Skocz do treści

Witamy na forum NNS

Zrób coś sensownego

summer.time.77

Rowy

Rekomendowane posty

summer.time.77

Witam. Tematu brak a my pewnie w najbliższą środę czy czwartek będziemy na kilka godzin na tej plaży. Jakieś cenne informacje? Jak pogoda bo w zapowiedzi meteo jakoś nie wierze ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
summer.time.77

Jak zaplanowalismy tak zrobiliśmy

Wczoraj na plaży w godzinach 11.30-14.30 zaraz za tablicą NAGA PLAŻA

Wydaje mi się że lata temu plaża była blizej miasteczka

wiał dość mocny wiatr a za parawanem upał niemiłosierny, spore fale, kapitalny szum morza

Do 14 idealnie błękitne niebo, później nieco białych chmur ale brak słonka + mocny wiatr = nieprzyjemnie :)

Wyjazd bardzo udany

Z Torunia koło 340 km w tym wiekszosć A1, równe 3,5 godziny wiec bardzo znosnie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
wukor

A my jutro się wybieramy i tak przez 14 dni :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Samael

5 godzin na plaży z rodzinką zaliczone, choć to dość późne rozpoczęcie sezonu w naszym wykonaniu :-/ Ale dobre i to, teraz to już z górki. Na plaży ludzi sporo, starzy znajomi z lat poprzednich, super atmosfera. My z dwójką maluchów ale już bez wózka, uff :ok: Pozdro :beach:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mecc

Byłem na chwilę w piątek późnym popołudniem (przystanek w Rowach na dłuższej trasie). Będę też mam nadzieje w poniedziałek w drodzę powrotnej. Nie udało mi się ani razu w zeszłym roku, więc teraz może w końcu sobie odbije. To co jednak zauważyłem, że część osób tekstylnych, szczególnie o późniejszej porze lubi się rozstawić zaraz za (nie przed) oznaczeniem granicy plaży, również na wydmach za zielenią (że niby ich nie widać). Trochę to dziwnie wygląda, szczególnie jak są jeszcze tak hałaśliwi jak ostatni "kajakarze".

Pozytywnie mnie zaskoczyło, że już stali bywalcy tej plaży N (takie odniosłem wrażenie) bez skrempowania posługują niezłymi aparatami na własne potrzeby - pozdrawiam fotografa, który nawet zabrał ze sobą lampę błyskową na statywie ;) Kiedyś myślałem, że wszelki sprzęt foto lepiej schować albo nawet w ogóle nie przynosić na taką plaże, obojętnie w jakim celu :P Fajny kolejny słupek, którego wręcz niesposób niezauważyć. Ogólnie od kilku lat staram się odwiedzać to urokliwe miejsce, i zawsze tęsknie za takim plażingiem ;)

Widziałem też rozwiniętą siatkę do volleyballa, ale czy to w ramach plaży N?

Edytowane przez mecc

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
małżeństwo z łódzkiego
:brawo: My postaramy sie zameldować jutro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Samael

mecc w siatę bywalcy naparzają spontanicznie, kto chce może podejść i zagrać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mecc

to rozumiem, tylko o tej porze o jakiej byłem (prawie wieczór) z daleka wyglądało jakby znajdowała się już poza plażą N, ale to pewnie ze względu na temperatury :) bo miejsce mi się zgadzało z lat poprzednich. Wrociłem i dziś pogoda się skiepsciła, czekam na słońce, może do środy coś wyjdzie na dłuższą chwilę....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
McGregorKB

witam wszystkich. Rowy w tym roku nie zawiodły. W zeszłym gorzej trafiliśmy z pogodą. Kajakarze faktycznie pomieszkiwali na naszej plaży , nowy znak "Naga Plaża" komus przeszkadzał i miałem przyjemność wkopywać go ponownie. Teraz bez koparki nikt go nie ruszy :-). Generalnie , sprawdzone towarzystwo , spokój i piękna pogoda. Polecamy .

• Punkcik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
wukor

Właśnie wróciliśmy z Rowów, pogoda super, plaża super i ludzie też super :)

Do następnego razu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
honza69

W tym roku pogoda wyjątkowo dopisała. Wróciliśmy w niedzielę (11.08) po tygodniowym pobycie. Jednak chyba w tym roku było mniej ludzi niż w poprzednim. Plaża N jest najlepszą plażą w całych Rowach, a jednak nie wpłnęło to na spopularyzowanie opcji korzystania z uroków morza, plaży i słońca bez strojów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mecc

Mi udało się końcu złapać trochę słońca w ostatni piątek. W końcu, bo za każdym razem przywoziłem ze sobą chmury. Także frekwencja "młodzieży" mnie zaskoczyła, dzięki czemu można było czuć się raźniej :) Część z nich chyba była po raz pierwszy na plaży tego typu, a część wyglądał na dawnych wyjadaczy. W drodze powrotnej szukając skrótu z wydm przez SPN natknąłem się na dziwnego pana z żółtym plecakiem, ogromnym brzuchem i malutką lornetką. Wyglądał komicznie i dziwnie zarazem.... kręcił się bardziej na "końcu" odcinka plaży N.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
JACEKOO31

Witam my wybieramy się do Rowów na początku lipca na 5 dni

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ginoslupsk

Witam wszystkich. Jestem tu nowy i po raz pierwszy wybieram sie na plaze. Czy ktos z was bedzie dzis w Rowach? I jeszcze jedno pytanie jak trafic na nasza plaze w Rowach?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nimsarn

Na Plaże można trafić albo za mostkiem idąc na wschód "plażą", albo pójść szlakiem na wydmy i wrócić plażą przez Plażę...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
master012

Następny tydzień ma być z temepraturą ok 20 stopni w Rowach. Chcę się tam wybrać na jakiś tydzień. Czy w takich warunkach można kogoś spotkać na plaży naturystycznej? Jeżeli tak to czy spoo osób tam chodzi na poczatku czerwca? Proszę o pomoc :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Samael

master012 w tygodniu raczej większość plaży będziesz miał tylko dla siebie, w weekend zapewne może być trochę ludziów (miejscowi stali bywalcy). Ruch zaczyna się wraz z sezonem wakacyjno- urlopowym :cool:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Samael

Dzisiaj było rodzinne otwarcie sezonu :beach:

Na odcinku ok. 300m jakieś 30 parawanów, praktycznie same pary i rodziny. Dużo znajomych. Fajnie było :ok:

Pozdrawiamy obecnych :bye:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
master012

Witam! czy wie ktoś cos może czy nie ma problemów w Rowach z wynajęciem parawanu a jeśli nie to jakie są ceny?. Przyjechałem dziś do Słupska do rodziny i mam zamiar wybrać się jutro na plaże. Wiem w którą stronę isc do plaży ale czy jest jakaś wywieszka? W tygodniu pewnie nikogo nie będzie a jezeli już do tekstylni i nie wiem w którym momencie bez stresu mógłbym pozbyć się ciuchów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nuxman

czy nie ma problemów w Rowach z wynajęciem parawanu a jeśli nie to jakie są ceny

Z wynajęciem nie wiem jak jest, ale jest doskonała firma leasingowa która leasinguje parawany. W dodatku jest opcja kupna po okresie leasingu czyli po 2 tygodniach. Raty też całkiem przyzwoite, 4,20 dziennie. Całość w koszty

A tak na poważnie, wątpię żeby działało coś tak dziwnego, zwłaszcza teraz przed sezonem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
master012

Pan sobie żartuje ? :)

Dopisane: 10 czerwiec 2014 o 20:48

Myślałem że takie wypożyczanie parawanów jest na porzadku dziennym w tego typu miejscowościach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
fantom09

Parawan kosztuje od 30 do 70 zł za dziesieciometrowy wiec raczej nie opłaca sie go wypożyczać :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
master012

tak tylko że ja jestem tutaj w Słupsku na 6 dni i ni będę ciągnął za sobą parawanu spowrotem codziennie do hotelu :D chyba tak dziwnie... dziękuję za chęci.. Po prostu porozglądam się na miejscu i popytam..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Devan

A nie możesz bez parawanu? Jak ja bywałem nad morzem, to właśnie orzeźwiający wiatr od morza to była jedna z najprzyjemniejszych rzeczy na plaży (wtedy jeszcze tekstylnej). Więc osobiście nie za bardzo rozumiem, po co ludzie się od niego osłaniają.

Chyba, że chcesz się osłaniać od podglądaczy :lol:.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach