Skocz do zawartości
mi.chal

Opolskie spotkania saunowe

Rekomendowane posty

TwoStepsToHell
3 godziny temu, Devan napisał:

mielibyście seanse w wykonaniu świetnego saunamistrza z Wielkopolski.

Którego?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Devan

Ma być tam wtedy Mati z Tarnowskich Term :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
TwoStepsToHell
1 minutę temu, Devan napisał:

Ma być tam wtedy Mati z Tarnowskich Term :)

Idę zagrać w totka, bo tak obstawiałem :P:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Devan
5 minut temu, TwoStepsToHell napisał:

Idę zagrać w totka, bo tak obstawiałem :P:D

Heh, nietrudno było zgadnąć. Z dwóch często po saunariach jeżdżących wielkopolskich saunamistrzów, jeden wyniósł się do województwa lubuskiego, więc został tylko jeden ;)

A skoro Twoje posty pojawiają się od razu, to znaczy, że powróciłeś z banicji :) Więc witaj z powrotem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
TwoStepsToHell
5 minut temu, Devan napisał:

Heh, nietrudno było zgadnąć

Nie twierdzę, że było trudno, ale od razu Mati mi przyszedł do głowy :)

6 minut temu, Devan napisał:

powróciłeś z banicji

Poprawka - nie z banicji tylko z moderowania, a poza tym to powróciłem już dzień przed Wigilią, ale forum nie jest najważniejszą częścią mojego życia, więc i mniej mnie było :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
to..tylko..zabawa...

My niestety też nie damy rady , w pracy jestem... dopiero w niedzielę będziemy . Co do zniżek to najlepiej było by w sobotę lub niedzielę bo w tygodniu osoba towarzysząca ma gratis jeśli jest się minimum 4 godz.  Więc samo w sobie jest 50% zniżki . Jest to bardzo fajne😀, szkoda że w wikend niema żadnych promocji np.dla kobiet😄, My jedziemy dzisiaj się wygrzać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
parka1988

Co tutaj tak cicho? Przypominam, że XX opolskie spotkanie saunowe już w ten piątek. :brawo:

Miejsce: Sommer Residence w Kuniowie

Termin: 12.01.2018

Godzina: ok. 18:00 każdy może przyjechać indywidualnie, ponieważ tym razem chcemy skorzystać z promocji (przy minimum 4h druga osoba wchodzi gratis)

Dostałem już odpowiedź, że nasze dotychczasowe zniżki nadal obowiązują. Jedyny wymóg to minimum 10 osób. Tym razem jednak bardziej korzystnie wychodzi obowiązująca promocja. W związku z tym sugerujemy się na nią powołać. Do zobaczenia :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nuxman

Straszny bałagan robiszw tym wątku

40 minut temu, parka1988 napisał:

Jedyny wymóg to minimum 10 osób.

a w poście który właśnie usunąłem:

Dnia 8.01.2018 o 21:53, parka1988 napisał:

Teraz już nie wymagamy 10 osób tylko każdy niech zabierze koleżankę lub kolegę

W końcu jak jest?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Highlander
8 minut temu, Nuxman napisał:

a w poście który właśnie usunąłem:

W końcu jak jest?

Są dwie równoległe promocje. Albo grupa minimum 10 osób, albo pobyt minimum 4 godziny a wtedy druga osoba wchodzi gratis. Ta druga promocja jest korzystniejsza, bo 50%. Przynajmniej ja to tak zrozumiałem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nuxman

Nie wiem, ja nic nie zrozumiałem. Tym bardziej że w ukrytym poście jest

Godzina ok 18, ale generalnie jak to chce tylko pamiętać żeby w parach i powołać się na promocj

a teraz

57 minut temu, parka1988 napisał:

Godzina: ok. 18:00 każdy może przyjechać indywidualnie, ponieważ tym razem chcemy skorzystać z promocji

Jakbym się wybierał, to za cholerę bym nie wiedział jakie ostatecznie są zasady.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Satina

@Highlander Dobrze zrozumiałeś :)

Tak czy siak, my z @savs jedziemy w piątek zaraz po pracy i zamierzamy skorzystać właśnie z promocji "druga osoba gratis". Tęsknimy już za klimatem spotkań, liczymy na świetną atmosferę - jak zawsze 😊

@Nuxman zapraszamy serdecznie - należy Ci się relax za ostatnie prace na forum😉

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Devan
Godzinę temu, Nuxman napisał:

To raczej SR robi bałagan robiąc multum różnych promocji. @parka1988 tylko przekazuje informacje, jakie uzyskał od obiektu.

Tylko @parka1988 nie wspomniał o jeszcze jednym warunku - trzeba jeszcze "zrobić dobrze" Markowi Zuckerbergowi:

każda osoba która wykupi 4 godziny pobytu w naszej strefie SPA oraz polubi nasz profil, może bezpłatnie zaprosić osobę towarzyszącą na ten czas!

48 minut temu, Nuxman napisał:

Jakbym się wybierał, to za cholerę bym nie wiedział jakie ostatecznie są zasady.

W przypadku Sommer trzeba się przyzwyczaić do wielu niuansów, które jeszcze stosunkowo często się zmieniają. Taki już urok tego obiektu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Satina

@Devan korzystaliśmy już kilkakrotnie z tej promocji i jeszcze nikt na recepcji nie pytał nas czy lubimy ich fanpage. 

A Zuckerbergowi zrobiliśmy dobrze, nawet bardzo chętnie, bo stamtąd najszybciej dowiadujemy się o kolejnych promocjach w SR i nawet o tym co będziemy tam jedli w najbliższy piątek na obiad 😂

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Devan
2 minuty temu, Satina napisał:

bo stamtąd najszybciej dowiadujemy się o kolejnych promocjach w SR i nawet o tym co będziemy tam jedli w najbliższy piątek na obiad 😂

Ja się dowiaduję po prostu wchodząc od czasu do czasu na fejsbuki interesujących mnie miejsc, w tym SR. Ale na FB kompletnie niczego nie "lubię" :->

Ale oczywiście, co kto "lubi (to)" ;)

Ale fajnie, że przeprosiliście się z SR i wznawiacie te spotkania. Zarówno atmosfera obiektu, jak i atmosfera tych spotkań pasują do siebie jak dwie krople wody. Wprawdzie piątki są dla mnie niestety zaporowe (jestem na etapie kombinowania, jak tu być na części "Hot" Turnieju 3 saun...), ale może któregoś razu jeszcze mi to przypasuje ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
parka1988
Napisano (edytowane)
5 godzin temu, Nuxman napisał:

W końcu jak jest?

Przepraszam, może faktycznie robię bałagan. Podobnie jak Ty, robię też kupę dobrej roboty integrując towarzystwo saunowe i naturystyczne. (wiem, to tak trochę nieskromnie :P)

Z tego co widzę to większość czytających zrozumiała moją kiepską polszczyznę, ale postaram się jeszcze raz.

W zeszłym roku w SR była promocja: od poniedziałku do piątku przy wejściu na minimum 4h i polubieniu fanpage SR na FB osoba towarzysząca miała wejście gratis. Czyli za 4h na osobę wychodziło po 22,50, a na cały dzień po 32,50 zł. Przy takiej promocji nasze zniżki nie miały siły przebicia co już przerobiliśmy rok temu. Nie ma też sensu zbierać na siłę wymaganych 10 osób.

Zniżka dla opolskich spotkań to: 5h za 35 zł i cały dzień za 45 zł przy minimum 10 osobach. Sam więc widzisz, że średnia to atrakcja. Aczkolwiek jest jeszcze taki plus, że możemy się skrzyknąć w weekendy.

Na początku tego roku (dokładnie 02.01.2018, godzina 12:50) z informacji uzyskanych telefonicznie na recepcji SR okazało się, że promocja związana z polubieniami na FB i osobami towarzyszącymi już nie obowiązuje. Od razu zaczęliśmy prowadzić rozmowy z właścicielem na temat wznowienia spotkań i tym samym zniżek. Długo czekałem na odpowiedź i w międzyczasie wznowili promocję. Okazało się, że to co jesteśmy w stanie wynegocjować nie przebije ich standardowej oferty dla każdego. Czyli robiąc spotkanie w tygodniu lepiej skorzystać z ich promocji niż na siłę zbierać 10 osób, żeby mieć... gorszą cenę. :-/?

Myślę, że ten kto jest faktycznie zainteresowany to zrozumie moje wypociny :)

Pozdrawiam i zapraszam wszystkich w piątek na spotkanie korzystając z obowiązujących promocji na FB.

Edytowane przez parka1988
  • Punkcik 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nuxman
Godzinę temu, parka1988 napisał:

Z tego co widzę to większość czytających zrozumiała moją kiepską polszczyznę, ale postaram się jeszcze raz.

Spokojnie, nie chodzi przecież o polszczyznę, ale o proste i jasne wyłożenie zasad nowym, potencjalnym uczestnikom opolskich spotkań.

W taki sposób, aby nowym, niezorientowanym dotąd w zawiłościach SR, kolejne ogłoszenia nie wydawały się zaprzeczać samym sobie.

W końcu chcecie aby jak najwięcej osób się pojawiło, czyż nie? Starzy weterani i tak przyjdą, bo wiedzą dawno wszystko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
opolskikamil80

Witam.

Czy jest szansa że ktoś będzie dzisiaj między 15 a 17-ta? Czy wszyscy szykują się na 18-ta?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jagolinki

Nam się dzieciaki rozłożyły z gorączką, więc niestety nie dojedziemy :( 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wojtek Bear

niestety, nie mogę. Mam od kilku już tygodni umówione spotkanie w Praszce i nie wiem, o której się skończy. Nocuję niedaleko Kluczborka i jutro wstąpię popołudniu w drodze do domu. Może następnym razem uda nam się spotkać :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
myrazem75
Napisano (edytowane)

:hi::hi:Po długiej  nieobecnosci udało  nam sie wczoraj wybrać  i po raz kolejny  bylismy mile zaskoczeni :rolleyes::rolleyes:....szczegolnie atmosferą spotkania ale i frekwencją. Saunamistrzowie oczywiscie też  nie zawiedli a co do infrastruktury nadal niewiele sie zmienilo (a szkoda bo to na prawde fajne miejsce).Dziekujemy uczestnikom OSS  (a szczególnie " GTW":ok::ok:) za mile spędzony  wieczór  i ...do zobaczenia :bye::bye:.

Ps .:think:

OSS ....chyba każdy kojarzy 

...a... GTW - Grupa Trzymajaca Władzę ...albo jak kto woli Inicjatorzy OSS

Edytowane przez myrazem75
Bład
  • Punkcik 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
savs

Nas również pozytywnie zaskoczyła frekwencja tym bardziej, że nie wiele osób odezwało się w temacie. Atmosfera spotkania jak zawsze baaaardzo rodzinna. Fajnie znów było spotkać znajomych z forum NNS, ale i nie tylko po tak długiej przerwie. Mając już ustalone warunki z szefem obiektu może uda nam się regularnie organizować spotkania.

Co do obiektu pozmieniał się nieco wystrój, jest teraz więcej przestrzeni i troszkę jaśniej. Dla mnie na plus.

Dziękujemy wszystkim za obecność.

• Punkcik 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Lukash

My chętnie się zawsze dołączamy do tych spotkań, ale z racji odległości piątki odpadają. Jadąc prosto z pracy bylibyśmy najwcześniej na 19:30 a to już trochę za późno. Liczymy na to, że kolejne spotkanie będzie w niedzielę :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Roberot

Byłem w piątek pierwszy raz w Sommer Residence. Jechałem po pracy, tak że byłem przed 20. Pomimo iż mam ponad 90km, na pewno jeszcze się wybiorę do Kuniowa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach