Yellow Tea© by Fisana

Skocz do zawartości

Forum NNS używa cookies i podobnych technologii w celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z serwisu (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności

Akceptuję

Witamy na Forum NNS

Witamy na Forum NNS. Tak jak na większości forów, musisz się zarejestrować aby pisać posty lub zobaczyć tematy widoczne wyłącznie przez zarejestrowanych członków forum. Proces rejestracji jest prosty i łatwy i wymaga podania przez Ciebie minimum informacji. Skorzystaj z możliwości jakie daje Ci rejestracja!

Wśród powodów aby się zarejestrować są:

* Prywatne wiadomości - Korzystając z komunikatora pisz do użytkowników
* Shoutbox - Chcesz coś powiedzieć wszystkim? Użyj shoutbox'a

..a przede wszystkim nie będziesz widzieć tej informacji ;)
Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Plakat o saunowych środach

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bobrow2

Bobrow2
  • Tematy: 19
    • Czas online: 12d 7g 32m 40s
  • Kim jestem:Mężczyzna

Napisany: 27 kwiecień 2017 o 23:08

W kaliskim aquaprku ukazał się taki plakat: http://park-wodny.ka...-saunarium.html

Jak wam się podoba?

A może Highlander powie coś więcej o tej akcji?

Bobrow2 edytował ten post 27 kwiecień 2017 o 23:16

• 0

#2 Słońceisauny

Słońceisauny
  • Tematy: 1
    • Czas online: 1d 15g 28m 29s
  • Kim jestem:Para

Napisany: 27 kwiecień 2017 o 23:16

Cześć.

Jak wam się podoba?

Ja odbieram to tak: PTS wyrywa kolejny obiekt z działu "smażalnia gaci". Na razie jeden dzień, ale będzie lepiej. :) 

Pozdrawiam.  :bye: 

• 0

#3 Bobrow2

Bobrow2
  • Autor tematu
    • Czas online: 12d 7g 32m 40s

Napisany: 27 kwiecień 2017 o 23:37

a odbieram to tak: PTS wyrywa kolejny obiekt z działu "smażalnia gaci". Na razie jeden dzień, ale będzie lepiej

W Kaliszu środa była niemal od samego początku "wyrwana", ale ciekaw jestem czy na innych obiektach (nazwijmy je c.o.) też takie plakaty się pojawiły?

Co do plakatu to moim zdaniem idea słuszna, ale treść tego plakatu jest raczej w stylu CFNM.

• 0

#4 Słońceisauny

Słońceisauny
  • Tematy: 1
    • Czas online: 1d 15g 28m 29s

Napisany: 27 kwiecień 2017 o 23:44

Cześć.

(nazwijmy je c.o.)

No, nie wiem. C.o. to chyba raczej miejsca, w których można spotkać jednocześnie osoby w ubraniach i bez ubrań... ale super pewny nie jestem.

takie plakaty się pojawiły?

Nie widziałem, ale roześlę wici i może czegoś się dowiem.

w stylu CFNM

Coś mnie ominęło... co to za skrót?

Pozdrawiam.  :bye: 

• 0

#5 Highlander

Highlander

Weteran Forum

• Tematy: 110
    • Czas online: 196d 18g 55m 30s

Napisany: 28 kwiecień 2017 o 08:45

Coś mnie ominęło... co to za skrót?
Ubrana kobieta, nagi mężczyzna.

ale treść tego plakatu jest raczej w stylu CFNM
jest 6 plakatów do wyboru, 3 normalne i 3 w wersji soft, określonej tutaj jako CFNM. To obiekt decyduje jaki plakat sobie wybierze.

A może Highlander powie coś więcej o tej akcji?
Więcej o akcji można znaleźć na naszym portalu.
  • 0

#6 luka49

luka49
  • Tematy: 2
    • Czas online: 1d 15g 1m 21s

Napisany: 06 maj 2017 o 07:19

jak zwykle czepiacie się szczegółów. Ja uważam że pomysł jest bardzo fajny. proponuję sympatykom pytać się w obiektach, czy słyszeli o takiej akcji i czy będą w niej uczestniczyć.

Prosiłbym również o podawanie listy obiektów, które chcą spróbować.

• 0

#7 Andrzej.Ch

Andrzej.Ch
    • Czas online: 9d 16g 43m 9s

Napisany: 06 maj 2017 o 13:16

jest 6 plakatów do wyboru, 3 normalne i 3 w wersji soft, określonej tutaj jako CFNM.

Długo się zastanawiałem, czy to napisać...

Skoro są plakaty normalne, czy są też inne? Tak, napisano, że są plakaty soft. Czyli te normalne nie są hard...(?)

Andrzej.Ch edytował ten post 06 maj 2017 o 13:17

• 0

#8 Highlander

Highlander

Weteran Forum

Napisany: 08 maj 2017 o 12:15

@Andrzej.Ch wystarczy wejść na nasz Portal i przekonać się jaka jest różnica :) Plakaty soft różną się od normalnych tym, że dziewczyna przedstawiona na plakacie soft jest owinięta ręcznikiem, a na normalnym plakacie, saunuje normalnie.

• 0

#9 Andrzej.Ch

Andrzej.Ch
    • Czas online: 9d 16g 43m 9s

Napisany: 09 maj 2017 o 16:41

No dobrze, dziękuję. Nie warto tego już ciągnąć, ale skoro "na plakacie normalnym dziewczyna saunuje normalnie" (nieco niezręczne dwukrotne użycie określenia normalny), to zdawać by się mogło, że ta zawinięta w ręcznik zachowuje się nienormalnie. No i mieszanie języków w odniesieniu do jednego zagadnienia też mi trochę nie brzmi (normalny w opozycji do soft), jednak to nie forum językoznawcze.

• 0

#10 Adam

Adam

X

• Tematy: 112
    • Czas online: 77d 7g 26m 19s

Napisany: 09 maj 2017 o 18:56

Moim zdaniem obie płcie powinny być nago, jako rozwiązanie optymalne, ewentualnie obie płcie powinny być owinięte i opisane jako nieoptymalne, ale dopuszczalne. Dziwne miksty są bez sensu lub niosą zły przekaz, ze facetowi wypada, kobiecie nie, co byłoby paranoiczne.
  • 0

#11 TwoStepsToHell

TwoStepsToHell

Ghost Rider

• Tematy: 15
    • Czas online: 158d 1g 11m 36s

Napisany: 09 maj 2017 o 19:01

Dziwne miksty są bez sensu lub niosą zły przekaz, ze facetowi wypada, kobiecie nie, co byłoby paranoiczne.
Wyjątkowo, ale to bardzo wyjątkowo pozwolę się zgodzić z przedmówcą. :P  Jesli już miałoby to być tak uniwersalnie, to powinny być dwie panie gdzie jedna nago, a druga okryta ręcznikiem oraz dwóch panów na tej samej zasadzie. Wtedy można byłoby mówić o pełni przekazu :)
  • 0

#12 Highlander

Highlander

Weteran Forum

Napisany: 09 maj 2017 o 21:53

No niefortunnie się tak złożyło, że plakat był od początku normalny, ale pojawiły się głosy od potencjalnych użytkowników, czy można by było zrobić wersję, w której są zakryte piersi, gdyż plakat w obiekcie będzie prezentowany także poza strefą saunową i będą go widzieć dzieci. No więc grafik zasłonił w wersji soft kobiece piersi, ale z kompletnym opasaniem. Mężczyznom piersi nie zasłaniał, to i o przepaskach nie pomyślał ;)

• 0

#13 Adam

Adam

X

Napisany: 09 maj 2017 o 23:59

Tak, widok kobiecej piersi przez dziecko może być przyczyna choroby...Mariusz, co to za bzdury popierasz...
  • 0

#14 Highlander

Highlander

Weteran Forum

Napisany: 10 maj 2017 o 00:03

Mariusz, co to za bzdury popierasz..

To nei jest popieranie a tylko dostosowywanie się do okoliczności. Mam powiedzieć, że nie chcemy w akcji Saunowa Środa obiektów, które nie chcą gołej narysowanej piersi wystawić na plakacie poza strefą nagości? No weź... Nie zapominaj, że Saunowe Środy dedykowane są przede wszystkim dla obiektów, w których normalnie nie można saunować bez strojów.

Highlander edytował ten post 10 maj 2017 o 00:04

• 1

#15 Adam

Adam

X

Napisany: 10 maj 2017 o 00:21

Mariusz, przeczytaj swój post powyżej, ponoć chodziło o opinie potencjalnych klientów, a nie obiekcje obiektów...Ustal wiec jedna wersje i się jej trzymaj...

Adam edytował ten post 10 maj 2017 o 00:22

• 0

#16 Highlander

Highlander

Weteran Forum

Napisany: 10 maj 2017 o 07:24

Adam, napisałem od potencjalnych użytkowników (plakatu) czyli obiektów zainteresowanych akcją.
  • 0

#17 aszu66

aszu66

[Adam]

• Tematy: 15
    • Czas online: 55d 23g 15m 44s

Napisany: 10 maj 2017 o 07:25

ponoć chodziło o opinie potencjalnych klientów, a nie obiekcje obiektów...

@Adam, przeczytaj uważnie i ze zrozumieniem post @Highlandera:

pojawiły się głosy od potencjalnych użytkowników,

Potencjalni użytkownicy plakatu to ci, którzy go będą wieszać (czyli zarządzający danym obiektem), a nie oglądać (klienci). Jeśli szefostwo jakiegoś saunarium uzna plakat za nieodpowiedni, to go nie wywiesi i cały wysiłek na nic.

Propagowanie poprawnego saunowania (a takie w ręczniku wciąż jest przecież poprawne) warte jest ustępstw...

aszu66 edytował ten post 10 maj 2017 o 07:25

• 1

#18 bogusz.

bogusz.
    • Czas online: 5d 14g 9m 57s

Napisany: 10 maj 2017 o 08:55

Ale macie ....(że tak brzydko napiszę) problem.Ciągnijcie go jeszcze z miesiąc.

• 0

#19 Sunlover

Sunlover

Weteran Forum

• Czas online: 27d 1g 14m 32s

Napisany: 10 maj 2017 o 09:05

Ale macie ....(że tak brzydko napiszę) problem.Ciągnijcie go jeszcze z miesiąc.

Ty to masz dopiero wiele problemów, już N-ty raz wrzucasz w dyskusję która Cię niby nie interesuje swoje nonszalanckie "ale mnie to nie interesuje". Zdecyduj się, odpowiadanie jest naprawdę opcjonalne. Czytanie nie interesujących tematów też.

Mariuszu, na zarzuty odnośnie piersi było dopytać, czy owi zgorszeni życzą sobie też zaklejenia wszystkich piersi warszawskiej syrenki, m.in. na każdej taksówce widniejących :P I oczywiście nie przejmować się taką dulszczyzną.

• 0

#20 summer.time.77

summer.time.77

rodzinni saunomaniacy

• Tematy: 107
    • Czas online: 122d 16g 40m 3s

Napisany: 10 maj 2017 o 09:12

Mariuszu. Moim zdaniem bardzo dobrze, że poszedłeś w wielowariantowość plakatów. Skoro było takie życzenie, co specjalnie mnie nie dziwi, miło że zostało racjonalnie spełnione

Naprawdę, moim zdaniem nie ma nic nadzwyczajnego, że obiekt naklejając na witrynę plakat reklamowy może sobie życzyć aby nie było na nim nagich, kobiecych piersi

Mi pasują wszystkie warianty ale rozumiem tych, którym niektóre nie leżą, super więc, że jest wybów

:)

• 1

Copyright © 2017 NNS