Skocz do zawartości
NNS.Bot

Dębki

Rekomendowane posty

daybreaker

Woda znośna, mozna sie popluskać. Mimo niskiej temp powietrza, jakos gorąco. W porównaniu z zeszłym rokiem, w miejscowości jeszcze wielu turystów. Brak dużej tablicy na naszej plazy, przez co tekstylni sie rozpanoszyli, a nasza plaza zaczyna sie... w okolicach boiska siatkówki. Jutro i pojutrze ma byc bardzo ciepło, tez będziemy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
fandebek

Upał, zero wiatru...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Grzegorz66

Byłem w Dębkach od 20 sierpnia do 31, pogoda super, codziennie na plaży, codziennie słoneczko, choć czasem przez 3 godz., czasem przez cały dzień. Od jakiś 30 lat przyjeżdżam do Dębek i wiem, że prognozy pogody tam się nie sprawdzają. Po prostu, w Karwi może lać, w Żarnowcu też, a w Dębkach słoneczko, więc już dawno przestałem się prognozami sugerować. Tylko jednego dnia nie dało się plażować, bo wiało zbyt mocno. Szkoda było wyjeżdżać. W zeszłym roku końcówka sierpnia też była ładna, więc może to jest jakaś reguła?

Co do negatywnej opinii greg4791, ja mam zupełnie inne odczucia, ale cieszę się, że można usłyszeć osoby głoszące takie opinie, bo po pierwsze, oznacza to, że jednak jeszcze mamy demokrację, gdzie każdy ma prawo do głoszenia własnych poglądów, a po drugie.... W Dębkach i tak jest już tłoczno, więc fajnie, że część naturystów znalazła sobie inne, bardziej im odpowiadające miejsca :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
fandebek

Wczoraj w Dębkach na prawo i lewo od wejścia 26. Jak widać, pająki mają gdzie rozwiesić siatkę...

post-3854-0-85777300-1506682337_thumb.jpg

post-3854-0-09363000-1506682389_thumb.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Sunlover

Ale rajsko to wygląda teraz, plaża, morze, niebo, zupełnie jakby nie byl to koniec września. Eh żeby mogło być u nas tyle ciepło, ile jest zimno

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
darek1976

Brak dużej tablicy na naszej plazy, przez co tekstylni sie rozpanoszyli, a nasza plaza zaczyna sie... w okolicach boiska siatkówki.

Tablica była praktycznie przez całe wakacje. W ostatnich dniach sierpnia podjechałem by ją zdemontować. Niestety spóźniłem się, plażowicze powiedzieli że na plaży byli pracownicy UM rozbierali siatkę i zdjęli również moją tablicę. Więc po plażowaniu zabrałem siatkę kończąc ten sezon...

Edytowane przez darek1976

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Adam79

Dla mnie sierpień niestety stracony przez robotę ale miło czytać że była pogoda i warunki do plażowania i siatkówki) W najbliższą niedzielę spacerowo udamy się do Dębek sprawdzić stan plaży przed zimą.Pozdrawiamy znajomych...i oby ten następny sezon i lato było trochę bardziej łaskawsze w pogodę)

Edytowane przez Adam79

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Adam79

Plaża z przedostatniej niedzieli(widok w stronę zachodnią,kilkanaście metrów przed boiskiem),morze trochę narobiło szkód i widać że jest bardziej wąsko ale jeszcze nie tak źle.Pozdrawiamy)

post-1750-0-08270400-1512587385_thumb.jpg

Edytowane przez Adam79

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
cherrybike

A jak wygląda Piaśnica? Między naszymi pobytami w czerwcu i sierpniu ujście przesunęło się o kilkadziesiąt metrów. Zapewne na wiosnę będzie wyglądało zupełnie inaczej niż teraz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Adam79

Hej,Piaśnica zmieniła bieg i prawie nie dało się dostać na plażę.Obecnie wypływa prawie centralnie na północ.Pod koniec grudnia pewnie wpadniemy na spacerek to porobię foty.Pozdrawiamy)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kamyk22

Byłem w ostatnia niedziele w Dębkach i tak jak Adam  mówi Piaśnica zmieniła bieg. Obecnie od strony wejscia 25 jest waskie przejscie potem ronbi sie szerzej i w kierunku centrum plaży jest w miare. Widoczny jest wymyty torf i drzewa na skarpie. Napewno do wiossenych sztormów jeszcze sie zmieni

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
juka2123

Byliśmy dzisiaj pomorsować w Dębkach i plaża w zimowej aurze prezentuje się przecudownie :)

IMG_0540.thumb.JPG.05a7c4d9e818dd69919323647b0d491a.JPG

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
MX-5

Przecudownie! :szok:

Zawsze chciałem być na plaży jak jest śnieg...:wink2:

Szkoda,że mam tak daleko,ale,wiosna tuż-tuż :rolleyes:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jędrek

Wiosna tuż-tuż?

I tak i nie.

Do umownego rozpoczęcia sezonu (za taką datę uznaję pierwszy maja) jeszcze 85 dni.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
cherrybike

co to jest jeżeli się policzy dni od ostatniego plażowania. To już bliżej niż dalej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
MX-5

No właśnie! :wink2:

Ale się nam Jędrek aktywował :ok:

Oby do wiosny,panie i panowie :beach:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
fajnaparka42

Oby w tym roku pogoda dopisała,  już nie możemy się doczekać gorących promieni słonecznych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Inna
Dnia 4.02.2018 o 17:33, Jędrek napisał:

Wiosna tuż-tuż?

za 6 tygodni ...nie muszę się opalać byleby przyszła zgodnie z kalendarzem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Radek 83
2 godziny temu, Inna napisał:

za 6 tygodni ...nie muszę się opalać byleby przyszła zgodnie z kalendarzem

Kalendarzowa wiosna przychodzi zawsze zgodnie z kalendarzem hehe. Niech szybko przyjdzie prawdziwa, ciepła wiosna :ok::bye:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
RobThorn

Oj czeka się na tę wiosnę..., a pogoda w "wolne" to loteryjka. W tamtym roku miałem okazję być w Dębkach 4 razy...(cztery lipcowe weekendy) i na te cztery weekendy, dwa nadawały się do golasowania, z czego tak naprawdę ciepły, bezwietrzny dzień był...jeden. Jednego razu cała plaża zapełniona była opatulonymi w kurtki ludzikami, zakopanymi w piaskowych okopach. Zobaczyć nagą plażę, gdzie wszyscy siedzą w kurtkach z kapturami to ciekawy widok hehehe. Ale co się dziwić..wiatr był taki, że jakbym miał tratwę, to bym chyba do Skandynawii dopłynął...mam nadzieję, że w tym roku pogoda dopisze :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
MX-5

Niestety masz rację,też byłem dwa razy w ciągu sezonu...wietrznego :lol::-/

W 2016 znów padało,więc oby ten rok był OK :ok::beach:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jędrek

Fakt.

Lata (na Wybrzeżu) 2016 i 2017 to były anomalie pogodowe. Ilości opadów i dni z opadem prawie dwa razy powyżej normy wieloletniej. Temperatura zaś poniżej i to znacznie.

Zawodowo zajmuję się budownictwem i dane meteo za te okresy posiadam.

Jako ciekawostkę podam, że w zeszłym roku był miesiąc, gdzie na 31 dni, nie padało tylko w pięć!

Istna pora deszczowa.

Mam nadzieję , że w tym roku  taka "zimnica" się nie powtórzy.

Tego się trzymam i trzeci raz z rzędu planuję spędzić urlop w Dębkach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
MX-5
16 minut temu, Jędrek napisał:

Tego się trzymam i trzeci raz z rzędu planuję spędzić urlop w Dębkach.

Ha,ha!Ja też,tyle,że czwarty,licząc spontan w czerwcu ubiegłego roku,to piąty!:lol:

Musi być w tym roku,bo jak nie,to...sam jeszcze nie wiem!:lol:

Kocham Polskie morze,nie chce gdzie indziej,ale jak tak dalej pójdzie,to...:nono:

Oby do wiosny bracia i siostry!!!:ok::beach:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach