Yellow Tea© by Fisana

Skocz do zawartości

Forum NNS używa cookies i podobnych technologii w celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z serwisu (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności

Akceptuję

Witamy na Forum NNS

Witamy na Forum NNS. Tak jak na większości forów, musisz się zarejestrować aby pisać posty lub zobaczyć tematy widoczne wyłącznie przez zarejestrowanych członków forum. Proces rejestracji jest prosty i łatwy i wymaga podania przez Ciebie minimum informacji. Skorzystaj z możliwości jakie daje Ci rejestracja!

Oto doskonałe powody aby się zarejestrować:

* Wysyłanie prywatnych wiadomości - Korzystając z komunikatora pisz do użytkowników!
* Dodawanie wydarzeń do kalendarza - Nadchodzi ciekawe wydarzenie? Podziel się z nami!
* Shoutbox - Chcesz coś powiedzieć wszystkim? Użyj shoutbox'a

..a przede wszystkim nie będziesz widzieć tej wiadomości ;)
Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

I SAUNOWE SPOTKANIE NATURYSTÓW W TERMACH RZYMSKICH W CZELADZI09.10.2010 r. (sobota) w godz. 17.00-22.00 wstęp 16.00-17.00

• Zamknięty Temat jest zamknięty
211 odpowiedzi w tym temacie

#1 Adam

Adam

X

• Tematy: 99
    • Czas online: 47d 17g 2m 4s
  • Kim jestem:Mężczyzna

Napisany: 04 wrzesień 2010 o 00:50

I SAUNOWE SPOTKANIE NATURYSTÓW W TERMACH RZYMSKICH W CZELADZI

Informuję, że w dniu 09.10.2010 r. (sobota) w godz. 17.00-22.00 w Termach Rzymskich w Pałacu Saturna w Czeladzi, ul. Dehnelów 2, http://www.zumi.pl/n...&svActive=false odbędzie się spotkanie naturystów. Oferta jest skierowana do naturystów w wieku od 0 do 99 lat i więcej: par, rodzin, kobiet, osób samotnych z dziećmi do lat 14, oraz mężczyzn-singli: poleconych przez parę, zaproszonych przez organizatora oraz pozostałych – w miarę wolnych miejsc oraz z zachowaniem rozsądnej proporcji kobiet i mężczyzn w/g decyzji organizatora.
Warunkiem uczestnictwa jest wysłanie ankiety-zgłoszenia uczestnictwa w testach ze strony www.termyrzymskie.eu w menu aktualności z dopiskiem: „spotkanie naturystów” tylko do mnie na adres: termyrzymskie@wp.eu.
W zgłoszeniu należy podać: Imiona i Nazwiska uczestników, status (np. para), zalecam podać numer telefonu kontaktowego oraz nick z Forum naturystycznego.
Spotkanie odbędzie się w ramach promocji nowowybudowanych Term Rzymskich jako bezpłatny test obiektu. Każdy uczestnik zobowiązany będzie wpłacić kwotę 10 zł na poczet poczęstunku, napojów oraz specjalnych seansów naparzania w saunach. Dzieci 0-3 lat - wstęp bezłatny, dzieci 3-14 lat - 50% zniżki.
Numer konta będzie podany mailem zwrotnym w późniejszym terminie, po akceptacji zgłoszenia. Liczba miejsc jest ograniczona i wynosi 140 osób.
Uczestnicy będą zobowiązani przestrzegać regulaminu Term Rzymskich, a ponadto norm i zwyczajów naturystycznych. Szatnie i prysznice będą w tym dniu koedukacyjne. Korzystanie z saun odbywać się będzie wyłącznie zgodnie ze sztuką prawidłowego saunowania, czyli sauna sucha – nago na ręczniku pod całym ciałem, sauna mokra – nago, po uprzednim spłukaniu siedziska. Dla jasności przypomnę ogólną zasadę spotkań naturystycznych: „stroje kąpielowe zakazane, ręczniki dozwolone”.
Wstęp na spotkanie będzie możliwy w godzinach 16.00-17.00
Fotografowanie będzie dozwolone wyłącznie w godzinach 21.30-22.00, na całym obiekcie, za zgodą osób fotografowanych.
Spożywanie alkoholu lub przebywanie w stanie nietrzeźwości będzie zabronione.
Istnieje możliwość noclegów w apartamentach w Pałacu Saturna – dla uczestników przewidziana jest zniżka 10% od ceny podanej na stronie: www.palacsaturna.eu.
Dojazd komunikacją miejską - przystanek Czeladź Osiedle Musiała lub Czeladź Reymonta. Wyszukiwarka połaczeń: http://rozklady.kzkgop.pl/index.php
Wszelkie pytania proszę kierować do mnie na adres: termyrzymskie@wp.eu

Z upoważnienia Prezesa Zarządu BP Deyle Polska sp. z o. o.
Adam Barski, nick „Adam” z Forum PSN i NNS
  • 0

#2 Nuxman

Nuxman

• Tematy: 289

Napisany: 04 wrzesień 2010 o 02:11

Uczestnicy będą zobowiązani przestrzegać regulaminu Term Rzymskich, a ponadto norm i zwyczajów naturystycznych. Szatnie i prysznice będą w tym dniu koedukacyjne. Korzystanie z saun odbywać się będzie wyłącznie zgodnie ze sztuką prawidłowego saunowania, czyli sauna sucha – nago na ręczniku pod całym ciałem,

Ja bym jeszcze dodał formułke - "również pod stopami", grzybica źle się leczy :)
  • 0

#3 saggi

saggi
  • Tematy: 0
    • :

Napisany: 04 wrzesień 2010 o 06:45

Razem z bst już się zapisujemy :)
  • 0

#4 Adam

Adam

X

• Autor tematu

Napisany: 04 wrzesień 2010 o 08:34

Ja bym jeszcze dodał formułke - "również pod stopami", grzybica źle się leczy :)

W/g wykładni pełnego składu Trybunału Konstytucyjnego- stopa jest częścią ciała ;)
  • 0

#5 qwert

qwert

Weteran Forum

• Tematy: 31
    • Czas online: 6d 19g 30m 42s
  • Kim jestem:Nie powiem

Napisany: 04 wrzesień 2010 o 09:38

Witam.
Nareszcie jakaś fajna inicjatywa. :D Chociaż kilka rzeczy na dzień dobry mnie zaniepokoiło: :unsure:

Informuję, że w dniu 09.10.2010 r. (sobota) w godz. 17.00-22.00 w Termach Rzymskich w Pałacu Saturna w Czeladzi, ul. Dehnelów 2, odbędzie się spotkanie naturystów. Oferta jest skierowana do naturystów: par, rodzin, kobiet, osób z dziećmi do lat 14, oraz mężczyzn-singli: poleconych przez parę, zaproszonych przez organizatora oraz pozostałych – w miarę wolnych miejsc oraz z zachowaniem rozsądnej proporcji kobiet i mężczyzn w/g decyzji organizatora.

Tu wszystko rozumiem. Proste zasady. Nie powinny budzić zastrzeżeń. :)

Warunkiem uczestnictwa jest wysłanie ankiety uczestnictwa w testach ze strony www.termyrzymskie.eu w menu aktualności z dopiskiem: „spotkanie naturystów” oraz wysłanie zgłoszenia na adres: termyrzymskie@wp.eu. W zgłoszeniu należy podać: Imiona i Nazwiska uczestników, status (np. para), zalecam podać numer telefonu kontaktowego oraz nick z Forum naturystycznego.

Akcja się rozwija... :ph34r:

Uczestnicy będą zobowiązani przestrzegać regulaminu Term Rzymskich, a ponadto norm i zwyczajów naturystycznych. Szatnie i prysznice będą w tym dniu koedukacyjne. Korzystanie z saun odbywać się będzie wyłącznie zgodnie ze sztuką prawidłowego saunowania, czyli sauna sucha – nago na ręczniku pod całym ciałem, sauna mokra – nago, po uprzednim spłukaniu siedziska. Dla jasności przypomnę ogólną zasadę spotkań naturystycznych: „stroje kąpielowe zakazane, ręczniki dozwolone”.

Czyli nagość najważniejsza. A takie specjalne czapeczki do sauny, prześcieradła? A między saunami można się okryć?? W mokrej saunie można podłożyć pod (oczywiście goły) tyłek ręcznik???
:(

Trochę zabrakło mi informacji gdzie jest owa Czeladź.
Żeby nie było: akcja bardzo mi się podoba, na pewno chcielibyśmy skorzystać z tego obiektu kiedy będzie to już normalne saunowanie a nie impreza dla ściśle zarejestrowanych, policzonych, pouczonych i posegregowanych.

Pozdrawiam i życzę udanego spotkania. :)
  • 0

#6 Jon Jon

Jon Jon
  • Tematy: 17
    • Czas online: 9d 9g 39m 10s

Napisany: 04 wrzesień 2010 o 11:13

nie mogę wysłać maila do term

czy ktoś jeszcze ma taki problem

wywala mnie jako spam

jak go rozwiązać
  • 0

#7 rudlan

rudlan
  • Tematy: 12
    • Czas online: 12g 16m 53s
  • Kim jestem:Nie powiem

Napisany: 04 wrzesień 2010 o 13:49

nie mogę wysłać maila do term

czy ktoś jeszcze ma taki problem

wywala mnie jako spam

jak go rozwiązać

Wysłałem formularz wcześniej. Teraz nie wiem czy jeszcze raz z zaznaczeniem ze to na zlot naturystów, czy to co wysłałem wystarczy?
  • 0

#8 Sopelki

Sopelki
    • :

Napisany: 04 wrzesień 2010 o 18:18

I SAUNOWE SPOTKANIE NATURYSTÓW W TERMACH RZYMSKICH W CZELADZI

Informuję, że w dniu 09.10.2010 r. (sobota) w godz. 17.00-22.00 w Termach Rzymskich w Pałacu Saturna w Czeladzi, ul. Dehnelów 2, odbędzie się spotkanie naturystów. Oferta jest skierowana do naturystów: par, rodzin, kobiet, osób z dziećmi do lat 14, oraz mężczyzn-singli: poleconych przez parę, zaproszonych przez organizatora oraz pozostałych – w miarę wolnych miejsc oraz z zachowaniem rozsądnej proporcji kobiet i mężczyzn w/g decyzji organizatora.
Warunkiem uczestnictwa jest wysłanie ankiety uczestnictwa w testach ze strony www.termyrzymskie.eu w menu aktualności z dopiskiem: „spotkanie naturystów” oraz wysłanie zgłoszenia na adres: termyrzymskie@wp.eu.
W zgłoszeniu należy podać: Imiona i Nazwiska uczestników, status (np. para), zalecam podać numer telefonu kontaktowego oraz nick z Forum naturystycznego.
Spotkanie odbędzie się w ramach promocji nowowybudowanych Term Rzymskich jako bezpłatny test obiektu. Każdy uczestnik zobowiązany będzie wpłacić kwotę 10 zł na poczet poczęstunku, napojów oraz specjalnych seansów naparzania w saunach. Numer konta będzie podany mailem zwrotnym w późniejszym terminie, po akceptacji zgłoszenia. Liczba miejsc jest ograniczona i wynosi 140 osób.
Wstęp na spotkanie będzie możliwy w godzinach 16.00-17.00
Fotografowanie będzie dozwolone wyłącznie w godzinach 21.30-22.00, na całym obiekcie, za zgodą osób fotografowanych.
Spożywanie alkoholu lub przebywanie w stanie nietrzeźwości będzie zabronione.
Istnieje możliwość noclegów w apartamentach w Pałacu Saturna – dla uczestników przewidziana jest zniżka 10% od ceny podanej na stronie: www.palacsaturna.eu.
Wszelkie pytania proszę kierować do mnie na adres: termyrzymskie@wp.eu

Z upoważnienia Prezesa Zarządu BP Deyle Polska sp. z o. o.
Adam Barski, nick „Adam” z Forum PSN i NNS

Już wysłaliśmy formularz zgłoszeniowy. Jesteśmy bardzo ciekawi nowego obiektu i jego "przyjazności" dla naturystów :)
  • 0

#9 Nuxman

Nuxman

• Tematy: 289

Napisany: 04 wrzesień 2010 o 20:24

A po co cytowałeś całego posta??? :angry:

Naprawdę zacznę wysyłać na przymusowe szkolenie....
  • 0

#10 Adam

Adam

X

• Autor tematu

Napisany: 04 wrzesień 2010 o 20:53

Wysłałem formularz wcześniej. Teraz nie wiem czy jeszcze raz z zaznaczeniem ze to na zlot naturystów, czy to co wysłałem wystarczy?

Jeśli ktoś wysłał wcześniej ankietę, nie musi wysyłać ponownie.

Już wysłaliśmy formularz zgłoszeniowy. Jesteśmy bardzo ciekawi nowego obiektu i jego "przyjazności" dla naturystów :)

Nie jesteście odosobnieni. Niebawem wszystko będzie jasne, jestem pewien, że z korzyścią dla nas.
  • 0

#11 Adam

Adam

X

• Autor tematu

Napisany: 04 wrzesień 2010 o 22:12

Pozdrawiam i życzę udanego spotkania. :)

Dziękuję bardzo. Ja życzę udanego wypoczynku w odpowiadającym Ci towarzystwie i formule .
Pozdrawiam.
  • 0

#12 Adam

Adam

X

• Autor tematu

Napisany: 06 wrzesień 2010 o 14:02

Mała zmiana - jeśli ktoś jeszcze nie wysłał aniety do Term Rzymskich, nie musi tego robić, wystarczy jedynie ankieta-zgłoszenie przesłane do mnie. To w ramach walki z biurokracją ;-)
  • 0

#13 Qba50

Qba50
    • Czas online: 4d 21g 17m 42s

Napisany: 06 wrzesień 2010 o 23:08

Mała zmiana - jeśli ktoś jeszcze nie wysłał aniety do Term Rzymskich, nie musi tego robić, wystarczy jedynie ankieta-zgłoszenie przesłane do mnie. To w ramach walki z biurokracją ;-)

Witam. Mam problem ze stroną Term Rzymskich i chętnie wyślę nasze zgłoszenie do Adama -tylko na jaki adres? Pozdrawiam
  • 0

#14 Adam

Adam

X

• Autor tematu

Napisany: 06 wrzesień 2010 o 23:33

Witam. Mam problem ze stroną Term Rzymskich i chętnie wyślę nasze zgłoszenie do Adama -tylko na jaki adres? Pozdrawiam

termyrzymskie@wp.eu
Pozdrawiam
  • 0

#15 Adam

Adam

X

• Autor tematu

Napisany: 07 wrzesień 2010 o 02:38

Cennik apartamentów:
http://www.palacsatu...id=80&lang_id=0
Na nasze spotkanie mamy 10% zniżki.
  • 0

#16 summer.time.77

summer.time.77

Weteran Forum

• Tematy: 95
    • Czas online: 70d 6g 58m 39s
  • Kim jestem:Para

Napisany: 07 wrzesień 2010 o 08:50

Ciekawa inicjatywa. Dla nas jednak troszke za daleko :(
  • 0

#17 Adam

Adam

X

• Autor tematu

Napisany: 08 wrzesień 2010 o 01:13

Na chwilę obecną jest zgłoszonych 113 osób. Wpłat wpłynęło za 42 osoby. Limit miejsc 140.

UWAGA! W ciągu najbliższych kilku dni z powodu podróży zagranicznej mogę mieć ograniczony dostęp do internetu, proszę więc o wyrozumiałość, gdybym nie mógł komuś szybko odpisać na posta, maila, PW.
  • 0

#18 alberto77

alberto77
    • Czas online: 20m 44s

Napisany: 08 wrzesień 2010 o 17:54

właśnie wysłałem nasze zgłoszenie mam nadzieję ze się jeszcze załapiemy :)
  • 0

#19 D_S

D_S
  • Tematy: 1
    • Czas online: 11g 22m 31s
  • Kim jestem:Para

Napisany: 08 wrzesień 2010 o 18:32

Bardzo chcielibyśmy uczestniczyć w imprezie, nie posiadamy jednak własnego środka transportu.
Szukamy życzliwych osób, ktory nie mają nic przeciwko dodaktowemu towarzystwu w samochodzie ;)
Jesteśmy z Poznania, ale nie ma też problemów jakby ktoś wyjezdzał z Wrocławia.
  • 0

#20 Para26

Para26
  • Tematy: 4
    • Czas online: 3g 37m 39s

Napisany: 08 wrzesień 2010 o 19:38

Zgłoszenie wysłane tak jak i wpłata ;D Do zobaczenia na nowym obiekcie

Pozdrawiamy wszystkich (Para81)
  • 0

Copyright © 2015 NNS