Skocz do treści

Witamy na forum NNS

Zrób coś sensownego

komuniści

Samotni panowie szukający wrażeń w saunach

Rekomendowane posty

komuniści

Byliśmy cały piątek prz do 17 w sobotę i byli niestety samotni panowi szukający wrażeń.niestety nie można wypocząć bez tego typu gachow

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
malzenstwo3334

DORO !

Kazdy pomysł jest jakiś, jeden dobry, drugi mniej

Pomysł o godzinach tylko dla PAR - jesteśmy za :):):):)

Świetny pomysł i jeśli byłoby to w odpowiedniej porze - będziemy bedziemy będziemy :)

Co do całej reszty - nie wiem - coś mi sie wydaje ze co niektórzy za bardzo podniecają się tematem samotnych panów.

Jeździmy tam od początku istnienia, jestesmy stałymi klientami. Nie czuliśmy dyskomfortu.

Przeciwnie wydaje nam sie ze kultura jest a bardziej boli nas głośne zachowanie, brak ogólnego obycia niż podglądactwo (ewentualne).

Idąc powiem w takie miejsce trzeba sobie uświadomić ze nasza nagość może być dla kogoś ciekawwa i tyle !

Stresuje to kogos.... to są inne miejsca na relaks - jak dla nas - sztuczny problem.

Aż boje sie pomyślec co powiedzą KOMUNIŚCI na dzieci w termach, których widać coraz więcej ?!?!?!?

Z drugiej strony nie podejmę dyskusji z kimś o tak dla mnie ohydnym nicku - zaznaczam ohydny jest dla mnie sam nick - komuniści - wy zapewne jestescie fajnymi ludzmi :)

Edytowane przez malzenstwo3334
  • Punkcik 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
malzenstwo3334

Melo chodzi raczej o wypowiedzi w stylu podgląddania, patrzenia itp jak pisali doro czy komuszki .... w kontekscie podglądania jakis zboków.

Co do hałasu ... spoko oko, dzieci jest mało a ludzie z którymi przychodzą, rodzice, są póki co na wysokim poziomie kulturki,

pozdr.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Marta&Grzesiek

Boję się zabrać głoś w dyskusji, bowiem często jeżdzimy z 6 latkiem a i dość często zdarza się mężowi być zupełnie samemu w Termach z moim błogosławieństwem ;). Ciekawe czy wtedy jest traktowany jako nachalny podglądacz ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
malzenstwo3334

No właśnie marta do tego zmierzam, dyskusja o samotnych panach jest chyba zatem idiotyczna :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Foks

... dyskusja o samotnych panach jest chyba zatem idiotyczna

Dyskusja ta jest faktycznie idiotyczna bo jest to , moim zdanie, dyskusja o chorych urojeniach. Zawsze jak czytam jakieś bzdury typu : " ... byli niestety samotni panowi szukający wrażeń.niestety nie można wypocząć bez tego typu gachow " to mam wrażenie ,że pisza to ludzie którzy do term czy saun nie jadą aby wypocząć tylko raczej po to aby escytować się tymi wyimaginowanymi podgadaczami.No bo niech mi ktoś powie po jaka cholerę podgladacz miałby czaić sie gdzieś na jakiejś przykładowej ławeczce, czy przy wejściu do łaźni parowej, po co miałby zerkać ukratkiem , kiedy w termach wszystko widac ja na dłoni. Powszechna nagośc jest tam oczywistością i wcale nie trzeba niczego szukać. Cholera mnie bierze również dlatego,że charakter pracy mojej żony nie zawsze pozwala na wspólne wizyty w saunach czy termach. Jak widzę , wtedy kiedy jestem sam, jestem postrzegany przez ogarnietych fobią , jako "gach" przez którego oni nie mogą wypocząć.I jak widzę nic na to nie mozna poradzić.

To znaczy ja nic nie mogę poradzić,ale mamy podobno w kraju doskonałych specjalistów, którzy takie fobie leczą z powodzeniem.

• Punkcik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
fantom23
...a bardziej boli nas głośne zachowanie

Zgadzam się iż coraz większym problem jest głośne zachowanie niektórych osób, ostatnio miałam ochotę usiąść między takimi "osobnikami" aby lepiej słyszeć o czym mówią bo na drugim końcu Groty Termalnej słyszałam "niestety" tylko co drugie słowo, a zwrócenie uwagi iż przy barze będzie im się lepiej rozmawiać gdyż nie będą musieli tak krzyczeć nic nie dało :(. Pomysły jak kulturalnie zwrócić uwagę mile widziane :rolleyes:

.... dyskusja o samotnych panach jest chyba zatem idiotyczna :)

A co z samotnymi paniami? Jak nieraz idę sama, czy przez to jestem podglądaczką?. Opcja iż będę chodziła tylko w środy odpada, idę wtedy kiedy chcę i z kim chcę :rolleyes:

Co do dzieci, gratulacje dla rodziców za wychowanie, wiedzą jak się zachować - moje dziecko w ich wieku miało ADHD teraz na szczęście już z tego wyrosło :rolleyes:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Foks

A co z samotnymi paniami? Jak nieraz idę sama, czy przez to jestem podglądaczką?

Oj edi , Ty nie udawaj pierwszej naiwnej i nie wprowadzaj ludzi w błąd. :) .Wiadomo przecież, że samotne panie w termach to wampirzyce.Poluja na niczego nie świadome pary a nawet czasami na samotnych panów , czyli gachów.:). Przed takimi saunowiczkami trzeba mieć sie na baczności, uważnie obserwować każdy ich krok i pod żadnym pozorem, przenigdy,nie odwracaćsię do nich plecami.:)

Nie zaszkodzi też dyskretnie pokropić je wodą, najlepiej świeconą :) albo natrzeć czosnkiem w czasie naparzań:)

Edytowane przez Foks
  • Punkcik 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
komuniści

Do foksa jak facet przychodzi jak siedzimy ze znajomymi a żona siedzi sobie na kmiennych ławkach z nogami podciagnietym bo tak lubi a na z boku siada facet i tak co pewien czasie gapi miedzy nogi to o czym to świadczy .A jak żona zdjeła nogi o od razu się koleś zmył .I nie klep bzdur jak kogos nie znasz .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
juliansorel

A jak ktoś pisze tak bełkotliwie jak Ty , to o czym to świadczy?

• Punkcik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
korwin17

termy w Czeladzi są super polecam każdemu po kilku wizytach namówiłem znajomych żeby powielili pomysł w Płocku (skąd pochodzę ) inicjatywa się rozwija może ciut wolno ale obiecująco

jeśli ktoś chciałby się włączyć to na fb jest profil city spa vip

pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Shavers

Jak widzę , wtedy kiedy jestem sam, jestem postrzegany przez ogarnietych fobią , jako "gach" przez którego oni nie mogą wypocząć.

Uspokoję Cię! Jesteś normalny! Ludzie chodzą do saun by wypocząć. Ludzie chodzą do saun by się pocić. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
pirgol

Nie generalizujmy. Ja dla przykładu w dni powszednie jestem "samotnym panem" z racji tego, że saunuję bez towarzystwa. Natomiast w weekendy zmieniam się w "parę" lub "grupkę" znajomych. Często jeżdżę z moją koleżanką, która jest doświadczoną saunowiczką, i zazwyczaj bywa tak, że każdy saunuje tam gdzie chce i jest niezależny od drugiej osoby, a co za tym idzie spacerujemy osobno i saunujemy osobno, a spotykamy się co jakiś czas w barze, lub na seansach - to czyni mnie "pół samotym panem" ? :rolleyes:

Myślę że nie ma już co ciągnąć tego tematu, bo jest to oczywiste, że panowie są liczniejszą grupą saunujący i to nie tylko w TR, a nawet nie tylko w Polsce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Para34&42

Poruszyliście temat stary jak świat i nurtujący na ogół osoby początkujące, które czują się niepewnie.

Akurat co do TR, to foks ma całkowitą rację, jednak zawsze możemy trafić na osobę ,,nieopatrzoną", dla której nagość przez jakiś czas będzie wielką atrakcją, wzbudzać emocje i trzeba się z tym pogodzić i traktować z przymrużeniem oka wiedząc, że to na ogół tylko jakiś etap w dojrzewaniu lub zauroczenie :D . Jeśli nie ma to znamion bezczelności, chamstwa lub uciążliwości to nie powinien być problem.

,, żona siedzi sobie na kmiennych ławkach z nogami podciagnietym bo tak lubi a na z boku siada facet i tak co pewien czasie gapi miedzy nogi to o czym to świadczy" No o czym ? Chyba o tym, że masz tak atrakcyjną i zadbaną żonkę, że facet nie mógł się powstrzymać, bo naprawdę nie na każde podciągnięte nogi chce się spojrzeć. Jesteś facetem, więc powinieneś o tym dobrze wiedzieć. Tylko pozazdrościć. Czy nigdy nie zirytowałeś żadnej pani, może nawet o tym nie wiedząc ? Spojrzałeś się na kogoś, kto sobie tego nie życzył, lub siedziałeś nie na ręczniku itp. Osobnik wyszedł, bo przedstawienie się skończyło lub zrozumiał, że ona sobie tego nie życzy i tyle. Uogólnianie na wszystkich samotnych gości jest nielogiczne, ponieważ widzimy tylko tych, którzy nas jakoś drażnią, a każdego drażnić może co innego. Poziom kultury i cel wizyty nie zależy od tego, czy ktoś przyszedł sam czy z kimś.

Komuniści powinni iść posaunować do jakiejś ,,smażalni" to dowiedzieli by się, co to jest chamskie irytujące podglądactwo lub niechciane towarzystwo przez cały pobyt. Wtedy nawet o 3 gapiących się gościach w takiej sytuacji nie warto było by pisać.

Poza tym warto szczerze pogadać ze swoją połówką, na ile jekieś zachowanie jest dla niej niekomfortowe, bo często może okazać się, że właściwie nie ma problemu, a tylko zazdrość daje o sobie jakoś znać.

Głupio się przyznać po latach, ale też mnie strasznie wkurzało, jak jakiś gość miał lepszy widok na moją żonę niż ja, podczas gdy ona nie widziała problemu, bo podobno nie był nachalny :lol: Kiedyś też miała pretensje, że taka jedna to oczu nie mogła ode mnie oderwać, o czym zupełnie nie miałem pojęcia.

Tak to jest :)

• Punkcik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
S&A

Wkurzające jest jeśli:

- idziemy do sauny, samotny pan za nami., wychodzimy z sauny, samotny pan za nami, wchodzimy do jaccuzi ten sam samotny pan za nami, wychodzimy z jaccuzi ciągle ten sam samotny pan za nami, idziemy do łaźni i kto nam towarzyszy? ten sam samotny pan. Nic nie mówi, tylko sapie.

Idziemy do baru, a samotny pan co? - poszedł za inną parą.

Nikt mi nie wmówi, że to jest normalne.

"Samotni panowie" (czasami nazywam ich "smutni panowie"), stanowią większość na plażach, saunach, a nawet na tym forum. O ile zachowują się nienachalnie niech sobie będą, patrzą, wypoczywają.

Kiedyś też miała pretensje, że taka jedna to oczu nie mogła ode mnie oderwać, o czym zupełnie nie miałem pojęcia.

Może coś ci się przykleiło? ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Foks
...

Bardzo sobie cenie te wypowiedź. Zgadzam sie z nia w stu procentach i ubolewam nad tym ,że nie miałem na tyle dystansu i spokoju aby napisac coś podobnego. Ale wierzcie mi ...na codzień to ze mnie jest niespotykanie spokojny człowiek :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
pirgol

Wkurzające jest jeśli:

- idziemy do sauny, samotny pan za nami., wychodzimy z sauny, samotny pan za nami, wchodzimy do jaccuzi ten sam samotny pan za nami, wychodzimy z jaccuzi ciągle ten sam samotny pan za nami, idziemy do łaźni i kto nam towarzyszy? ten sam samotny pan. Nic nie mówi, tylko sapie.

Kiedyś spotkałem się z taką sytuacją. Jak "samotny" wszedł za nami do kolejnej sauny - akurat na seans (o czym zapewne nie miał pojęcia) moja znajoma z którą akurat byłem zwróciła na to uwagę i powiedziała dość głośno w obecności około 30 osób: O popatrz to ten facet co za nami cały czas chodzi! Reakcja współsaunowiczów - wzrok w jego strone, reakcja natręta - ucieczka :rolleyes:

• Punkcik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nuxman

trzeba jednak wydzielić OT z wątku o Czeladzi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
S&A

trzeba jednak wydzielić OT z wątku o Czeladzi

Powinni teraz zlecieć się obrońcy, praw samotnych do przebywania i nieskrępowanego wypoczynku :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
adam30

a czego tu bronić? nie każdy samotny to zbok , jak i nie każdy parzysty to świętoszek... pewnie Ci którzy w każdym singlu widzą zło sami coś za uszami mają :)

Edytowane przez adam30
  • Punkcik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
S&A

Ja mam okluary - żeby lepiej widzieć ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
summer.time.77

Powinni teraz zlecieć się obrońcy, praw samotnych do przebywania i nieskrępowanego wypoczynku :)

Tacy z pewnością też się znajdą. Byliśmy kiedyś na Fali w Łodzi z parą która po raz pierwszy była w saunach i widziała nagich ludzi. Dla dziewczyny problemem były proporcje 90:10 i ja to rozumiem. Dało się zauważyć kierunek zwiedzania w saunach który był dość zbieżny z naszym. Moja żona pomimo tego, że z nagością w saunie nie ma wielkich problemów też lubi wyrównane proporcje

W kwestii obrony samotnych :)

Często wyjeżdżam i również wtedy jestem samotny. Miesiąc temu w Białce w bani też byłem samotny i trochę by mi było przykro gdyby ktoś mnie wywalił czy ośmieszył, że sam, biedaczek po saunach łazi ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
summer.time.77

Ja mam okluary - żeby lepiej widzieć ;)

Do sauny tez z nimi wchodzisz?

:szok:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
naturrrrysta

Byliśmy kiedyś na Fali w Łodzi z parą która po raz pierwszy była w saunach i widziała nagich ludzi. Dla dziewczyny problemem były proporcje 90:10

Często bywamy na "Fali" i od pewnego, dłuższego już czasu, zauważalna jest tendencja do wyrównania proporcji liczby pań i panów. Samotni panowie też się zdarzają, ale każdy ma prawo do relaksu, dopóki swoim zachowaniem nie powoduje dyskomfortu u innych saunowiczów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
S&A

Do sauny tez z nimi wchodzisz?

:szok:

Raz owszem się zdarzyło, bo zapomniałemże je mam na nosie. Ale już po chwili gwałtowne uczucie ciepła w okolicach skroni, uświadomiło mi że coś jest nie tak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach