Skocz do treści

Witamy na forum NNS

Zrób coś sensownego

mateuszrcc

Aquapark Fala w Łodzi

Rekomendowane posty

RadekAlive
1 godzinę temu, Highlander napisał:

Ale można sobie kupić bilet całodniowy do saun i strefy basenowej i korzystać z obu stref przez cały dzień i z plaży naturystów za jednorazową opłatą 5 zł

3 godziny temu, bogdans napisał:

Pisze Pan o braku możliwości zakupu biletu całodobowego na basen i saunę w naszym obiekcie.

Niestety w naszej ofercie nigdy takiej usługi nie mieliśmy

A tymczasem w ofercie:

https://aquapark.lodz.pl/cennik/strefa-basenowa/bilety-indywidualne-strefa-basenowa-i-strefa-saun/

Pytanie z czego to wynika - z niewiedzy, braku dobrej woli czy ... w każdym razie materiał  na komedię w stylu barejowskim jak znalazł

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bogdans

Highlander moje pytanie było dokładnie sprecyzowane, przeczytaj ze zrozumieniem odpowiedź jaką otrzymałem. Na plażę będą mogli wejść tylko posiadacze biletu basenowego. Nie ma czegoś takiego jak wejście całodzienne na sauny i basen. Masz jedynie całodzienny bilet na sauny w ramach którego możesz korzystać z 1 godziny basenu, ale już nie plaży, bo na plażę wejdziesz jedynie jak kupisz bilet na basen. A na basen możesz kupić jedynie bilet 5-godzinny płacąc wtedy za korzystanie z sany w naliczaniu minutowym.

A oferta cenowa, na którą się powołuje RadekAlive celowo wprowadza klienta w błąd i kwalifikuje się do zawiadomienia inspekcji handlowej i rzecznika praw konsumenta

Edytowane przez bogdans

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
RadekAlive
19 minut temu, bogdans napisał:

A oferta cenowa, na którą się powołuje RadekAlive celowo wprowadza klienta w błąd i kwalifikuje się do zawiadomienia inspekcji handlowej i rzecznika praw konsumenta

Albo po prostu jechać i na miejscu żądać wejścia zgodnego z tą ofertą - podobnie jak w sklepie przysługuje prawo do zakupu towaru po cenie na etykietce (a nie w systemie komputerowym - jeżeli są rozbieżności).

Edytowane przez RadekAlive

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
pawel0010

Ja byłem na Fali 16 Czerwca i bez problemu kupiłem bilet całodzienny na saunę + basen wg. cennika na stronie. Myślę że to zależy kto jest na recepcji:-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
RadekAlive
Godzinę temu, pawel0010 napisał:

Ja byłem na Fali 16 Czerwca i bez problemu kupiłem bilet całodzienny na saunę + basen wg. cennika na stronie. Myślę że to zależy kto jest na recepcji:-)

To jest jednak ewidentny materiał na reportaż publicystyczny lub film komediowy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nutka
2 godziny temu, pawel0010 napisał:

byłem na Fali 16 Czerwca i bez problemu kupiłem bilet całodzienny na saunę + basen

To jeszcze nie były wakacje przecież.

16 godzin temu, bogdans napisał:

Jeśli chodzi o bilet całodzienny, to funkcjonuje on  w naszym Aquaparku wyłącznie poza sezonem letnim.

Dalej w cytowanym liście napisali, że w wakacje nie ma opcji całodziennej: 

16 godzin temu, bogdans napisał:

W czasie wakacji można korzystać z biletu maksymalnie 5 godzinnego do Strefy Basenowej,

54 minuty temu, RadekAlive napisał:

materiał na reportaż publicystyczny lub film komediowy.

Dlaczego? W górach (ChT na przykład) też są różnice w cenach między "wysokim" a "niskim" sezonem i jakoś to nikogo nie dziwi. W kurortach nadmorskich jest podobnie. To dlaczego akurat na Fali ma być inaczej?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
RadekAlive
5 minut temu, Nutka napisał:

Dlaczego? W górach (ChT na przykład) też są różnice w cenach między "wysokim" a "niskim" sezonem i jakoś to nikogo nie dziwi. W kurortach nadmorskich jest podobnie. To dlaczego akurat na Fali ma być inaczej?

Nie ma informacji o żadnych ograniczeniach na stronie i klient pojechawszy na miejscu może się trochę zdziwić.

Różnice w cenach owszem - między sezonami bywają ale o ograniczeniach czasowych nie słyszałem, nie wiem jak tu jest w praktyce z  frekwencją ale w AP Sopot w sezonie bywa że chwilę trzeba poczekać ale na cały dzień można wejść - a tam tłok jest robiony przez klientów wakacyjnych i zapewne jest większy niż w Łodzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
parax

Jak mniemam chodzi o to, że z regulaminu placówki i cennika nie wynika wspomniany podział na sezony, przynajmniej nigdzie takiego zapisu nie znalazłem. W linku podanym przez @RadekAlive  jeszcze wczoraj wisiał jak byk bilet całodzienny - szkoda, że nikt nie zamieścił zrzutu ekranowego, byłby dowód czarno na białym i podstawa do ewentualnego dochodzenia swych praw. Obsługa Fali chyba zorientowała się w sytuacji i zmieniła informacje na stronie internetowej.

Kopia strony z Google

fala.png

Edytowane przez parax

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
RadekAlive
6 minut temu, parax napisał:

W linku podanym przez @RadekAlive jeszcze wczoraj wisiał jak byk bilet całodzienny

Faktycznie, czyli forum jest jak czwarta władza :) szkoda tyko, że władze Fali nie widzą potrzeby wyjścia frontem do klienta - bo te ograniczenia do 5 godzin chyba nie mają jakiegoś większego wpływu na komfort korzystania z obiektu, tak jak wspominałem AP Sopot z większą frekwencją sobie radzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bogdans

Problemem to nie będzie, zrobi się przerwę na jedzenie i wejdzie ponownie na 5 godzin. Ale jest to jednak utrudnienie dla klienta, całkowicie niepotrzebne, przy tak dużym obiekcie.

Edytowane przez bogdans

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bogdans

Nie, jednak nie warto, za 85 zł nie ma sensu iść na ten basen na 5godzin. Jak się chcemy poopalać wystarczy taras naturystyczny przy saunarium z biletem całodziennym i godzinnym dostępem do samego basenu, bez plaży "naturystycznej", można iść do Destresso, lub jechać na plażę do Adamowa. Tę plażę przy aquaparku, bez dostępu do wody, lepiej omijać z daleka .

Edytowane przez bogdans

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach