Skocz do treści

Witamy na forum NNS

Zrób coś sensownego

jack5

Fkk Solaris

Rekomendowane posty

natpara

Pytanie do bywalców Solarisa czy w apartamentach jest klima?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bogusz.
7 minut temu, natpara napisał:

Pytanie do bywalców Solarisa czy w apartamentach jest klima?

Tak, my mieliśmy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
natpara

Jeszcze jedno pytanko czy cały ośrodek jest FKK czy tylko wydzielona plaża?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Marian159

Tak, ten kamping jest FKK.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
natpara

Dzieki za informacje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Miro
Dnia 4.06.2018 o 08:55, natpara napisał:

Jeszcze jedno pytanko czy cały ośrodek jest FKK czy tylko wydzielona plaża?

Mowa oczywiście o Solarisie na Istrii

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
natpara
Dnia 5.06.2018 o 23:01, Miro napisał:

Mowa oczywiście o Solarisie na Istrii

Oczywiście Mirek , na Istrie mamy  najbliżej , w tamtym roku Koversada nas nie zachwyciła , może nie jest zła ale nie to czego szukamy, najchętniej wybralibyśmy Valalatę ale ze wzgedów zawodowych nie możemy wcześniej zarezerwować apartamentu :( a jechanie bez rezerwacji pewnie nie ma celu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jack5

W solarisie nieco łatwiej o rezerwację pokoju niż w valalcie ale o tej porze w sezonie wakacyjnym zapewne wszystko już zajęte.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Miro
17 godzin temu, natpara napisał:

najchętniej wybralibyśmy Valalatę

My na Valaltę jeździmy z namiotem. Pod namiot parcela zawsze się znajdzie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
natpara
2 godziny temu, Miro napisał:

My na Valaltę jeździmy z namiotem. Pod namiot parcela zawsze się znajdzie. 

Pamiętam, że jeździcie pod namiot :) ale ja już chyba za stary a małżonka za wygodna ;)  zastanawiałem sie nad kupnem kampera ale jak mam wydac 50tyszł po to zeby 2 razy w roku pojechać nim w trasę to chyba taniej będzie , wykupic w koversadzie apartament i co drugi dzień dojeżdżać ;) lub wynająć łódkę

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
vincent
12 minut temu, natpara napisał:

Pamiętam, że jeździcie pod namiot :) ale ja już chyba za stary a małżonka za wygodna ;) zastanawiałem sie nad kupnem kampera ale jak mam wydac 50tyszł po to zeby 2 razy w roku pojechać nim w trasę to chyba taniej będzie , wykupic w koversadzie apartament i co drugi dzień dojeżdżać ;) lub wynająć łódkę

Można skorzystać z wypożyczalni kamperów. W sezonie dość droga impreza, ale jak pojedziecie np. w dwie pary wyjdzie całkiem dobrze. Przy okazji można sprawdzić, czy faktycznie człowiek dobrze się czuje w kamperowej turystyce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Miro
22 godziny temu, natpara napisał:

Pamiętam, że jeździcie pod namiot :) ale ja już chyba za stary

Dobry żart :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
wojtek56

Natpara, Solaris to złoty środek pomiędzy Valaltą a Koversadą. Infrastruktura i czystośc jak w Valalcie, natomiast cisza i przestrzeń jak w Koversadzie. Od kilku lat tułamy się pomiędzy tymi trzema ośrodkami i trzeci rok z rzędu wybieramy jednak Solaris.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jack5

Brak nam w zestawie Koversady, w tym roku mam zamiar ją odwiedzić (z Valalty) Infrastruktura jednak nieco odbiega od Valalty , z resztą całkowicie się zgadzam plus to wspaniałe wyżywienie (jeśli wykupicie)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Darss

My w solarisie mieszkaliśmy w home mobile super domki z klimą i ze wszystkim co jest potrzebne tylko cena trochę duża. Jednak w tym roku też zarezerwowaliśmy sobie kilka dni 😀

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Usmiechnieta

Wojtek a co to za ośrodek Natpara? Solaris, Koversadzie i Valalte znam  autopsji ale o tym nie słyszałam:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
wojtek56
20 godzin temu, Usmiechnieta napisał:

Wojtek a co to za ośrodek Natpara? Solaris, Koversadzie i Valalte znam  autopsji ale o tym nie słyszałam:)

Usmiechnieta, Solaris to nasze ulubione miejsce na Istrii :-)

Czy to zdanie cokolwiek wyjaśnia? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Usmiechnieta
Napisano (edytowane)

Ja się bije z myślami czy Koversadzie czy Solaris cz Ulika której nigdy nie byliśmy :)

Edytowane przez Usmiechnieta

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
freeman79

To u nas inaczej-z racji posiadania dzieciaków basen musi być, więc Ulika, Solaris lub Valalta. Wybieramy Ulikę bo taniej, a jakby co to Solaris podobny cenowo. Valalta może kiedyś, jak dzieciaki podrosną...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
summer.time.77
45 minut temu, Usmiechnieta napisał:

Ja się bije z myślami czy Koversadzie czy Solaris cz Ulika której nigdy nie byliśmy :)

Nie o tym temat ale nam Ulika się bardzo podoba. Spokojny, wygodny, poukładany camp że wszelkimi wygodami w rozsądnej cenie.

To był pierwszy camp FKK na jakim byliśmy, nieco przez przypadek, podczas podróży poślubnej kilkanaście lat temu. Mamy do niego wielki sentyment ...

Wpadnijcie, warto, nie pożałujecie a będziecie mieć porównanie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Usmiechnieta
7 godzin temu, freeman79 napisał:

To u nas inaczej-z racji posiadania dzieciaków basen musi być, więc Ulika, Solaris lub Valalta. Wybieramy Ulikę bo taniej, a jakby co to Solaris podobny cenowo. Valalta może kiedyś, jak dzieciaki podrosną...

7 godzin temu, summer.time.77 napisał:

Nie o tym temat ale nam Ulika się bardzo podoba. Spokojny, wygodny, poukładany camp że wszelkimi wygodami w rozsądnej cenie.

To był pierwszy camp FKK na jakim byliśmy, nieco przez przypadek, podczas podróży poślubnej kilkanaście lat temu. Mamy do niego wielki sentyment ...

Wpadnijcie, warto, nie pożałujecie a będziecie mieć porównanie :)

No dobra przekonaliście mnie :) mam nadzieję że się tam z wami spotkam w tym roku :) Boję się tylko czy będzie miejsce w połowie lipca. 

Ja uwielbiam Solaris za dzikość, dobre jedzenie i wielle innych :). Ale jak dla dzieci zejścia do wody są dla mnie za mało dostosowane. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
freeman79

To są podobne kempingi w podobnej cenie i w bliskiej odległości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
summer.time.77
1 godzinę temu, Usmiechnieta napisał:

No dobra przekonaliście mnie :) mam nadzieję że się tam z wami spotkam w tym roku :) Boję się tylko czy będzie miejsce w połowie lipca. 

Ja uwielbiam Solaris za dzikość, dobre jedzenie i wielle innych :). Ale jak dla dzieci zejścia do wody są dla mnie za mało dostosowane. 

Ulika ma swój temat.Tam czytaj i pytaj, jak będę wiedział to z chęcią pomogę

Miejsce jest zawsze, my pod koniec lipca czyli w szczycie zawsze znajdujemy 100% w cieniu i tam gdzie chcemy. Czyli free zone pod dębami przed myjnia w prawo i za piekarenką po lewej stronie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
MSE

Czy na Solarisie jest potrzebna przejściówka do prądu ?

Czy auto może być zaparkowane blisko namiotu ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Miro

Samochód można mieć przy samym namiocie. 
Co do przejściówki, to nie pamiętam. Ale niezależnie od tego, jak tam jest, zaopatrzył bym się w taką prześciówkę. Jak nie przyda się w tym roku, to może się  przydać w przyszłym. Nie pamiętam na jakim kempingu to było: były skrzynki z dwoma rodzajami gniazdek i od miejsca postawienia namiotu zależało czy przejściówkę potrzebujesz, czy nie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach