Skocz do zawartości
Nuxman

Filmy o tematyce naturystycznej

Rekomendowane posty

Nuxman

W Cyfrze leci teraz ruski film pt "Euforia" i jest tam scena gdy para bohaterów filmu plażuje i kapie sie nago.

W jakich jeszcze filmach fabularnych był wątek naturystyczny?

To co przychodzi mi teraz na myśl to "Ukryte pragnienia" Bertolucciego i "Żandarm w stTropez" ph34r.gif

Co jeszcze?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Miro

W trzecim odcinku serii "Czterej Pancerni i Pies" Janek i Gustlik kąpią się nago w zakolach Wisły.

Jak widać naturyzm na już parę lat :ph34r:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
MiB
W Cyfrze leci teraz ruski film pt "Euforia" i jest tam scena gdy para bohaterów filmu plażuje i kapie sie nago.

Heh, ciekawe, na jakim kanale ? tongue.gif

W jakimś odcinku Detektywa Monka też jest scena z plaży naturystów ;-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
E&B

O ile pamiętam to Janek i Gustlik w "czterech pancernych" kąpali się w majtasach :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Adam
O ile pamiętam to Janek i Gustlik w "czterech pancernych" kąpali się w majtasach :D

Ale szarik był całkiem goły :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
E&B

fakt, szarik był bez majtasów :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
W&J

Następny film z wątkiem naturystycznym na HBO.

„Gang dzikich wieprzy”

Kąpiel przy wodospadzie czwórki kumpli - nago.

PS. Całkiem fajna komedyjka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ania-i-Jac

oglądałem "Euforię" w kinie. Ja wiem czy to był wątek naturystyczny?

Z okresu dorastania pamiętam taką włoską szmirę lecącą na Polonii1, niestety nie przypomnę sobie tytułu.

Rozchodziło się o to, że pewne małżeństwo przyjechało nad morze na wakacje, z tym, że oni byli tekstylni a tam królowali naturyści z panem o ksywce Pałka na czele :)

No i "Żandarm z St. Tropez" :)

Szkoda, że naturyści zostali tam tak dziwacznie przedstawieni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
natutomy

No a "RZECZPOSPOLITA BABSKA"! O ile mnie pamięć nie myli to wątek naturystyczny (kąpiel nad rzeką) - w wydaniu kobiecym - był istotnym elementem tego filmu :) .

Prawdę mówiąc to filmy polskie przed 89 rokiem bardzo często zawierały elementy nagości bez podtekstów erotycznych, ukazując ją w sposób "naturalny". Później zaczęliśmy wchodzić w okres dużej pruderii, upodobniając się w ten sposób do Zachodu, a raczej USA.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Greg001

Witam!!!

Dorzucę też: Krzyżaków - kąpiek Jagienki Zychówny i Czarne Chmóry - kąpiel Magdy.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ania-i-Jac

w jednym z odcinków serialiku "Webster" (grał w nim afroamerykański chłopczyk chory na Zespół Angelmana - Emmanuel Lewis) opiekunkowie Webstera odwiedzili przyjaciół, którzy okazali się naturystami i również po domu chodzili nago. Oczywiście jak to w hamerykańskich filmach nie pokazano nawet pośladków.

Dalej - "Diabelska edukacja" i młodziutka Renia Dancewicz kąpiąca się nago :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
marp1

Witam!

Może jeszcze "Ogniem i mieczem"," Barwy ochronne", "Kontrakt" (wątek saunowy), "Syberiada" (chyba najlepszy film kina radzieckiego wtedy jeszcze), "Dolina Issy".

Jeszcze mam kilka innych, ale tytuły giną narazie w odmętach sklerozy.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
@*_*@

"Wakacje z trabantem", z nadawanego dawniej w Niedziele cyklu "Świat się śmieje" zawsze o o 12:00 w TVP 2; scena jak rodzinka zatrzymuje się na nocleg, a rankiem okazuje się, że to plaża FKK, pamiętam nawet pierwszą scenę, zaspanego kierowcę budzi odbijający się od trabanta frisbee :lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czupex

Mi przychodzi do głowy polski film, "Golasy", :rolleyes::P:) hehe nie oglądałęm ale słyszałem różne niezbyt dobre opinie o nim. :)

Natomiast, już tak na poważnie, to jeszcze pamiętam film Błękitna Laguna, stary film z lat 80, ale z wątkiem jak najbardziej plażowo naturystycznym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Adam
Mi przychodzi do głowy polski film, "Golasy", .

Golasy to nie jest film naturystyczny!!!!!! :rolleyes:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czupex
Mi przychodzi do głowy polski film, "Golasy", :rolleyes::P:) hehe .....

Tak powinien wyglądać Twój cytat, te uśmieszki miały znaczyć, że żartuje :):), a zresztą dodałem później, że już poważnie mówiąc.:)

Spokojnie Adam nie denerwuj się, wcale nie twierdziłem, że jest naturystyczny... :)

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ania-i-Jac

Jakiś czas temu na ekranach kin pokazywany był niemiecki film "Cząstki elementarne" ("Elementarteilchen") na podstawie ponoć skandalicznej powieści Michela Houellebecqa.

Piszę "ponoć" gdyż ksiązki nie czytałem, a film skandaliczny nie jest.

Jeden z bohaterów, imieniem Bruno wybiera się na kemping naturystyczny, który z naturyzmem jednak niewiele ma wspólnego gdyż panuje tam ogromna rozwiązłość seksualna.

Niemniej kemping z nazwy jest naturystyczny :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Adam
Tak powinien wyglądać Twój cytat, te uśmieszki miały znaczyć, że żartuje :):), a zresztą dodałem później, że już poważnie mówiąc.:)

Spokojnie Adam nie denerwuj się, wcale nie twierdziłem, że jest naturystyczny... :)

Pozdrawiam

Po przecinku uśmieszki sie nie liczą :rolleyes: gdyż dotyczą nowego zdania prostego w zdaniu złożonym :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
diego6

Uśmieszki zawsze sie liczą - więc trzeba się uśmiechać jak najczęściej i najlepiej do wszystkich :-) :rolleyes::):P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
a&s

"Eurotrip" z 2004r., w mieście Crans Sur Mer bohaterowie idą na plażę nudystów.... :lol::lol:

Pozdrawiam

A.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
tomm
"Eurotrip" z 2004r., w mieście Crans Sur Mer bohaterowie idą na plażę nudystów.... :lol::lol:

Pozdrawiam

A.

Też mi przychodzi tylko ten film do głowy :o ale w nim naturyści zostali przedstawieni jako napaleni goście, ale jak to w komedii musieli lekko przekoloryzować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
grommit

A tutaj naturystyczny teledysk islandzkiego zespołu Sigur Ros.

http://www.sigurros.com/dvd3.asp

Trochę posthipisowski, trochę New Age - ale przyjemnie zobaczyć aseksualną nagość w teledysku - szczególnie w czasach, gdy w szanującym się klipie do każdego hiciora obowiązkowo muszą być blachary kręcące ciasno opiętymi pupami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach