Skocz do zawartości

Witamy na forum NNS

Zrób coś sensownego

To My

Wielka Brytania - saunowanie

Rekomendowane posty

To My

Hej, wygląda na to że będziemy w weekend w Londynie. Czy ktoś mógłby polecić jakieś fajne saunarium z normalnymi zasadami saunowania a może nawet rytuałami...? (o ile anglicy uznają coś takiego)

Edytowane przez To My

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nuxman

Większość "saun" w Londynie to miejsca do mniej lub bardziej nieskrępowanego seksu, lepiej się dokładnie dopytajcie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Lady_M

W światowym rankingu saunamistrzów są tylko dwie osoby narodowości Großbritannien.

O jednym z nich wujek Google nic nie mówi, ale człowiek znalazł się w saunarankingu po starcie w Mistrzostwach Danii.

Drugi (Stewen Daw) wykonuje rytuały w Frederiksberg Svommehal w Danii.

Wychodzi mi więc, że jeśli w ogóle uda się znaleźć w Londynie saunę w której nie będzie do wynajęcia towarzyszek "saunowania" i cennik nie będzie miał dziwnej konstrukcji przewidującej symboliczną opłatę dla par przy jednocześnie funkcjonującej wielokrotnie wyższej dla singli, to i tak będzie oznaczało znalezienie igły w stogu siana.

Na saunę z rytuałami nie ma co liczyć. Takie rzeczy to po powrocie do Polski ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
To My
:( W każdym razie dzięki za ostrzeżenie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
michoo

poszukaj, byl temat na forum wczesniej. kilka lat temu bylem w saunie prowadzonej przez tajow w okolicach swiss cottage, ale byla nijaka i do remontu generalnego.

no i ludzie bywali w gaciach..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Lady_M

Jest temat o naturyzmie w którym wzmianki o saunach się pojawiły

http://naturyzm.info.pl/forum/index.php?/topic/2194-anglia/page__hl__londyn#entry24837

Z jest też temat dotyczący jednego klubu

http://naturyzm.info.pl/forum/index.php?/topic/5549-sauna-elixir-health-club-londyn/page__hl__londyn

Z obu wychodzi mi to samo, co już napisałam, czyli że znalezienie sauny z poprawny saunowaniem nie ukrywającej pod płaszczykiem nudyzmu klubu swingerskiego lub agencji towarzyskiej będzie jak znalezienie igły w stogu siana.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
naturysciUK

dla mieszkajacych w West Yorkshire. jest basen dla natorystow z saunami. co prawda sauny  srednie ale to lepsze dla naturystow niz nic.

spotkania w kazda sobote

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
naturysciUK

dzis znowu tam bylismy, poznalismy nowych ludzi, bardzo sympatycznych

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Adam

Poproszę o szczegóły - gdzie, co i za ile, może www...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
naturysciUK

bramley bath. przed pierwszym wejsciem trzeba wyslac maila. wpisz w wyszukiwarke LEEDS NATURIST GROUP to znajdziesz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Adam

Poczytałem o tym basenie z saunami w Leeds, niestety, trzeba napisać do nich, a zaproszenia wysyłają tylko zwykłą pocztą na podany adres domowy w UK, więc na zajrzenie tam przy okazji turystycznego pobytu są małe szanse.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
naturysciUK

Dokładnie tak. Wysylaja poczta adres i godziny w których mozna z nimi golasowac. Po trzecim pobycie trzeba dołączyć jako członek tej grupy. Dlatego jest to dosc fajna grupka w której wszyscy się znają

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
naturysciUK

super saunowanie w Harrogate. będze pięć razy w roku 2017. pięć razy również było w 2016. byliśmy na wszystkich, było rewelacyjnie. zawsze jest tam ok 50 osób. w 2017 tez postaramy się być na wszystkich, jak narazie zabookowane mamy na pierwszą tj 28 stycznia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
naturystycznie normalny

Jesli chodzi o tylko saunowanie to na sto procent tylko elixir z tego co wiem , a swingers to Rio's , Abfab ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
summer.time.77

Z tego co wiem ...

;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
naturystycznie normalny

W czym problem summer time ?? Bylem w elixir , bylem w rio's , wiele czytam ogloszen bywam na forach I wiem ze rio's Abfab na heatrow to kluby swingerskie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
summer.time.77

Nie, nie, super, jest OK ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
naturystycznie normalny

Fajnie , bo juz myslalem ze cos nie tak napisałem ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
naturysciUK

W sobote bylismy w Doncaster na saunowaniu. Tam organizowane sa spotkania dla golasow raz w miesiacu. Bylismy tam pierwszy raz ale napewno nie ostatni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nuxman

Jako że pojawiają się tu wpisy o saunach nie tylko w Londynie, tytuł wątku zostaje zmieniony z "Londyn - fajne saunarium" na "Wielka Brytania - saunowanie"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
naturysciUK

W zeszłym tygodniu byliśmy ponownie w Turkish Bath w Harrogate, bylo super. Z tydzień ponownie wybieramy sie do Doncaster .

• Punkcik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
naturysciUK

Jeśli są chętni na saunowanie z nami to zapraszamy

• Punkcik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
naturysciUK

28 październik i 2 grudzien. Dwa ostatnie spotkanie naturystow w 2017 roku w Turkish Bath.

W tych dniach będzie gołe saunowanie w Harrogate.

Jesli są chetni to dajcie znać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Adam79

Heh fajnie że możecie planować już grudzień)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Devan

Pewnie konieczność zmusza... Skoro w UK sauny to, z tego, co czytałem, albo smażalnie gaci albo miejsca z podtekstami, to pozostaje tylko organizowanie eventów saunowych we własnym zakresie. Skoro takie coś to jedyna okazja na normalne saunowanie, jedynie raz na jakieś dwa miesiące, to wszystko jest bardzo niefajne moim zdaniem.

Edytowane przez Devan

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach