Skocz do treści

Witamy na forum NNS

Zrób coś sensownego

Nuxman

Co nas denerwuje na plaży N?

o tym na kogo patrzymy wilkiem  

360 głosów

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Żeby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane posty

NaturystaBydgoszcz

Dopisane: 23 sierpień 2017 o 12:27

jak para wychlewa torbę piwa, potem facet idzie po drugą torbę, to też wypijają, pijani jak świnie, klną itp., a ich może 5 letnie dziecko idzie do wody i zaczyna się topić, oni tego nie widzą, ja to dziecko wyciągnąłem z wody. To może wkurzyć...

Edytowane przez NaturystaBydgoszcz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Grzech

Mnie w ogóle irytuje alkohol na plaży. 

Zabawy z wodą i nad wodą to nie miejsce na picie piwa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
carfreak

mnie denerwuje nadmiar alkoholu, bo jedno piwo to nic złego

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Adam79

Zgadza się.Podstawa to odpowiedzialność i pilnowanie dzieci.A myślę że 2/3 zimne piwka przez cały dzień plażowania nikomu jeszcze nie zaszkodziły.

Edytowane przez adam79

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ZEF
A myślę że 2/3 zimne piwka przez cały dzień plażowania nikomu jeszcze nie zaszkodziły.

Hahahaha, ja po 3 piwach nie byłabym w stanie wyjść z plaży na własnych nogach :lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Adam79

No cóż) Ja tam nic nie czuje)Spalam na siatkówce i spacerze i po 8/9 godzinach nie ma śladu)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Grzech
A myślę że 2/3 zimne piwka przez cały dzień plażowania nikomu jeszcze nie zaszkodziły.

Piwo do ochłody się nie nadaje. Ma za dużo kalorii.

Najpierw czujesz ulgę bo pijesz zimny płyn ale potem trzeba te kalorie spalić.

Poza tym gdy plażuje to od czasu do czasu idę sobie popływać a jestem zwolennikiem zasady, ze po alkoholu do wody sie nie wchodzi.

Po piwie nie wsiądę za kółko, nie wsiądę do kajaka, nie wejdę na żaglówkę i nie pójdę pływać.

Koniec kropka.

• Punkcik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
schakal78

Alkohol w nadmiernej ilości.

Zaśmiecanie plaży.

Chałaśliwość i chamstwo.

Faceci z lornetkami których nigdy nie kierują w morze tylko zawsze na wschód bądź zachód.

Faceci spacerujący po plaży przy wydmach i między parawanami. Ci brodzący w wodzie i spacerujący przy samym morzu mi nie przeszkadzają.

Faceci zapędzający się daleko na teren tekstylny bo o tym też trzeba wspomieć.

Faceci bezustannie ciagnący się za penisy. Chyba żeby nie malały całkiem bo nie wiem po co.

Nie lubię też tego fermentu i szaszoru gdy pojawi się jakaś para pary uprawiające seks na plaży i wydmach. Niby na forum każdy jest anty a późnie wszyscy latają podglądać.

Swoją drogą to mogły by powstać ze 2 swingierskie plaże nad polskim morzem to moż wtedy na naturystycznych byłby spokój.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Sunlover

Swoją drogą to mogły by powstać ze 2 swingierskie plaże nad polskim morzem to moż wtedy na naturystycznych byłby spokój.

Przy ulicy Wiejskiej w Warszawie są dwie izby dla darmozjadów, a jednak spotkasz ich też w mnóstwie urzędów rozsianych po całym kraju. Niestety zła nie da się terytorialnie skoncentrować :-(

Co do Twej tezy że donoszenie na forum co się dzieje w danych miejscach oznacza, że się celowo podglądało skoro się widziało, a potem się chwali - jestem wobec niej totalną opozycją. Czasem się czegoś widzieć nie chce, lecz się widzi, a co się zobaczyło, tego się nie odzobaczy. Coś jak z pewną krzykliwą posłanką z koralikami w uszach. Zaś można się podzielić ku przestrodze :-)

Edytowane przez Sunlover
  • Punkcik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
skiner1963
Nie lubię też tego fermentu i szaszoru gdy pojawi się jakaś para pary uprawiające seks na plaży i wydmach. Niby na forum każdy jest anty a późnie wszyscy latają podglądać.

Naturyzm czy swingerskie zabawy? To przeciez oczywiste , ze publiczne uprawianie seksu na plazy N tak w parach czy solo powinno byc absolutnie niedopuszczalne i to z wielu powodow  ktore kazda rozsadna osoba potrafi sobie sama przedstawic. Nie myle sie chyba jesli mysle, ze naturyzm i swingeryzm to dwie odrebne historie? :facepalm:

A wracajac do ankiety to palenie papierosow i psy zalatwiajace swoje potrzeby w piasku na plazy to tez troche nie halo :-/

• Fajne 1
  • Punkcik 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
schakal78

Oczywiście że to dwie odrebne historie. Ale dość częste nad polskim morzem. Tydzień w Piaskach z żoną to cztery dni niczym nie zmaconego błogiego relaksu a 3 niestety z incydentami. Pozdrawiam wszystkich normalnych naturystów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ważny komunikat

Korzystając z tego portalu, akceptujesz nasze Warunki użytkowania.