansorel

juliansorel
  • Tematy: 4
    • Czas online: 130d 18g 7m 53s

Napisany: 15 listopad 2013 o 19:47

Mówcie co chcecie, ale te mozaiki na ścianach w "amorovych komnatach" robią wrażenie.
  • 0

#49 Lady_M

Lady_M

Weteran Forum

• Tematy: 61
    • Czas online: 108d 23g 56m 3s
  • Kim jestem:Kobieta

Napisany: 15 listopad 2013 o 19:51

Czyli są dwa oddzielne byty, ale połączone w jeden? :think:

Saunowanie w Babylonie choć jest nagie, to naturystyczne jest tylko z nazwy. Na forum NNS nie promujemy tego typu obiektów i tego typu zachowań, więc grupa ich miłośników musi sobie znaleźć inne miejsce w sieci.

Lady_M edytował ten post 15 listopad 2013 o 22:30

• 0

#50 Nuxman

Nuxman

Napisany: 15 listopad 2013 o 19:53

Czyli te sauny na piętrze to jest Wellnes? Na forum już pojawiały się informacje o różnych dziwnych zachowaniach właśnie w Africanie.
  • 0

#51 Vulpinus

Vulpinus

Napisany: 15 listopad 2013 o 20:06

Czyli są dwa oddzielne byty, ale połączone w jeden? :think:

Byty są odseparowane od siebie , z osobnymi wejściami i bez przejścia pomiędzy nimi. Uczestnikom imprez Żurka sauny na piętrze ( będące częścią Aquaparku ) udostępniano za darmo ( sauny były w cenie wejściówki ).
  • 0

#52 Vulpinus

Vulpinus

Napisany: 15 listopad 2013 o 20:52

Czyli te sauny na piętrze to jest Wellnes? Na forum już pojawiały się informacje o różnych dziwnych zachowaniach właśnie w Africanie.

Z tego wynika że Wellness , Ma "pokój relaksacyjny" z podgrzewanym łóżkiem wodnym ( pokój pewnie można zamknąć od środka na czas "uroczystości rodzinnej" )
  • 0

#53 Devan

Devan

Weteran Forum

• Tematy: 88
    • Czas online: 109d 1g 17m 40s

Napisany: 15 listopad 2013 o 21:07

Mnie szczerze mówiąc jest stosunkowo obojętne, czy ludzie uprawiają tam seks czy nie. Jestem tolerancyjny, również w stosunku do takich zachowań, w końcu to normalna ludzka rzecz... Może nie jest to odpowiednie miejsce na takie harce, ale skoro tak lubią, a regulamin na to zezwala, niech mają coś z życia. Nie zwykłem się na to oburzać, bo to nie moja sprawa.
Ale bardziej interesują mnie same sauny, a skoro te, jak wynika z powyższych wpisów, są kiepskie, to raczej mnie to nie zachęci do wizyty w tym obiekcie. Nie ma też informacji o naparzaniach, czyli można wnioskować, że nie ma nic takiego. Może gdybym akurat był w Libercu, to bym wypróbował, ale specjalnie do tego obiektu nie pojadę na pewno.
  • 0

#54 Saunamajster

Saunamajster

Weteran Forum

• Tematy: 45
    • Czas online: 48d 12g 51m 46s

Napisany: 15 listopad 2013 o 21:22

W saunie Africana był zakaz polewania kamieni
  • 0

#55 fantom07

fantom07

Weteran Forum

• Tematy: 18
  • Kim jestem:Nie powiem

Napisany: 15 listopad 2013 o 21:35

A potem co poniektórzy oburzają się że naturystów postrzega się jako zboczeńców....

I to pisze admin portalu naturystycznego w temacie saunowym. :facepalm: Nuxman, nie ja pierwsza i nie ja ostatnia pewnie Ci przypomnę, że saunaria nie są przybytkami naturystycznymi. Toś dopiero głupotę wymyślił.
Po wtóre nie jestem amatorką saunowego bzykania, ale nie mam żadnej gwarancji, że nie natknę się na osoby to czyniące w saunie. Dlatego istnienie takich miejsc stanowi dla mnie większą gwarancję, że takich widoków nie będę musiała oglądać.
  • 0

#56 Vulpinus

Vulpinus

Napisany: 15 listopad 2013 o 21:53

... że nie natknę się na osoby to czyniące w saunie ...

Teoria mówi, że tego nie da się czynić w saunie ( z powodu rozszerzonych naczyń krwionośnych i "miętkości materii" ).
Czas żeby ktoś sprawdził to empirycznie w temperaturze 90 stopni w zaciszu domowej sauny :).
  • 0

#57 TwoStepsToHell

TwoStepsToHell

Ghost Rider

Napisany: 15 listopad 2013 o 22:06

Teoria mówi, że tego nie da się czynić w saunie ( z powodu rozszerzonych naczyń krwionośnych i "miętkości materii" ).
Czas żeby ktoś sprawdził to empirycznie w temperaturze 90 stopni w zaciszu domowej sauny :).

Jak to zwykle bywa teoria z praktyką bywa czasem dość luźno połączona ;) ale po powyższej dyskusji znajdź mi odważnego co się tu przyzna ze wypróbował :)
  • 0

#58 Nuxman

Nuxman

Napisany: 15 listopad 2013 o 22:08

że saunaria nie są przybytkami naturystycznymi. Toś dopiero głupotę wymyślił.

Wiem o tym doskonale i sam to wielokrotnie pisałem, poszukaj sobie. Widzę że muszę Ci to narysować.
To jest forum naturystyczne, więc powstaje domniemanie że piszą tu naturyści bądź osoby zainteresowane naturyzmem. Dla postronnego obserwatora który trafi na taki wątek bądź tu, bądź w wynikach wyszukiwania gogle i poczyta jak to ktoś się bzykał w publicznej saunie, wniosek będzie jeden - "na naturystycznej stronie piszą jak to się zabawiają w saunach - więc naturyści to zboczeńcy". Nie ma tu w ogóle znaczenia czy była to noc naturystyczna, czy normalny dzień w saunie. Jedyna różnica będzie gdy będzie to opis z sex klubu - tam niech sobie robią co chcą. Ale i w jednym i w drugim przypadku takie opisy nie będą miały miejsca w tym portalu. Nie mam zamiaru jeszcze bardziej syfić postrzegania naturyzmu, i tak już wystarczająco jest wypaczony przez różnych nadmiernie wyluzowanych osobników.

A dla mnie każdy kto w publicznym miejscu takim jak sauna uprawia seks, jest zboczeńcem. Kropka.
  • 0

#59 TwoStepsToHell

TwoStepsToHell

Ghost Rider

Napisany: 15 listopad 2013 o 22:12

A dla mnie każdy kto w publicznym miejscu takim jak sauna uprawia seks, jest zboczeńcem. Kropka.

A wiesz dla ilu osób jestesmy zboczeńcami bo nie mamy wstydu i z gołym tyłkiem paradujemy? ;)

Ale rozumiem Cię - jako admin dbasz o wizerunek forum NNS i tym mnie przekonałeś :)
  • 0

#60 Nuxman

Nuxman

Napisany: 15 listopad 2013 o 22:16

jestesmy zboczeńcami bo nie mamy wstydu i z gołym tyłkiem paradujemy

Ten poziom zboczenia jestem w stanie zaakceptować :)
  • 0

Copyright © 2017 NNS