Yellow Tea© by Fisana

Skocz do zawartości

Forum NNS używa cookies i podobnych technologii w celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z serwisu (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności

Akceptuję

Witamy na Forum NNS

Witamy na Forum NNS. Tak jak na większości forów, musisz się zarejestrować aby pisać posty lub zobaczyć tematy widoczne wyłącznie przez zarejestrowanych członków forum. Proces rejestracji jest prosty i łatwy i wymaga podania przez Ciebie minimum informacji. Skorzystaj z możliwości jakie daje Ci rejestracja!

Wśród powodów aby się zarejestrować są:

* Prywatne wiadomości - Korzystając z komunikatora pisz do użytkowników
* Shoutbox - Chcesz coś powiedzieć wszystkim? Użyj shoutbox'a

..a przede wszystkim nie będziesz widzieć tej informacji ;)
Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Valalta

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
265 odpowiedzi w tym temacie

#261 Ninkka

Ninkka
  • Tematy: 0
    • Czas online: 18d 2g 43m 27s
  • Kim jestem:Para

Napisany: 08 sierpień 2017 o 21:38

W niedzielę był niezły Armagedon. Dobrze, że krótko.
  • 0

#262 natpara

natpara
  • Tematy: 17
    • Czas online: 2g 31m 40s

Napisany: 09 sierpień 2017 o 08:46

Xmen a sa pomieszczenia z klima przy morzu tak żeby 2 letnie dziecko moglo zejść do morza? Pod namiot to moge jechac do Hlucina albo do Antosovic. Mam bliziutko.
  • 0

#263 Usmiechnieta

Usmiechnieta
  • Tematy: 1
    • Czas online: 4d 22g 54m 15s

Napisany: 09 sierpień 2017 o 08:56

natpara a my lubiliśmy się wspinać pod tą górkę i to najczęściej rowerami bo do Koversady zawsze je bierzemy. Po 2 tygodniach jak mi od razu kondycja się poprawiła i parę kg mniej mimo że nie patrzyłam co jem :). Ponadto przepiękny widok jest na morze z góry jak człowiek siedzi na balkonie z kawką :)

Plaża z piaskiem zawsze była czysta, na pewno woda nie jest tak czysta jak na otwartym morzu, ale rybami nie śmierdziała.

Mogliście zamówić apartamenty na samym dole i wtedy nie musielibyście tak wysoko wchodzić. Na wyspie są od chyba roku duże stacjonarne namioty, też dobrze wyposażone, ktos o nich pisał w tym roku na wątku Koversady.

Zibik no to się działo. Powiem szczerzę jak byłam tam 4 razy to nigdy nie wiało tak mocno.

A tak na prawdę to powiniśmy pisać w wątku Koversady a nie zaśmiecać Valaltę.

Swoją wypowiedź przekopiuje do wątku Koversady.

Usmiechnieta edytował ten post 09 sierpień 2017 o 08:57

• 0

#264 D&S

D&S
  • Tematy: 5
    • Czas online: 17d 15g 58m 11s

Napisany: 10 sierpień 2017 o 23:48

Jeśli ktoś chce naprawdę wypocząć do do Koversady,  duże działki pod namiot czy kamping, na każdej działce zimna woda oraz prąd. można rozpalić grilla, zabrać zwierzaka ze sobą i ceny za działkę czy osobę oraz zakupy w markecie dużo tańsze niż w Valalcie. A jeśli ktoś woli LUKSUS (bo kamp jest naprawdę ładny), wiecznie czepiających się panów na rowerach w żółtych koszulkach tzw ochrona której słoma wystaje z butów takie buraki i chamy, niezbyt miłą obsługę recepcji to należy wybrać Valaltę. Byliśmy w obu i zmieniliśmy Valaltę na Koversadę i naprawdę nie żałowaliśmy ani minuty. Dopiero tam czuliśmy się swobodnie i wreszcie wypoczeliśmy. z naszego doświadczenia za pobyt lepiej płacić w EURO wychodzi taniej, przeliczane przy płaceniu za pobyt bo jest wybór Kuny lub Euro. Ale każdy musi sam wybrać coś dla siebie. My wybieramy w 100 % Koversadę.

Rzeczywiście Valalta jest duża, tłoczna i chyba bardziej "poukładana". Dla wielu osób plusami będą baseny, zjeżdżalnia i wodne zabawki, dużo różnych knajpek i co nie mniej istotne: warzone na miejscu, bardzo fajne piwo :)

Nie mieliśmy wrażenia, aby obsługa recepcji była niesympatyczna. Nas ujęli tym, że gdy zadzwoniliśmy z trasy, ze będziemy bardzo późnym wieczorem, to powiedzieli, że przygotują dla nas kolację na zimno (mieliśmy wykupione posiłki).

Osobiście nigdy też nie mieliśmy żadnego kontaktu z ochroną (a spędziliśmy tam w sumie ponad miesiąc). Widzieliśmy tylko, gdy zwracali uwagę osobom próbującym plażować w strojach. My sobie to akurat bardzo cenimy - w Valalcie nie plażuje się w kostiumach (poza malutką wydzieloną strefą okupowaną przez nastolatków). To był natomiast dla nas bardzo duży minus Koversady - kilkukrotnie widzieliśmy tam całe rodziny w kostiumach kąpielowych. Dla nas rzecz niepojętą i nieakceptowalną w ośrodku naturystycznym.

• 1

#265 wro

wro
  • Tematy: 7
    • Czas online: 59d 6g 16m 46s

Napisany: 12 sierpień 2017 o 00:25

@D&S, dzięki sam bym tego lepiej nie ujął.
Niech campingi naturystyczne pozostaną w 100% takie (a przynajmniej Valalta).
Niestety od tego roku jest 1/3 mniej ochrony,więc nie mogą byc wszędzie.
Jeśli komuś zależy aby porządek był zachowany, to zachęcam do pisania maili na adres ośrodka (jest szansa na przywrócenie większej ilości ochrony).
  • 0

#266 x-men

x-men
  • Tematy: 4
    • Czas online: 6d 19g 37m 26s

Napisany: 12 sierpień 2017 o 15:09

@D&S to tylko pozazdrościć udanego pobytu, my mamy duży niesmak po pobycie w Valalcie.

• 0

Copyright © 2017 NNS