Skocz do treści

Witamy na forum NNS

Zrób coś sensownego

Sunlover

Sante Warszawa

Rekomendowane posty

RadekAlive
20 godzin temu, Xpatron napisał:

Byłem dziś w Sante.. mam takie małe spostrzeżenie że co i rusz jakiś samiec alfa wlatywał wprost z sauny do baseniku schładzającego..

Po tym jak z sauny fińskiej wypadło 5 rosłych gości wprost do basenu to odechciało mi się z niego korzystać..

Samiec alfa biegnie do wodopoju a za nim stado - z naturą chcesz dyskutować :D

Edytowane przez RadekAlive

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ksawer

A co sądzicie o tak głośnej muzyce i potężnych głosach sauna mistrzów, zwłaszcza w parowej, bo dudni?  Dla mnie koszmar w tak uroczym miejscu, gdzie jest słusznie napisane "strefa ciszy". Jeśli tylko mnie to przeszkadza, to zniosę, a jeśli ktoś poprze, to może uda się ten mankament poprawić. Uważam, że dobra by była muzyka relaksacyjna, nie głośna.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kkszych

Dla nas seanse bez muzyki tracą na wartości, a poza seansami nie spotkaliśmy się z nią. Nie zmieniajmy tego :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
renand

Cóż,wszystkim nigdy się nie dogodzi.Nam akurat tak prowadzone ,dynamiczne seanse odpowiadają.Później i tak popadamy w błogi spokój np. w Ganbanyoku czy grocie solnej.Problemem jest tu raczej panujący tłok w sezonie na tychże seansach

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
hedon

Ale chodzi o to, że seans z suchej dudni w parowej? Osobiście nie zaobserwowałem, bo zawsze jak jest seans, to jestem na seansie...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gizmo
Dnia 21.06.2018 o 23:47, Ksawer napisał:

A co sądzicie o tak głośnej muzyce i potężnych głosach sauna mistrzów, zwłaszcza w parowej, bo dudni?  Dla mnie koszmar w tak uroczym miejscu, gdzie jest słusznie napisane "strefa ciszy".

Jak dla mnie, to minus jedynie wtedy, kiedy leżę w ganbanyoku i słyszę owacyjne przyjęcie seansu. Ale nie dlatego że mi przeszkadza "muzyka i potężne głosy saunamistrzów", a dlatego, że wtedy zazdroszczę że jednak nie poszedłem na ten seans. :rolleyes:

A co do hałasów - sam jestem zwolennikiem ciszy w saunach, szczególnie w parowej. Tylko mi zupełnie nie przeszkadza to, o czym piszesz, a przeszkadzają mi ludzie przychodzący do sauny na paplaninę i ploty. To należałoby tępić, a nie seanse.

22 minuty temu, hedon napisał:

Osobiście nie zaobserwowałem, bo zawsze jak jest seans, to jestem na seansie...

Dobre rozwiązanie, gdyby nie to, że większość się nie zmieści, nawet jakby chciała. :wink2:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
parax
Dnia 20.06.2018 o 16:42, Xpatron napisał:

Byłem dziś w Sante.. mam takie małe spostrzeżenie że co i rusz jakiś samiec alfa wlatywał wprost z sauny do baseniku schładzającego..

Po tym jak z sauny fińskiej wypadło 5 rosłych gości wprost do basenu to odechciało mi się z niego korzystać..

Uwaga, sarkazm!

To młode, nowoczesne pokolenie, żyjące w ultrahigienicznych warunkach, w ich żyłach zamiast krwi płynie antyperspirant czy inny bloker potu. Poza tym na pewno biorą prysznic 4 x dziennie, depilują klaty i nie tylko rano i wieczorem, więc nie pocą się. Ten ostatni tekst usłyszeliśmy od pewnej pani w Chochołowskich Termach po tym, gdy kilka osób zwróciło uwagę, że jej nagie ciało nie powinno stykać się z ławami sauny. Przecież ja się w ogóle nie pocę! Oczywiście, po seansie saunowym pani była mokra jak szczur...

Podobna historia miała miejsce w Gorącym Potoku w Szaflarach: pani prosto z sauny ładuje się do basenu schładzającego, a po przypomnieniu jej o kolejności: sauna-prysznic-basen pani odparła, że ona również w saunie się nie poci.
Wstyd nam się zrobiło, bo z nas w saunie pot leci ciurkiem, a to przecież takie obleśne... A Wy się pocicie? :upal:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ramek

Wczoraj byłem z koleżanką po raz drugi w Sante - utwierdzam się w przekonaniu, że to świetna miejscówka, warta odwiedzania za każdym razem, gdy zostaje się na weekend w Warszawie bez alternatywnego super planu na wieczór.

@Ksawer Popieram, by popracować nad kompromisem polegającym na muzyce o kilka decybeli cichszej tak, by "Seansowcy" świetnie się bawili :-) , a my wypoczywający w tym czasie w Ganbanyoku wsłuchiwali się w relaksacyjne "pirlipimpkanie" ;-) :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
gracz

Też wczoraj bylem  także gdzieś się mineliśmy :). Rzeczywiście w Ganbayoku doskonale slychac co sie dzieje za ścianą z drugiej strony czy jest to wina za glosnej muzyki. Wydaje mi się ze niekoniecznie. Na samej ceremonii nie ma sie wrażenia, ze jest za głośno. Wydaje mi sie ze jest to wina konstrukcji budynku w ramach ktorej sciany nie sa wystarczajaco dzwiekochlonne. Zauważyłem natomiast, ze mentolowy zamach z  seansu o godzinie 19 rozniosl sie po calej odnowie trafiajac takze do ganbanyoku. Podsumowaniem byla rozmowa czterech młodzienców, którzy wychodząc pospiesznie stwierdzili, ze tu wszędzie śmierdzi strepsilsem ;)

Edytowane przez gracz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Przemek85
8 godzin temu, gracz napisał:

Podsumowaniem byla rozmowa czterech młodzienców, którzy wychodząc pospiesznie stwierdzili, ze tu wszędzie śmierdzi strepsilsem ;)

Nie spoczniemy dopóki sąsiedzi z za miedzy nie przyjdą z pytaniem co tak zimnem wieje z Sante ;) 

9 godzin temu, Ramek napisał:

popracować nad kompromisem polegającym na muzyce o kilka decybeli cichszej tak, by "Seansowcy" świetnie się bawili :-) , a my wypoczywający w tym czasie w Ganbanyoku wsłuchiwali się w relaksacyjne "pirlipimpkanie" ;-) :-)

Jednym przeszkadza, a drudzy nie słyszą. Ci co nie słyszą dopytują jaki był seans, bo brawa były duże i szkoda że nie byli na seansie :(

Bliskość pomieszczeń niestety nie daje możliwości wytłumienia wszystkich dźwięków, aczkolwiek postaramy się aby znaleźć jakiś kompromis. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach