Skocz do treści

Witamy na forum NNS

Zrób coś sensownego

Sunlover

Sante Warszawa

Rekomendowane posty

portokalia

@summer.time.77 No co by nie mówić to...? Magda z Maciejem ludziska serducha wielkiego w tym co robią są, skromności również wielkiej, to jakby mogło być inaczej jak nie zacnie? No jak by inaczej? Ten duet niejednokrotnie było mi w akcji oglądać w różnych miejscach i daj Boże saunowiczom jak najwiecej takich niespodzianek, daj Boże :brawo:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czytelnik

Obiekt zaliczony. Jak dla mnie to numer 2 w Polsce ( zaraz za Czeladzią). Obiekt nowoczesny, była niedziela wieczór, więc oczekiwanie na opaskę, na szczęście dość szybko poszło. Znaczna większość jakieś 70 - 80% to panowie. 95% w porządku, jedynie odniosłem wrażenie małe jakuzzi służy do oglądania panów przez... innych panów. Obok duże, na 8 - 10 osób ( tu już normalnie) i basen  - wspaniały. Obok leżaki. Strefa saun bardzo przyjemna. Bardzo podoba mi się dbanie o porządek. Jak jeden pan chciał po wyjściu z parowej od razu się schłodzić to został zatrzymany i poproszony o prysznic. Cena dość wysoka, ale obiekt warto odwiedzenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bonzo7aab

Nadal są duże tłoki na wieczory weekendowe? Mam też pytanie jak poza weekendem wyglądają wieczory po 21 np. dużo ludzi i jak odczucia?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czytelnik

Tak jak pisałem powyżej, byłem w niedzielę i po opadkę czekało kilkanaście osób, ale czekanie nie trwało dłużej niż godzinę,jak jest w tygodniu nie wiem ( nie jestem z Warszawy)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
hedon

O której godzinie? Godzinne czekanie jest dla mnie całkowicie nieakceptowalne...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czytelnik

Około 21:00

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
adamos125

Byłem już 2 razy w dni CO (wtorek i czwartek po od 21-ej) i za każdym razem wszedłem bez kolejki. Atmosfera jest bardzo fajna. Ok 21-ej jest jeszcze sporo tekstylnych, ale im później tym jest ich mniej. Po 22-ej większość stanowią beztekstylni. Co ważne, to w te dni jest na Sante dość luźno i można sobie spokojnie popływać w basenie czy od[począć w jacuzzi. Duże propsy dla Sante, że wprowadzili te dni. Na pewno będę często przychodzić, ponieważ cena jest niższa i w obiekcie jest o wiele luźniej niż w piątki, soboty i niedziele. Z moich obserwacji tekstylni i beztekstylni nie przeszkadzają sobie nawzajem i każdy cieszy się wypoczynkiem :) 

• Dziękuję 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ksawer

adamos125 - dzięki za tak jasny opis; dużo wcześniej prosiłem miejscowych i dopiero Ty w jasny sposób opisałeś dni mieszane. Jeszcze raz dziękuję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
adamos125

Spoko :) ja chcę się teraz wybrac na Sante w jakiś wtorek, bo dotychczas z dni CO chodziłem zawsze w czwartek :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
gracz
Napisano (edytowane)

We wczorajszy, piątkowy wieczór frekwencja była, jak na standardy Sante, wyjątkowo umiarkowana. Pozwoliło wszystkim osobom czekającym w kolejce wejść na seans ( a przynajmniej do 21). A warto było bo saunamistrz z czwartku i wchodzący w arkana zastępca wspaniałe dogrzali publiczność. A te zapachy: rabarbar, malina czy też grejpfrut cud, miód :). I aż by się prosiło aby to Sante powiększyć i sklonować bo w stolicy takich miejsc jest za mało:) Jeszcze jedno, naprawdę mocne seanse najlepiej znosiły panie. Słaba płeć ;)?

Edytowane przez gracz
  • Punkcik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
fizio
Napisano (edytowane)

Co podrożało ? Patrzę, że ceny za wejście 3h i za cały dzień są niezmienione.

Edytowane przez fizio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
hedon

Wejście wieczorne (po 18) kosztuje tyle co weekendowe. Do tej pory zaletą Sante było, że w piątki obowiązywał cennik dnia powszedniego. No to teraz dla odmiany mamy we wszystkie dni powszednie wieczorem weekend...

Same kwoty chyba bez zmian.

• Fajne 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Sunlover

No i z 29 zł zrobiło się 40 zł za godzinne wejście w piątkowy wieczór :( To samo z wtorkowymi i czwartkowymi CO-dniami

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
patryk98
Napisano (edytowane)

Chcialbym wyrazic swoje slowa uznania dla Magdy i Macieja. Wspaniale seanse, nowa jakosc w Sante :) Wprowadzają bardzo fajna, otwartą i przyjazną atmosfere. W jakie dni mozna ich spotkac? Ja spotkalem we wtorek. Bywaja jeszcze w jakies dni?

Edytowane przez patryk98
  • Dziękuję 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Saunamajster

Tylko wtorki, ale czasami możemy mieć jakieś zastępstwo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Edmundo

Odwiedziłem Sante w czwartek i piątek. W czwartek było raczej mało osób, w piątek w porównaniu do tego co znałem z wczeniejszych kilku pobytów (zimowych) też nie było tłoku. W czwaretk nikt z obsługi nie informował, że jest opcja co i gdyby nie to, że o tym czytałem tu na forum to bym się nie domyślił, bo w strefie basenowej nagusów nie było. W saunach też przeważały "ręczniki", no może poza parową. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
wojd

Czy są już leżaczki na tarasie? Słońce ładnie grzeje i gdyby były, to warto by w dzień się wybrać. Ktoś był dziś i odpowie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Przemek85

Można powiedzieć, że byłem przelotem ;) 

Leżaczki już są, temperatura pozostawia jeszcze trochę do życzenia :( 

• Fajne 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
wojd

Temperatura na tarasie była mniam, mniam... Nie za gorąco - w sam raz, by troszkę opalenizny złapać i przesadnie się nie umęczyć ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kkszych

Sante rezygnuje z środowych lejdis night, taka szkoda :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Sunlover

I co, będzie zamiast tego normalnie wieczorem, czy tekstylnie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Przemek85

Będzie tak jak we wtorki i czwartki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ksawer

Dwa wnioski i jedna sugestia: jeden neutralny, a drugi pozytywny. Neutralny to taki, że kobiety nie są jednak w dużej liczbie fankami saunowania, nawet w komfortowych dla nich warunkach. Nieraz można spotkać argument, że przeszkadzają im mężczyźni. Może to być minimalny procencik. A drugi wniosek (pozytywny), że Zarząd Sante reaguje na bieżąco. W niektórych miejscach takie zmiany dokonywały się po latach. No i sugestia, gdyby w dni "opcjonalne" zamiast 21 zrobić 20. Myślę, że tak już reszta mogłaby zostać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Buad
Napisano (edytowane)

Może i reaguje, ale z drugiej strony zmienianie cennika i/lub zasad co 2-3 miesiące na dłuższą metę mija się z celem. Przecież jeszcze niecały rok temu było nocne saunowanie tylko dla par, potem dopłaty dla singli i inne takie pomysły. 

Fajnie jakby klient, który nie wchodzi raz na tydzień na ich stronę (lub na tę) mógł pójść do Sante bez obawy, że znowu jakieś zmiany. 

Środy CO zamiast ladies chyba na plus, chociaż lepiej jakby się też panie wypowiedziały.

Zastanawia mnie ta zmiana cennika, w zasadzie na koniec sezonu saunowego. Chcą nadrobić spadek klientów (ludzie latem chyba rzadziej przychodzą) a liczą, że Ci co mieli i tak przyjdą?

PS. Seanse w parowej też w środę znikają (według rozpiski takowe były)?

Edytowane przez Buad

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach