Skocz do treści

Witamy na forum NNS

Zrób coś sensownego

Rekomendowane posty

tomm

Na Malcie niestety zabronione jest nagie opalanie i można pójść do więzienia nawet :) tak na dobry początek :D ale znalazłem plażę a nawet dwie blisko siebie (plaże to może za dużo powiedziane - dwie miejscówki, w których ludzie opalali się nago). Byłem tam w przeciągu dwóch tygodni 8 razy i ludzi było od 3 do 15.

Pierwsza miejscówka:

post-1891-0-20517700-1438246476_thumb.jpg

mieści się na tym wystającym cypelku. Droga nie jest najłatwiejsza, bo trzeba zejść z tego urwiska:

post-1891-0-68733700-1438246555_thumb.jpg

ale warto, cisza spokój do wody łatwe zejście i swobodnie można się opalać - polecam. Tu minimum było 7 osób.

Druga miejscówka:

post-1891-0-69777900-1438246695_thumb.jpg

niestety przez łatwiejszy dostęp do niej, zdarza się być okupowana przez tekstylnych, dlatego byłem na niej tylko dwa razy.

Na mapie wygląda to następująco:

post-1891-0-05787700-1438247073_thumb.jpg

to jest przedostatni przystanek "Riviera" dla linii 223, 225. Wychodząc z plaży polecam jednak przejść się na przystanek końcowy, ponieważ na Malcie jak autobus jest pełny, to nie zatrzymuje się i można czekać 30 minut na następny :)

Mam nadzieję, że komuś przydadzą się te informacje. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Przemek Bochnia

Planowaliśmy tam urlop w tym roku i miałem właśnie szukać opinii o tym kierunku...

Raczej zmienimy plany :-o

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
tomm

Planowaliśmy tam urlop w tym roku i miałem właśnie szukać opinii o tym kierunku...

Raczej zmienimy plany :-o

Ja w tym roku znów tam wybieram się, wyspy są piękne i ta mała plaża N. też jest spoko. Warto zobaczyć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Inna

A ja po wrażeniach jakie z Malty przywiozła córka chętnie bym się tam wybrała nawet bez możliwości opalania.

• Punkcik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Przemek Bochnia

Ja w tym roku znów tam wybieram się, wyspy są piękne i ta mała plaża N. też jest spoko. Warto zobaczyć.

W jakim terminie wybierasz się?

Dopisane: 07 lipiec 2016 o 21:46

Nie przesądzam, że nie pojadę ale chciałbym po raz pierwszy cieszyć się 100% opalenizną :-D

Edytowane przez Przemek Bochnia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
tomm

W jakim terminie wybierasz się?Dopisane: 07 lipiec 2016 o 21:46Nie przesądzam, że nie pojadę ale chciałbym po raz pierwszy cieszyć się 100% opalenizną :-D

W sobotę wyjeżdżam i zostaje tam 2 tygodnie.

Ja w tamtym roku wróciłem z równą opalenizną dla chcącego nic trudnego

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
orlosep

Od ostatniego postu był ktoś z was na tych plażach? Sam wybieram się na Maltę w przyszłym roku, tylko nie wiem czy będzie to wiosna, czy jesień. Może coś się zmieniło, i jest jakaś oficjalna plaża.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kamil29

Niestety w kwestii ustawodawstwa naturyzm jest nadal nielegalny i karalny w Republice Malty. Przeczytalem, ze organizacje naturystyczne próbują wpłynąć na zmianę ale na razie bezskutecznie. Pozostaje więc szukać ustronnych miejsc jak Tomm :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach