Yellow Tea© by Fisana

Skocz do zawartości

Forum NNS używa cookies i podobnych technologii w celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z serwisu (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności

   Akceptuję

Witamy na Forum NNS

Witamy na Forum NNS. Tak jak na większości forów, musisz się zarejestrować aby pisać posty lub zobaczyć tematy widoczne wyłącznie przez zarejestrowanych członków forum. Proces rejestracji jest prosty i łatwy i wymaga podania przez Ciebie minimum informacji. Skorzystaj z możliwości jakie daje Ci rejestracja!

Wśród powodów aby się zarejestrować są:

* Prywatne wiadomości - Korzystając z komunikatora pisz do użytkowników
* Shoutbox - Chcesz coś powiedzieć wszystkim? Użyj shoutbox'a


..a przede wszystkim nie będziesz widzieć tej informacji ;)
Guest Message by DevFuse
 

Zdjęcie

Wakacyjny kalendarz - zasady


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi w tym temacie

  #1 Nuxman

Nuxman

  • Posty: 4462
  • Tematy: 318
  • Kim jestem:Mężczyzna
  • Skąd:WZ

Napisany: 23 marzec 2017 o 18:38

Wakacyjny kalendarz

 

Służy do znalezienia towarzyszy na wspólny wyjazd na wakacje, lub do odnalezienia się już na miejscu. Podajemy skład osobowy - np. czy sami czy z dziećmi, w jakim wieku, miejsce do którego się wybieramy oraz dokładny termin wyjazdu, od kiedy do kiedy. Samo podanie że w lipcu to trochę za mało, aby uwzględnić taki wpis. Kalendarz jest podzielony na trzy przypięte w tym forum działy: "Polska", "Chorwacja" oraz "Reszta świata", w tych działach należy zgłaszać swoje plany urlopowe i tylko posty zamieszczone w tych działach będą podstawą do aktualizacji kalendarza wyjazdowego.

 

Do umawiania się na sporadyczne wypady nie przypadające na okres wakacji lub do dogadania wspólnego wakacyjnego terminu wyjazdu/miejsca, proszę o skorzystanie z PW lub działu "Spotkajmy się".

 

-------

 

Start kalendarza: kwiecień 2018


  • 0


Copyright © 2017 NNS