Skocz do treści

Witamy na forum NNS

Zrób coś sensownego

Sunlover

Sante Warszawa

Rekomendowane posty

hedon
1 godzinę temu, Olek1975 napisał:

Gdyby nie ta 'małość'

Z jednej strony rzeczywiście chciałoby się czegoś jeszcze, z drugiej i tak nie da się być w więcej niż jednej saunie na raz. A Sante ma rzeczy, których często brakuje w dużo większych saunariach - naprawdę spory basen i duże jacuzzi. Więc dla mnie problemem jest głównie nadmierny popyt, co można rozwiązać otwierając kolejne obiekty (czy Sante mnie słyszy?)...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Olek1975

Nie no oczywiście, nie w tym rzecz, że za mało atrakcji, basen, ja uz8 super, ganbanyoku bardzo przyjemne, goldarium... gdyby nie szum pryszniców za ścianą, można odpłynąć... tylko to wszystko ciasne takie... dołączam do priśby o drugie Sante w rozmiarze L:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Xpatron

Wybiera się ktoś do Sante w poniedziałek około 12-13?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
renand

Kilkakrotnie wraz Żoną odwiedzilyśmy Sante.Jest to obiekt nietuzinkowy,ciekawy,zadbany,kameralny.Niestety kameralność jest także jednocześnie jego wadą.Jest to jedyny obiekt tego typu w Warszawie i okolicach więc jest mocno obciążony głównie w weekendy.Odczuwa się wtedy brak dużej sauny do przeprowadzania seansów a tak trzeba przepychać się w kolejce ale mimo to warto.Wpadamy zazwyczaj tu ok. 20 korzystając początkowo z saunarium a po 21 również części basenowej. Pobyt tutaj to dla nas prawdziwy reset.Gorąco polecamy szczególnie teraz gdy wiosną jest nieco luźniej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ksawer

Moich kilka myśli, może ktoś poprze: nie ma wątpliwości, że Sante, to wyjątkowe miejsce na mapie Polski. Piszę to w kontekście pewnych zmian i otwartości, jak chociażby stworzenie dodatkowych godzin "opcjonalnych", czy też zmniejszenie godzin wyłącznie dla pań. Gdyby tak jeszcze godziny opcjonalne rozpoczynały się od 20.00, byłoby blisko ideału.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Sunlover

Do ideału, to trzeba byłoby rozciągnąć ten obiekt tak x4

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tasta42

Albo otworzyć SANTE 2 np na Ursynowie ☺

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czytelnik

Ja bardzo chętnie powitam Sante, gdzieś na Północy kraju. Serio mogliby pomyśleć o ekspanssji w innych miastach. Oczywiście poza Śląskiem, gdzie działają już Termy Rzymskie i Cezar.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Lithuania

Proszę otworzyć miasto Wilno Studio Sante :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Buad

Nie mam interesu żeby reklamować Sante, ale tak informacyjnie:

Od jutra do końca sierpnia ma być "promocja" W Sante, 59 zł za cały dzień pn-pt a w sobotę-niedzielę 69 zł za dzień.

Tak napisali na fb, a i trzeba uwzględnić przerwę 23.07-3.08, wtedy chyba nieczynne.

Z tego co rozumiem uwzględnia Ladies night (co mnie nie dotyczy, ale pewnie są Panie, które to ciekawi) i nocne saunowanie, mam nadzieję przynajmniej :)

Z reguły jak bywałem, to na 1,5-2 h za 30 zł z groszami, ale teraz przy nowym cenniku to chyba lepiej na cały dzień iść, tzn 3-4 godziny, bo więcej nie dam rady pewnie.

• Fajne 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ksawer

Małe pytanko: czy aktualnie jest poidło z wodą w Sante? Trochę się z tym zmieniało; góry dzięki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Przemek85

Są cztery. Jedno na bistro, drugie na strefie gabinetów, trzecie na strefie saun i czwarte przy małym jacuzzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
gracz

Czy nadal są kolejki na seanse w weekendy? Czy też trochę się uluźniło po sezonie wiosenno-zimowym

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kkszych

W pierwszy piątek czerwca kolejka ustawiała się za 5, dla każdego było miejsce :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Przemek85
Dnia 13.06.2018 o 19:31, gracz napisał:

Czy nadal są kolejki na seanse w weekendy?

Wszystko zależy od dnia, godziny i ... i każdy wie od czego (pogody). Na mentol w sobotę i niedzielę radzę przyjść wcześniej, bo jakoś człowieki lubią płakać na seansie ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
renand

W Sante pojawiła się niewielka zewnętrzna strefa do opalania.Miejsca niewiele ale stoi kilka leżaków,wejście przez patio z zimnym basenem.Jest więc to alternatywa na gorące,upalne dni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
AnPa
1 godzinę temu, renand napisał:

W Sante pojawiła się niewielka zewnętrzna strefa do opalania.Miejsca niewiele ale stoi kilka leżaków,wejście przez patio z zimnym basenem.Jest więc to alternatywa na gorące,upalne dni.

Zawsze była tylko co z tego skoro trzeba smażyć gacie albo ręcznik :(:(:(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
renand

Sorry owa strefa zewnętrzna która pojawia się sezonowo jest niestety faktycznie tekstylna(potwierdziłem to u źróddeł),więc nie polecamy.Po prostu dla mnie jak jest taras przy saunie to powinien być beztestylny(Termy Rzymskie,Fala w Łodzi) a tu tak nie jest,jeszcze raz sorry.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
AnPa

Dlatego dla nas najbliższe miejsce gdzie można poopalać się nago a potem posaunować to............w Łodzi

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gizmo
Napisano (edytowane)

Można opalać się nago w Sante... pod lampami. :lol: A na słoneczku faktycznie nie bardzo... A może dałoby się oddzielić połowę tarasu i zrobić dodatkową strefę beztekstylną? Chyba że obawiamy się zgorszenia z basenów.... to może jakaś mleczna folia na części okien? 

A co do frekwencji, to o ile dzisiaj było wyraźnie mniej ludzi niż w "wysokim" sezonie, to jednak 5 minut przed seansem nie wystarczało żeby załapać się na górną ławę. Same seanse bardzo pozytywnie - wszystkie trzy na których byliśmy.  Zarówno dwa Arka - pierwszy bardzo fajnie rozmachany, świetnie zgrany z muzyką, drugi super dogrzany (nie podejrzewałem pieca w Sante o takie możliwości :rolleyes: ), jak i jeden Kuby. U niego byłem pierwszy raz i przyznam, jestem pod bardzo pozytywnym wrażeniem - świetny seans. Dynamiczny, fajnie przeprowadzony, dobrze rozmachany - jest moc! :hi:

Generalnie w Sante cisza i spokój - tak powinno być przez cały rok, chciałoby się powiedzieć. Jeśli ktoś zna Sante tylko z zimy (albo nie zna wcale) - polecam odwiedzić je teraz - zupełnie inne wrażenia, dla duszy i... portfela. :ok: A miłośnicy piłki kopanej mogą w przerwach saunowania oglądać transmisje z mistrzostw na dużym ekranie.

Jedyny minus, to cztery osoby które urzędowały w saunie przed jednym z seansów i nie zgodziły się opuścić jej na wietrzenie, pomimo kilkakrotnych informacji od obsługi. Nie było to w porządku wobec oczekujących, że trafili na częściowo zajętą saunę. Pół biedy że i tak wszyscy zmieścili się na seans, ale mam nadzieję że nie stanie się to nową, świecką tradycją. Wypadałoby tępić w zarodku, zamiast przyzwyczajać. :szlag: Przemku...?

Edytowane przez Gizmo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ksawer

A czy na zewnątrz jest napisane, że trzeba w strojach?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Przemek85
Dnia 16.06.2018 o 02:08, Gizmo napisał:

mam nadzieję że nie stanie się to nową, świecką tradycją

Nie stanie, Sante to nie Warszawianka.

Dnia 15.06.2018 o 19:32, renand napisał:

.Po prostu dla mnie jak jest taras przy saunie

Taras jest przy basenie, a basen do 21 jest tekstylny.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gizmo
7 godzin temu, Przemek85 napisał:

Nie stanie, Sante to nie Warszawianka.

I bardzo dobrze! :)

7 godzin temu, Przemek85 napisał:

Taras jest przy basenie, a basen do 21 jest tekstylny.

Aż się boję zapytać o formalny status zewnętrznego baseniku schładzającego... No bo tak, praktyka praktyką, ale... wchodzi się na niego ze strefy tekstylnej, nigdzie nie ma informacji że jest strefą beztekstylną, a kontynuacja części zewnętrznej, jak już wiemy, jest tekstylna... Hmmmm... :think:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Przemek85
Dnia 17.06.2018 o 20:57, Gizmo napisał:

Aż się boję zapytać o formalny status zewnętrznego baseniku schładzającego

Basen zewnętrzny jak dobrze zauważyłeś jest schładzający. Nie wydaje mi się aby po pływaniu w głównym basenie trzeba było do niego wchodzić.

Nie brałem udziału w projektowaniu przestrzeni obecnego Studia Sante. Teraz dam swoje spostrzeżenia i mam małą nadzieję iż zostanę wysłuchany. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Xpatron

Byłem dziś w Sante.. mam takie małe spostrzeżenie że co i rusz jakiś samiec alfa wlatywał wprost z sauny do baseniku schładzającego..

Po tym jak z sauny fińskiej wypadło 5 rosłych gości wprost do basenu to odechciało mi się z niego korzystać..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach