Yellow Tea© by Fisana

Skocz do zawartości

Forum NNS używa cookies i podobnych technologii w celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z serwisu (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności

Akceptuję

Witamy na Forum NNS

Witamy na Forum NNS. Tak jak na większości forów, musisz się zarejestrować aby pisać posty lub zobaczyć tematy widoczne wyłącznie przez zarejestrowanych członków forum. Proces rejestracji jest prosty i łatwy i wymaga podania przez Ciebie minimum informacji. Skorzystaj z możliwości jakie daje Ci rejestracja!

Wśród powodów aby się zarejestrować są:

* Prywatne wiadomości - Korzystając z komunikatora pisz do użytkowników
* Shoutbox - Chcesz coś powiedzieć wszystkim? Użyj shoutbox'a

..a przede wszystkim nie będziesz widzieć tej informacji ;)
Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Fkk Solarispierwszy raz

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#41 Usmiechnieta

Usmiechnieta
  • Tematy: 1
    • Czas online: 2d 20g 41m 50s
  • Kim jestem:Para

Napisany: 20 kwiecień 2017 o 09:54

Ja 4 lata temu byłam w Solarisie i też nam się bardzo z rodzinką podobało. Chodż moje serce skradła Koversada i strasznie ubolewam że nikt w nia nie inwestuje:( (mam porównanie jak było 12 lat temu, i 5,4,2 ).

Ja Solais bungalow zamawiałam przez booking com, a czy lepiej może się opłaca od razu u nich? może ktoś się orientuje?

• 0

#42 cicero

cicero
  • Tematy: 7
    • Czas online: 10d 11g 32m 32s
  • Kim jestem:Mężczyzna

Napisany: 20 kwiecień 2017 o 23:50

Nigdy nie kieruj się wyborem kempingu ze względu na zasięg lub cenę internetu. Powinieneś w czasie wakacji wypocząć i oderwać się od netu...

A ja się kierowałem, bo potrzebowałem mieć net na kempingu. I wszystkie, na których nie było darmowego wi-fi odpadały.

Dzięki łączeniu pracy z wypoczynkiem, nasza rodzina mogła w zeszłym roku spędzić poza domem ponad 100 dni. Z tego latem bite 56 dni pod rząd i 3 tygodnie w Chorwacji. Naprawdę, w dzisiejszych czasach warto być ostrożnym z takimi radami ;)

Ale problem się rozwiązuje - od czerwca będzie można korzystać z netu po sieci komórkowej bez opłat roamingowych.
Mam wiec nadzieje, ze tego lata któryś z wielkich N-kempingów stanie się konkurencyjny dla "mojego" poltekstylnego Strasko ;)

Z informacji na stronach www, opinii tu czy poleceń znajomych, chyba rzeczywiście Solaris ma największe szanse :)
  • 0

#43 Słońceisauny

Słońceisauny
    • Czas online: 1d 7g 7m 28s

Napisany: 21 kwiecień 2017 o 06:59

Cześć.

A ja się kierowałem, bo potrzebowałem mieć net na kempingu.

Ja także potrzebowałem netu w czasie któregoś pobytu. I przyznam się, że te darmowe były zbyt mułowate do pracy więc płaciłem gotówką. :cool: 

Naprawdę, w dzisiejszych czasach warto być ostrożnym z takimi radami

To nie była rada do wszystkich tylko do jednego użytkownika. Zrozumiał i wystarczy. ;) 

Ale problem się rozwiązuje - od czerwca będzie można korzystać z netu po sieci komórkowej bez opłat roamingowych.

To bardzo dobra nowina. Nie śledzę tych spraw, ale wydawało mi się, że to miało się stać za rok. Jeśli masz rację to bardzo się cieszę, bo to rzeczywiście rozwiąże kilka problemów na wakacjach.

Pozdrawiamy i życzymy samych miłych wspomnień  z Solarisa.  :bye: 

• 0

#44 cicero

cicero
    • Czas online: 10d 11g 32m 32s
  • Kim jestem:Mężczyzna

Napisany: 21 kwiecień 2017 o 18:23

To nie była rada do wszystkich tylko do jednego użytkownika. Zrozumiał i wystarczy.

A to ja bardzo przepraszam :)
(bo i pewnie zabrzmiało niezbyt miło)
  • 1

#45 MSE

MSE
  • Tematy: 0
    • Czas online: 1d 15g 35m 19s

Napisany: 23 kwiecień 2017 o 07:22

My też w tym roku planujemy wyjazd na jakiś camping , prawdopodobnie noclegi będą pod namiotem , jak zawsze jedziemy w ciemno bez żadnych zobowiązań .Znajomi polecają Valaltę , tu są zwolennicy Solarisa , jeszcze myślałem o Bunculucę na Krku [podoba nam się plaża}.

Nie przepadamy za betonami na plaży , czy faktycznie można coś znaleźć innego na Solarisie , ze zdjęć teren dosyć uroczy , z cieniem przy plaży a to nam pasuje.

A jak to jest z tym rozbiciem namiotu?

Wjeżdżam na camping autem , szukam sobie miejsca , rozbijam się a potem idę się zameldować w rejestracji ,

Do Chorwacji pod namiot jedziemy pierwszy raz , zawsze były to kwatery ,

Na campingu będzie to nasz debiut .

• 0

#46 summer.time.77

summer.time.77

rodzinni saunomaniacy

• Tematy: 106
    • Czas online: 118d 5g 12m 55s

Napisany: 23 kwiecień 2017 o 07:55

Na Bunculuce jest tak. Zostawisz dokumenty na recepcji, wyjeżdżasz, szukasz, rozkładasz graty i powinieneś później iść znów na recepcję aby pokazać gdzie masz obóz. Markowe campy są drogie. Plaża na wspomnianym faktycznie jest piękna. Jak pytania w temacie B to znajdź temat, czytaj, tam ewentualnie dopytaj a pewnie odpowiem :)
  • 0

#47 Słońceisauny

Słońceisauny

Napisany: 23 kwiecień 2017 o 08:51

Cześć.

noclegi będą pod namiotem , jak zawsze jedziemy w ciemno bez żadnych zobowiązań

I bardzo dobrze. Bez zbędnych rezerwacji można być kreatywnym. Coś się nie spodoba i już ruszamy dalej...  :rolleyes: 

Znajomi polecają Valaltę , tu są zwolennicy Solarisa , jeszcze myślałem o Bunculucę na Krku 

Wszystko zależy czego oczekujesz po kempingu. Każdy z wymienionych jest naprawdę świetny, ale każdy ma swoje mocne i słabe strony. To tylko osobiste preferencje decydują, który kemping w Chorwacji wybierzemy powtórnie...  :) 

Bunculucę na Krku [podoba nam się plaża}.

Rozumiem,  że tylko oglądałeś tę plażę na zdjęciu...  :rotfl:  rzeczywiście piękna (sam zrobiłem kilka urokliwych zdjęć). Ale chodzić po tej plaży na bosaka??? Czysta tortura...  :lol: 

Nie przepadamy za betonami na plaży , czy faktycznie można coś znaleźć innego na Solarisie

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, ale w Solarisie raczej są skaliste nabrzeża a nie betony. I nic innego nie znajdziesz.

Jeśli chcesz piękną plażę z piaskiem to Koversada, Valalta, Sovinje, Baldarin (tego ostatniego stanowczo nie polecamy).

A jak to jest z tym rozbiciem namiotu?

Zależy od kempingu. Czasem potrzebny młot pneumatyczny a czasem wkładasz szpilki ręką... chyba, że pytasz o co innego??

Pozdrawiamy. :bye: 

• 0

#48 edek

edek
    • Czas online: 20d 9g 50m 58s

Napisany: 23 kwiecień 2017 o 12:13

czy faktycznie można coś znaleźć innego na Solarisie

Na Solarisie znajduje się nieparcelowana łączka, gdzie można się rozbić swobodnie, bez ograniczenia miejsca. Może tam nie być prądu, ale jest zieleń i drzewa. Jest to teren z kategorii najtańszych. W recepcji dostaniesz plan kempingu i informacje. Kemping bardzo sympatyczny.

Załączone pliki

• 0

#49 summer.time.77

summer.time.77

rodzinni saunomaniacy

• Tematy: 106
    • Czas online: 118d 5g 12m 55s

Napisany: 24 kwiecień 2017 o 15:04

...

Rozumiem,  że tylko oglądałeś tę plażę na zdjęciu...  :rotfl:  rzeczywiście piękna (sam zrobiłem kilka urokliwych zdjęć). Ale chodzić po tej plaży na bosaka??? Czysta tortura...  :lol:

...

Dla autora pytania zainteresowanego również Bunculuką polecam temat Bunculuki, tam można się więcej dowiedzieć

http://naturyzm.info...unculuka/page-4

My prości ludzie ze wsi jesteśmy, pewnie gruboskórni, po tej plaży poruszamy się bez obuwia, z namiotu na plażę idziemy w motylkach

Plaża pięknie położona z urokliwym widokiem na morze, ląd, wysepkę

Polecamy temat jak i plażę :)

Na Istrii jest też Ulika, komfortowy i spokojny camp, niedrogi, też ma swój temat

http://naturyzm.info...06-ulika/page-4

summer.time.77 edytował ten post 24 kwiecień 2017 o 15:05

• 0

#50 Słońceisauny

Słońceisauny

Napisany: 24 kwiecień 2017 o 16:32

My prości ludzie ze wsi jesteśmy

Nie wydaje mi się żeby Toruń był wsią. To piękne miasto. Koniecznie poczytaj na temat jego historii. Wkleiłbym Ci kilka linków, ale sam znajdziesz na pewno... I już nie nazywaj Torunia wsią. To bardzo niesprawiedliwe określenie. Oczywiście o sobie możesz pisać co chcesz...

Plaża pięknie położona z urokliwym widokiem na morze, ląd, wysepkę

Dziękuję, że zgadzasz się ze mną, że to urokliwa plaża. Wysepka to całkiem spora wyspa ze wspaniałymi budowlami. Polecam wycieczkę.

po tej plaży poruszamy się bez obuwia

Moje dzieci również, ale ja nie... co kto lubi.

Gospodarzowi tematu na wszelki wypadek poleciłbym zabranie jakiejś ochrony na stopy. Nie zaszkodzi.

• 0

Copyright © 2017 NNS