Skocz do treści

Witamy na forum NNS

Zrób coś sensownego

Rekomendowane posty

Pooh62
16 minut temu, Adam79 napisał:

Wg 3 prognoz chmury,deszcz i 20 stopni.

A wczoraj było tak pięknie, leciutki wietrzyk, temp. +25, słońce delikatnie prażyło. Tylko proszę mi wyjaśnić co się dzieje, że tak mało ludzi w tym roku? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Adam79

Pewnie przez pogodę i część wybrała np Chorwację. Cenowo podobnie i gwarancja pogody)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Lubie słońce

@Pooh62 Przyjeżdżasz poopalać się i wypoczywać czy popatrzyć na innych. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Pooh62
2 minuty temu, Lubie słońce napisał:

@Pooh62 Przyjeżdżasz poopalać się i wypoczywać czy popatrzyć na innych. 

Przepraszam, co sugerujesz? Zadałem tylko niewinne pytanie, bo uważam Piaski za najlepszą plażę, stąd moje zdziwienie małą ilością plażowiczów. Opalać się, wypoczywać, nawiązać nowe znajomości. Nie biegam po plaży z wytrzeszczonymi oczyma i wywalonym jęzorem. Wypraszam sobie głupie sugestie, chyba sam masz robaczywe myśli, nie wciskaj ich nikomu innemu. :nono:

• Punkcik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Radek 83

Dokładnie, Piaski mają swój urok i klimat i słaba frekwencja może dziwić. Nas nie zachęca ostatnio pogoda (w głębi lądu pogoda raczej barowa ostatnio). Tym bardziej jeśli jeździ się z dziećmi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mr_natura

20180715_173426.thumb.jpg.4554a6577b32e82c879c10c03775261e.jpg

Na plaży w Piaskach pojawiło się nowe oznaczenie... z muszelek :) (to nie nasze dzieło)

Byliśmy w niedzielę i faktycznie frekwencja raczej słaba. Być może przez dosyć silny wiatr i nie najlepszą prognozę, chociaż my wytrzymaliśmy do 19 godziny w pełnym słońcu :). Akurat na tej plaży wcale nam to nie przeszkadza że jest mało ludzi, a wręcz przeciwnie lubimy spokój i mniejsze zatłoczenie. Co innego na innych plażach jak np. Dębki, Rowy czy Chałupy, gdzie jest mnóstwo spacerowiczów - tam wolimy aby było jak najwięcej naszych. "Problem" spacerowiczów plaży w Piaskach praktycznie nie dotyczy - błogi spokój.

Co do par uprawiających seks to faktycznie choćby ostatnio taką widzieliśmy. Rzadko bo rzadko ale zdarza się to tam. W sumie nie mam nic przeciwko jak już jest później i plaża pustawa pod warunkiem, że jest to za parawanem i nikt nie musi na to patrzeć. Ale ta parka robiła to bez żadnych barier. Nieopodal byliśmy już tylko my i jeszcze jedna para. Moja narzeczona była zbulwersowana i kazała mi iść ich opierdzielić, ale szczerze powiedziawszy wolałem sobie oszczędzić bliższego kontaktu podczas aktu... więc poszła sama. Jak ją zauważyli to przestali, a ona zawróciła do mnie, bo stwierdziła że też nie ma ochoty oglądać ich z bliska.

Widziałem już seks na każdej z wymienionych wyżej plaż choć w Piaskach najczęściej, ale i tak są dla nas numerem jeden! Polecamy :)

Edytowane przez mr_natura
nie załączyło zdjęcia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Parka 8084

Również kiedyś byliśmy świadkami sexu na plaży a właściwie w wodzie w Piaskach, ogólnie to kiepsko wygląda i nie jesteśmy zwolennikami takiego plażowania wręcz przeciwni,cóż tacy się zdarzają ale jeśli chodzi o urok tej plaży i ciszę to polecamy w 100%,niebawem tam zagościmy, pogoda teraz nie rozpieszcza to co obserwujemy ale może w przyszłym tygodniu będzie lepiej, pozdrawiamy wszystkich plażowiczów. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
gsob

Pogoda ma być w ten weekend - przynajmniej według niektórych prognoz. Wybieramy się więc do Piasków, bo uważamy że to jedna z najładniejszych plaż na naszym wybrzeżu. Cisza i spokój nam nie przeszkadza, dla nas to jest wręcz atut tej plaży. Nie ma też takiej dużej ilości ciekawskich spacerowiczów co daje się zauważyć np. w Dębkach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Radek 83

My też planujemy się wybrać, bo organizm już się domaga słońca :wink2:.  Może weekend a może poniedziałek - wszystko zależy od pogody. Zarówno Dębki jak i Piaski mają swoje plusy. Na korzyść Piasków przemawia na pewno mniejszy wiatr (zazwyczaj) i więcej miejsca na plaży (w sezonie, przy ładnej pogodzie, w Dębkach robi się trochę ciasno).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mariusz111

Dzisiaj nawet sporo osób. Pogoda przyciąga.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach