Skocz do zawartości

Witamy na forum NNS

Zrób coś sensownego

Lady_M

Termy Rzymskie, Czeladź

Rekomendowane posty

ab&ab

A ja widziałem 2 stycznia właściciela na mopie i to nie raz.I uważam że to nie jest żadną ujma 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Miro

Z zachowaniem wielu gości w saunach parowych załoga termy nadal nie może sobie poradzić. Wywieszki na drzwiach to moim zdaniem udawanie, że coś się robi. Najlepiej omijać to miejsce szerokim łukiem :(

• Punkcik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Adam
10 godzin temu, Miro napisał:

Z zachowaniem wielu gości w saunach parowych załoga termy nadal nie może sobie poradzić

Byliśmy we wszystkich saunach parowych, w tym na peelingu. 100% kultury saunowej, zero uwag. Zresztą w ciągu wszystkich poprzednich pobytów było tak samo, domnieemam więc, że jeśli były naprawdę jakieś incydenty, to zostały wypalone gorącym żelazem.

Wywieszki na drzwiach to moim zdaniem udawanie, że coś się robi

Informacja, bardzo wyeksponowana, to podstawowe i bardzo logiczne działanie. Trzeba mieć ogrom złej woli, aby to krytykować!

Najlepiej omijać to miejsce szerokim łukiem :(

Z Twoim krytykanckim nastawieniem zdecydowanie TAK!

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Perssauna

Cześć 

Byłem wczoraj kolejny raz w Termach i było na tyle rewelacyjne że pozwoliłem sobie zostać dłużej niż zwykle ludzie fajni seanse rewelacyjne i na pewno tam będę wracał i polecał innym 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
RudyDarek

Zgadzam się z przedmówcą. Byłem w piątek wszyscy użytkownicy w porządku, żadnych ekscesów nie stwierdziłem. Uczestnikami były pary w różnym wieku samotni panowie i panie (w sensie bez towarzystwa :)). Tylko jeden uczestnik miał tak mały ręcznik, że musiał sie wynieść z seansu bo nie miał szansy żeby w całości umieścić się na ręczniku. :) . Odrobina dziegdziu- ścianki w Frigidarium oślizgłe, chyba przydałoby się czyszczenie. :( I niektórzy uczestnicy wchodzą bez spłukania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Para321

Czy bilet na noc saunową w termach rzymskich można kupić w kasie bezpośrednio przed jej rozpoczęciem czy trzeba zrobić to z odpowiednim wyprzedzeniem ? ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
MSE

Można kupić przed nocą saunową , tylko jest 10 zł droższy niż kupując go tydzień przed imprezą.

Udanej nocy saunowej , nas tym razem nie będzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
chofeir

Ostatnio były małe zmiany w seansach. Medytacyjny jest bez muzyki a witamy w piekle zmienił muzykę (mniej ac/dc). Pierwszy raz byłem w poniedziałek i wszyscy i tak byli nago. Kartki dalej wiszą ale chyba niepotrzebnie. Ale fakt że jest paru stałych bywalców którzy zaczepiają panów w parowej. Szczegółowy opis mogę dać na PW.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Shavers
4 godziny temu, chofeir napisał:

Ale fakt że jest paru stałych bywalców którzy zaczepiają panów w parowej.

Nie za bardzo mi się to mieści w głowie... "Stali bywalcy" i "zaczepiają panów w parowej"? Czy to znaczy, że wszyscy wiedzą, że oni łamią reguły, a mimo to mają status "stałych bywalców"?

4 godziny temu, chofeir napisał:

Szczegółowy opis mogę dać na PW.

Panów? Czy ich metod? Czy może metod unikania ich "zaczepek"?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Susanoo
Dnia 25.02.2018 o 12:19, chofeir napisał:

Medytacyjny jest bez muzyki a witamy w piekle zmienił muzykę (mniej ac/dc).

Seans Dźwięk duszy bez muzyki wykonuje jedynie Mateusz jak dla mnie to ta muzyka daje ten efekt, a co do piekła do ac/dc już od 2 lat jest na piekle i mnie pasuje ta muzyka idealnie do tego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Adam
Dnia 25.02.2018 o 12:19, chofeir napisał:

jest paru stałych bywalców którzy zaczepiają panów w parowej. Szczegółowy opis mogę dać na PW

A czy nie prościej byłoby zgłoszenie tego obsłudze? Nie widzę jakiegoś sensu opisywania na PW...Ale mogę się mylić...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
grommit

Myślę, że jeśli Termom Rzymskim zależy na reputacji, to same uderzą do chofeira, aby zrozumieć o co chodzi i albo wyeliminować takie przypadki, albo zdementować jego informacje. Bez wątpienia kładą się w tej chwili cieniem na reputacji tego zacnego ośrodka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
chofeir

Z  opisem to chodziło o wygląd tych panów bo personaliow nie znam. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
r&m

Mamy propozycję, ażeby kwestie związane z porządkiem w Termach pozostawić do uregulowania osobom odpowiedzialnym za porządek, przy czym dobrze się dzieje, że sygnały o nieetycznych zachowaniach są  nagłaśniane, co daje szanse by je wyeliminować. Ma rację Grommit, że na dobrej reputacji niewątpliwie winno zależeć Termom i to ich obsługa winna kontrolować sytuację.

My podczas wielu wizyt w tym miejscu mieliśmy chyba szczęście, że na takie sytuacje nie natknęliśmy się.

A co do najbliższej nocy saunowej, czy są może jakieś informacje, czy może być interesującą i czy są osoby z forum, które planują wziąć w niej udział ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
BogdiAga

Jutro zaliczymy po raz drugi nockę w TR, w tym roku. Nam odpowiada. Warto. Podczas kilku pobytów, na nocach, ale nie tylko, nie zauważyliśmy jakiś dziwnych zachowań, praktyk na terenie obiektu. Jedno co mi się tam nie podoba - czas biegnie zbyt szybko...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
gogoonow

Chyba coś się rusza z rozbudową:

KLIK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Miro

"Największy kompleks saun w europie"  - dobry kawał :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mello54

Czytanie ze zrozumieniem ... W tytule mowa o "największej saunie w Europie" a nie o "kompleksie", w tekście też mowa o "budynku w kształcie Koloseum" ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
hedon

Ja wiem, że niby w stylistyce całości, ale czy to musi aż tak kiczowato wyglądać?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jarecki

Musi, bo by odstawalo od całości. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Adam
8 godzin temu, mello54 napisał:

Czytanie ze zrozumieniem ...

Jak widać, niektórym ta sztuka jest obca...

4 godziny temu, hedon napisał:

czy to musi aż tak kiczowato wyglądać

Pewnie nie musi, ale taka jest właśnie decyzja właściciela i jakoś nie obawiam się o to, że to zła decyzja...

2 godziny temu, Jarecki napisał:

Musi, bo by odstawalo od całości

Coś w tym jest, wysoka jakość Term Rzymskich - to musi być też wysoka jakość rozbudowy...Czekam z niecierpliwością na otwarcie nowej części.

dodane minutę później:

Dnia 28.02.2018 o 06:59, grommit napisał:

Bez wątpienia kładą się w tej chwili cieniem na reputacji tego zacnego ośrodka.

Wyrażam zdanie odmienne, sporadyczne przypadki zachowań klientów mogą się zdarzyć wszędzie, a w Termach Rzymskich jest to wyjątkowo mały margines.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
aziza

Pomny na dotychczasowe doświadczenia z TR kibicuję rozbudowie:brawo:.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Miro

@mello54 

Rzymskie.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mello54

czyli to ja nie doczytałem :( przepraszam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach