Skocz do zawartości

Witamy na forum NNS

Zrób coś sensownego

Bobrow2

Plakat o saunowych środach

Rekomendowane posty

Słońceisauny

Cześć.

Jak wam się podoba?

Ja odbieram to tak: PTS wyrywa kolejny obiekt z działu "smażalnia gaci". Na razie jeden dzień, ale będzie lepiej. :) 

Pozdrawiam.  :bye: 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Bobrow2
a odbieram to tak: PTS wyrywa kolejny obiekt z działu "smażalnia gaci". Na razie jeden dzień, ale będzie lepiej

W Kaliszu środa była niemal od samego początku "wyrwana", ale ciekaw jestem czy na innych obiektach (nazwijmy je c.o.) też takie plakaty się pojawiły?

Co do plakatu to moim zdaniem idea słuszna, ale treść tego plakatu jest raczej w stylu CFNM.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Słońceisauny

Cześć.

(nazwijmy je c.o.)

No, nie wiem. C.o. to chyba raczej miejsca, w których można spotkać jednocześnie osoby w ubraniach i bez ubrań... ale super pewny nie jestem.

takie plakaty się pojawiły?

Nie widziałem, ale roześlę wici i może czegoś się dowiem.

w stylu CFNM

Coś mnie ominęło... co to za skrót?

Pozdrawiam.  :bye: 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Highlander
Coś mnie ominęło... co to za skrót?
Ubrana kobieta, nagi mężczyzna.
ale treść tego plakatu jest raczej w stylu CFNM
jest 6 plakatów do wyboru, 3 normalne i 3 w wersji soft, określonej tutaj jako CFNM. To obiekt decyduje jaki plakat sobie wybierze.
A może Highlander powie coś więcej o tej akcji?
Więcej o akcji można znaleźć na naszym portalu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
luka49

jak zwykle czepiacie się szczegółów. Ja uważam że pomysł jest bardzo fajny. proponuję sympatykom pytać się w obiektach, czy słyszeli o takiej akcji i czy będą w niej uczestniczyć.

Prosiłbym również o podawanie listy obiektów, które chcą spróbować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Andrzej.Ch
jest 6 plakatów do wyboru, 3 normalne i 3 w wersji soft, określonej tutaj jako CFNM.

Długo się zastanawiałem, czy to napisać...

Skoro są plakaty normalne, czy są też inne? Tak, napisano, że są plakaty soft. Czyli te normalne nie są hard...(?)

Edytowane przez Andrzej.Ch

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Highlander

@Andrzej.Ch wystarczy wejść na nasz Portal i przekonać się jaka jest różnica :) Plakaty soft różną się od normalnych tym, że dziewczyna przedstawiona na plakacie soft jest owinięta ręcznikiem, a na normalnym plakacie, saunuje normalnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Andrzej.Ch

No dobrze, dziękuję. Nie warto tego już ciągnąć, ale skoro "na plakacie normalnym dziewczyna saunuje normalnie" (nieco niezręczne dwukrotne użycie określenia normalny), to zdawać by się mogło, że ta zawinięta w ręcznik zachowuje się nienormalnie. No i mieszanie języków w odniesieniu do jednego zagadnienia też mi trochę nie brzmi (normalny w opozycji do soft), jednak to nie forum językoznawcze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Adam

Moim zdaniem obie płcie powinny być nago, jako rozwiązanie optymalne, ewentualnie obie płcie powinny być owinięte i opisane jako nieoptymalne, ale dopuszczalne. Dziwne miksty są bez sensu lub niosą zły przekaz, ze facetowi wypada, kobiecie nie, co byłoby paranoiczne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
TwoStepsToHell
Dziwne miksty są bez sensu lub niosą zły przekaz, ze facetowi wypada, kobiecie nie, co byłoby paranoiczne.
Wyjątkowo, ale to bardzo wyjątkowo pozwolę się zgodzić z przedmówcą. :P  Jesli już miałoby to być tak uniwersalnie, to powinny być dwie panie gdzie jedna nago, a druga okryta ręcznikiem oraz dwóch panów na tej samej zasadzie. Wtedy można byłoby mówić o pełni przekazu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Highlander

No niefortunnie się tak złożyło, że plakat był od początku normalny, ale pojawiły się głosy od potencjalnych użytkowników, czy można by było zrobić wersję, w której są zakryte piersi, gdyż plakat w obiekcie będzie prezentowany także poza strefą saunową i będą go widzieć dzieci. No więc grafik zasłonił w wersji soft kobiece piersi, ale z kompletnym opasaniem. Mężczyznom piersi nie zasłaniał, to i o przepaskach nie pomyślał ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Adam

Tak, widok kobiecej piersi przez dziecko może być przyczyna choroby...Mariusz, co to za bzdury popierasz...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Highlander
Mariusz, co to za bzdury popierasz..

To nei jest popieranie a tylko dostosowywanie się do okoliczności. Mam powiedzieć, że nie chcemy w akcji Saunowa Środa obiektów, które nie chcą gołej narysowanej piersi wystawić na plakacie poza strefą nagości? No weź... Nie zapominaj, że Saunowe Środy dedykowane są przede wszystkim dla obiektów, w których normalnie nie można saunować bez strojów.

Edytowane przez Highlander
  • Punkcik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Adam

Mariusz, przeczytaj swój post powyżej, ponoć chodziło o opinie potencjalnych klientów, a nie obiekcje obiektów...Ustal wiec jedna wersje i się jej trzymaj...

Edytowane przez Adam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Highlander

Adam, napisałem od potencjalnych użytkowników (plakatu) czyli obiektów zainteresowanych akcją.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
aszu66
ponoć chodziło o opinie potencjalnych klientów, a nie obiekcje obiektów...

@Adam, przeczytaj uważnie i ze zrozumieniem post @Highlandera:

pojawiły się głosy od potencjalnych użytkowników,

Potencjalni użytkownicy plakatu to ci, którzy go będą wieszać (czyli zarządzający danym obiektem), a nie oglądać (klienci). Jeśli szefostwo jakiegoś saunarium uzna plakat za nieodpowiedni, to go nie wywiesi i cały wysiłek na nic.

Propagowanie poprawnego saunowania (a takie w ręczniku wciąż jest przecież poprawne) warte jest ustępstw...

Edytowane przez aszu66
  • Punkcik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bogusz.

Ale macie ....(że tak brzydko napiszę) problem.Ciągnijcie go jeszcze z miesiąc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Sunlover
Ale macie ....(że tak brzydko napiszę) problem.Ciągnijcie go jeszcze z miesiąc.

Ty to masz dopiero wiele problemów, już N-ty raz wrzucasz w dyskusję która Cię niby nie interesuje swoje nonszalanckie "ale mnie to nie interesuje". Zdecyduj się, odpowiadanie jest naprawdę opcjonalne. Czytanie nie interesujących tematów też.

Mariuszu, na zarzuty odnośnie piersi było dopytać, czy owi zgorszeni życzą sobie też zaklejenia wszystkich piersi warszawskiej syrenki, m.in. na każdej taksówce widniejących :P I oczywiście nie przejmować się taką dulszczyzną.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
summer.time.77

Mariuszu. Moim zdaniem bardzo dobrze, że poszedłeś w wielowariantowość plakatów. Skoro było takie życzenie, co specjalnie mnie nie dziwi, miło że zostało racjonalnie spełnione

Naprawdę, moim zdaniem nie ma nic nadzwyczajnego, że obiekt naklejając na witrynę plakat reklamowy może sobie życzyć aby nie było na nim nagich, kobiecych piersi

Mi pasują wszystkie warianty ale rozumiem tych, którym niektóre nie leżą, super więc, że jest wybów

:)

• Punkcik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Adam

Zupełnie wyjątkowo w pełni popieram @summer.time77

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
summer.time.77

Zupełnie wyjątkowo w pełni popieram @summer.time77

Nie mnie tylko Prezesa i jego decyzję ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Adam

Nie za dużo ode mnie wymagasz? ????

Edytowane przez Adam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
summer.time.77

Nie za dużo ode mnie wymagasz? ????

Ja np. nie przepadam za niejakim śpiewakiem Ptakiem, takim babochłopem. Chyba rok temu wpadł mi w oko jego występ chyba na Eurowizji. Choć za nim nie przepadam nie miałem problemu aby powiedzieć: "kurczę, to był fajny występ" :) Życzę dystansu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Adam

Spoko, to był właśnie post "dystansowy"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach