Yellow Tea© by Fisana

Skocz do zawartości

Forum NNS używa cookies i podobnych technologii w celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z serwisu (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności

Akceptuję

Witamy na Forum NNS

Witamy na Forum NNS. Tak jak na większości forów, musisz się zarejestrować aby pisać posty lub zobaczyć tematy widoczne wyłącznie przez zarejestrowanych członków forum. Proces rejestracji jest prosty i łatwy i wymaga podania przez Ciebie minimum informacji. Skorzystaj z możliwości jakie daje Ci rejestracja!

Wśród powodów aby się zarejestrować są:

* Prywatne wiadomości - Korzystając z komunikatora pisz do użytkowników
* Shoutbox - Chcesz coś powiedzieć wszystkim? Użyj shoutbox'a

..a przede wszystkim nie będziesz widzieć tej informacji ;)
Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Fkk Solarispierwszy raz

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

#61 summer.time.77

summer.time.77

rodzinni saunomaniacy

• Tematy: 107
    • Czas online: 132d 26m 40s
  • Kim jestem:Para

Napisany: 14 lipiec 2017 o 14:51

Z tego co widzę po opisach i kalendarzu wyjazdowym, to na Solarisie Polaków raczej nie spotkamy.Do tej pory jeździliśmy do Koversady, i tam było ich jak "na lekarstwo", ale trochę było.

Mam dziwne przeczucie, że nie wszyscy Polacy tam jeżdżący piszą na tym forum ...
  • 0

#62 chomiki

chomiki
  • Tematy: 0
    • Czas online: 5d 7g 14m 22s
  • Kim jestem:Para

Napisany: 14 lipiec 2017 o 20:04

To prawda my na każdym kempingu i na każdej plaży spotykamy Polaków którzy w ogóle nie wiedzą o forum nns
  • 0

#63 bogusz.

bogusz.
  • Tematy: 2
    • Czas online: 6d 7g 30m 37s
  • Kim jestem:Mężczyzna

Napisany: 15 lipiec 2017 o 07:10

Moje wnioski wysuwam po tym, że temat Solarisa jest relatywnie mniej poruszany od innych kempingów.Zresztą, pojedziemy-zobaczymy.

• 0

#64 Miro

Miro

Weteran Forum

• Tematy: 62
    • Czas online: 61d 23g 7m 26s
  • Kim jestem:Mężczyzna

Napisany: 20 lipiec 2017 o 23:03

Z tego co widzę po opisach i kalendarzu wyjazdowym, to na Solarisie Polaków raczej nie spotkamy

Nie wszyscy chwalą się celem i terminem podróży.

• 0

Copyright © 2017 NNS