Skocz do treści

Witamy na forum NNS

Zrób coś sensownego

Marcos

Bronisławów - Zalew Sulejowski

Rekomendowane posty

Naturystaandrespol

Było nas mniej bo dzeń wcześniej było zimno i padał deszcz a i w niedziele były komunie i sporo znajomych było na imprezach

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
wrokub

Hej witam kolegów i koleżanki w moim pierwszym poście i od razu mam pytanko :)

Czy w tym ośrodku Wodnik w Bronisławowie jest pole namiotowe? nie mogę się do nich dodzwonić coś, a na maila nie odpowiadają, to pomyślałem, że nie zaszkodzi zapytać. A przy okazji potem będzie tutaj info dla potomnych, bo na nigdzie w sieci nie ma stosownego info. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
guli

Na swojej stronie piszą, że pole niby jest ale w cenniku są tylko stawki dla przyczep i kamperów. Za nieduże pieniądze można wynając przyczepę naprzeciwko Wodnika w smażalni u Grześka, wychodzi praktycznie ta sama cena co namioty, chyba 35 zł za osobę a nie musisz nic przywozić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
wrokub

Czy ja wiem, czy ta sama cena? za rozbicie 2 namiotów wyszłoby normalnie z 15zł, a tutaj za 4 osoby wychodzi 140zł. A przywiezienie namiotu samochodem to nie problem ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
wrokub

Info dla zainteresowanych polem namiotowym. Rozbicie  namiotu w wodniku kosztuje 20zł +15zł za osobę +10zł parking. Nie przyjmuja rezerwacji. Poza tym cennik campingu jest nie aktualny, jest drożej niż piszą na www.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach