Yellow Tea Style© Fisana

Skocz do zawartości

Forum NNS używa cookies i podobnych technologii w celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z serwisu (zapamiętywanie preferencji i ustawień na naszych stronach, zbieranie anonimowych danych dla celów statystycznych). Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej. Więcej informacji w dziale Polityka prywatności

Akceptuję

Witamy na Forum NNS

Witamy na Forum NNS , tak jak na większości forów musisz się zarejestrować aby pisać posty lub zobaczyć tematy widoczne wyłącznie przez zarejestrowanych członków forum. Proces rejestracji jest prosty i łatwy i wymaga podania przez Ciebie minimum informacji. Skorzystaj z możliwości jakie daje Ci rejestracja!
Oto doskonałe powody, aby zarejestrować się:

* Wysyłanie prywatnych wiadomości
Korzystając z komunikatora pisz do użytkowników!
* Dodawanie wydarzeń do kalendarza
Nadchodzi ciekawe wydarzenie? Podziel się z nami!
* Shoutbox
Chcesz coś powiedzieć wszystkim? Użyj shoutbox'a

..a przede wszystkim nie będziesz widzieć tej wiadomości ;)
    Guest Message by DevFuse

- - - - -

I SAUNOWE SPOTKANIE NATURYSTÓW W TERMACH RZYMSKICH W CZELADZI 09.10.2010 r. (sobota) w godz. 17.00-22.00 wstęp 16.00-17.00

• Zamknięty Temat jest zamknięty
    211 odpowiedzi w tym temacie

#1 Adam

Adam

• Czas online: 42d 12g 56m 21s
    • Tematy: 95
    • Kim jestem:Mężczyzna

Napisany: 04 wrzesień 2010 o 00:50

I SAUNOWE SPOTKANIE NATURYSTÓW W TERMACH RZYMSKICH W CZELADZI

Informuję, że w dniu 09.10.2010 r. (sobota) w godz. 17.00-22.00 w Termach Rzymskich w Pałacu Saturna w Czeladzi, ul. Dehnelów 2, http://www.zumi.pl/n...&svActive=false odbędzie się spotkanie naturystów. Oferta jest skierowana do naturystów w wieku od 0 do 99 lat i więcej: par, rodzin, kobiet, osób samotnych z dziećmi do lat 14, oraz mężczyzn-singli: poleconych przez parę, zaproszonych przez organizatora oraz pozostałych – w miarę wolnych miejsc oraz z zachowaniem rozsądnej proporcji kobiet i mężczyzn w/g decyzji organizatora.
    Warunkiem uczestnictwa jest wysłanie ankiety-zgłoszenia uczestnictwa w testach ze strony www.termyrzymskie.eu w menu aktualności z dopiskiem: „spotkanie naturystów” tylko do mnie na adres: termyrzymskie@wp.eu.
    W zgłoszeniu należy podać: Imiona i Nazwiska uczestników, status (np. para), zalecam podać numer telefonu kontaktowego oraz nick z Forum naturystycznego.
    Spotkanie odbędzie się w ramach promocji nowowybudowanych Term Rzymskich jako bezpłatny test obiektu. Każdy uczestnik zobowiązany będzie wpłacić kwotę 10 zł na poczet poczęstunku, napojów oraz specjalnych seansów naparzania w saunach. Dzieci 0-3 lat - wstęp bezłatny, dzieci 3-14 lat - 50% zniżki.
    Numer konta będzie podany mailem zwrotnym w późniejszym terminie, po akceptacji zgłoszenia. Liczba miejsc jest ograniczona i wynosi 140 osób.
    Uczestnicy będą zobowiązani przestrzegać regulaminu Term Rzymskich, a ponadto norm i zwyczajów naturystycznych. Szatnie i prysznice będą w tym dniu koedukacyjne. Korzystanie z saun odbywać się będzie wyłącznie zgodnie ze sztuką prawidłowego saunowania, czyli sauna sucha – nago na ręczniku pod całym ciałem, sauna mokra – nago, po uprzednim spłukaniu siedziska. Dla jasności przypomnę ogólną zasadę spotkań naturystycznych: „stroje kąpielowe zakazane, ręczniki dozwolone”.
    Wstęp na spotkanie będzie możliwy w godzinach 16.00-17.00
    Fotografowanie będzie dozwolone wyłącznie w godzinach 21.30-22.00, na całym obiekcie, za zgodą osób fotografowanych.
    Spożywanie alkoholu lub przebywanie w stanie nietrzeźwości będzie zabronione.
    Istnieje możliwość noclegów w apartamentach w Pałacu Saturna – dla uczestników przewidziana jest zniżka 10% od ceny podanej na stronie: www.palacsaturna.eu.
    Dojazd komunikacją miejską - przystanek Czeladź Osiedle Musiała lub Czeladź Reymonta. Wyszukiwarka połaczeń: http://rozklady.kzkgop.pl/index.php
    Wszelkie pytania proszę kierować do mnie na adres: termyrzymskie@wp.eu

Z upoważnienia Prezesa Zarządu BP Deyle Polska sp. z o. o.
    Adam Barski, nick „Adam” z Forum PSN i NNS

#2 Nuxman

Nuxman

Weteran Forum

• Tematy: 263

Napisany: 04 wrzesień 2010 o 02:11

Wyświetl postAdam dnia 04 wrzesień 2010 o 00:50 napisał:

Uczestnicy będą zobowiązani przestrzegać regulaminu Term Rzymskich, a ponadto norm i zwyczajów naturystycznych. Szatnie i prysznice będą w tym dniu koedukacyjne. Korzystanie z saun odbywać się będzie wyłącznie zgodnie ze sztuką prawidłowego saunowania, czyli sauna sucha – nago na ręczniku pod całym ciałem,

Ja bym jeszcze dodał formułke - "również pod stopami", grzybica źle się leczy :)

#3 saggi

saggi
      • :
    • Tematy: 0

Napisany: 04 wrzesień 2010 o 06:45

Razem z bst już się zapisujemy :)

#4 Adam

Adam

• Autor tematu

Napisany: 04 wrzesień 2010 o 08:34

Wyświetl postNuxman dnia 04 wrzesień 2010 o 02:11 napisał:

Ja bym jeszcze dodał formułke - "również pod stopami", grzybica źle się leczy :)
    W/g wykładni pełnego składu Trybunału Konstytucyjnego- stopa jest częścią ciała ;)

#5 qwert

qwert

Weteran Forum

• Czas online: 6d 19g 30m 42s
    • Tematy: 31
    • Kim jestem:Nie powiem

Napisany: 04 wrzesień 2010 o 09:38

Witam.
    Nareszcie jakaś fajna inicjatywa.  :D Chociaż kilka rzeczy na dzień dobry mnie zaniepokoiło:  :unsure:

Informuję, że w dniu 09.10.2010 r. (sobota) w godz. 17.00-22.00 w Termach Rzymskich w Pałacu Saturna w Czeladzi, ul. Dehnelów 2, odbędzie się spotkanie naturystów. Oferta jest skierowana do naturystów: par, rodzin, kobiet, osób z dziećmi do lat 14, oraz mężczyzn-singli: poleconych przez parę, zaproszonych przez organizatora oraz pozostałych – w miarę wolnych miejsc oraz z zachowaniem rozsądnej proporcji kobiet i mężczyzn w/g decyzji organizatora.

Tu wszystko rozumiem. Proste zasady. Nie powinny budzić zastrzeżeń. :)

Warunkiem uczestnictwa jest wysłanie ankiety uczestnictwa w testach ze strony www.termyrzymskie.eu w menu aktualności z dopiskiem: „spotkanie naturystów” oraz wysłanie zgłoszenia na adres: termyrzymskie@wp.eu. W zgłoszeniu należy podać: Imiona i Nazwiska uczestników, status (np. para), zalecam podać numer telefonu kontaktowego oraz nick z Forum naturystycznego.

Akcja się rozwija... :ph34r:

Uczestnicy będą zobowiązani przestrzegać regulaminu Term Rzymskich, a ponadto norm i zwyczajów naturystycznych. Szatnie i prysznice będą w tym dniu koedukacyjne. Korzystanie z saun odbywać się będzie wyłącznie zgodnie ze sztuką prawidłowego saunowania, czyli sauna sucha – nago na ręczniku pod całym ciałem, sauna mokra – nago, po uprzednim spłukaniu siedziska. Dla jasności przypomnę ogólną zasadę spotkań naturystycznych: „stroje kąpielowe zakazane, ręczniki dozwolone”.

Czyli nagość najważniejsza. A takie specjalne czapeczki do sauny, prześcieradła? A między saunami można się okryć?? W mokrej saunie można podłożyć pod (oczywiście goły) tyłek ręcznik???
    :(

Trochę zabrakło mi informacji gdzie jest owa Czeladź.
    Żeby nie było: akcja bardzo mi się podoba, na pewno chcielibyśmy skorzystać z tego obiektu kiedy będzie to już normalne saunowanie a nie impreza dla ściśle zarejestrowanych, policzonych, pouczonych i posegregowanych.

Pozdrawiam i życzę udanego spotkania.  :)

#6 Jon Jon

Jon Jon
      • Czas online: 7d 16g 22m 12s
    • Tematy: 17

Napisany: 04 wrzesień 2010 o 11:13

nie mogę wysłać maila do term

czy ktoś jeszcze ma taki problem

wywala mnie jako spam

jak go rozwiązać

#7 rudlan

rudlan
      • Czas online: 11g 58m 49s
    • Tematy: 12
    • Kim jestem:Nie powiem

Napisany: 04 wrzesień 2010 o 13:49

Wyświetl postJon Jon dnia 04 wrzesień 2010 o 11:13 napisał:

nie mogę wysłać maila do term

czy ktoś jeszcze ma taki problem

wywala mnie jako spam

jak go rozwiązać

Wysłałem formularz wcześniej. Teraz nie wiem czy jeszcze raz z zaznaczeniem ze to na zlot naturystów, czy to co wysłałem wystarczy?

#8 Sopelki

Sopelki
      • :

Napisany: 04 wrzesień 2010 o 18:18

I SAUNOWE SPOTKANIE NATURYSTÓW W TERMACH RZYMSKICH W CZELADZI

Informuję, że w dniu 09.10.2010 r. (sobota) w godz. 17.00-22.00 w Termach Rzymskich w Pałacu Saturna w Czeladzi, ul. Dehnelów 2, odbędzie się spotkanie naturystów. Oferta jest skierowana do naturystów: par, rodzin, kobiet, osób z dziećmi do lat 14, oraz mężczyzn-singli: poleconych przez parę, zaproszonych przez organizatora oraz pozostałych – w miarę wolnych miejsc oraz z zachowaniem rozsądnej proporcji kobiet i mężczyzn w/g decyzji organizatora.
    Warunkiem uczestnictwa jest wysłanie ankiety uczestnictwa w testach ze strony www.termyrzymskie.eu w menu aktualności z dopiskiem: „spotkanie naturystów” oraz wysłanie zgłoszenia na adres: termyrzymskie@wp.eu.
    W zgłoszeniu należy podać: Imiona i Nazwiska uczestników, status (np. para), zalecam podać numer telefonu kontaktowego oraz nick z Forum naturystycznego.
    Spotkanie odbędzie się w ramach promocji nowowybudowanych Term Rzymskich jako bezpłatny test obiektu. Każdy uczestnik zobowiązany będzie wpłacić kwotę 10 zł na poczet poczęstunku, napojów oraz specjalnych seansów naparzania w saunach. Numer konta będzie podany mailem zwrotnym w późniejszym terminie, po akceptacji zgłoszenia. Liczba miejsc jest ograniczona i wynosi 140 osób.
    Wstęp na spotkanie będzie możliwy w godzinach 16.00-17.00
    Fotografowanie będzie dozwolone wyłącznie w godzinach 21.30-22.00, na całym obiekcie, za zgodą osób fotografowanych.
    Spożywanie alkoholu lub przebywanie w stanie nietrzeźwości będzie zabronione.
    Istnieje możliwość noclegów w apartamentach w Pałacu Saturna – dla uczestników przewidziana jest zniżka 10% od ceny podanej na stronie: www.palacsaturna.eu.
    Wszelkie pytania proszę kierować do mnie na adres: termyrzymskie@wp.eu

Z upoważnienia Prezesa Zarządu BP Deyle Polska sp. z o. o.
    Adam Barski, nick „Adam” z Forum PSN i NNS

Już wysłaliśmy formularz zgłoszeniowy. Jesteśmy bardzo ciekawi nowego obiektu i jego "przyjazności" dla naturystów :)

#9 Nuxman

Nuxman

Weteran Forum

• Tematy: 263

Napisany: 04 wrzesień 2010 o 20:24

A po co cytowałeś całego posta??? :angry:

Naprawdę zacznę wysyłać na przymusowe szkolenie....

#10 Adam

Adam

• Autor tematu

Napisany: 04 wrzesień 2010 o 20:53

Wyświetl postrudlan dnia 04 wrzesień 2010 o 13:49 napisał:

Wysłałem formularz wcześniej. Teraz nie wiem czy jeszcze raz z zaznaczeniem ze to na zlot naturystów, czy to co wysłałem wystarczy?
    Jeśli ktoś wysłał wcześniej ankietę, nie musi wysyłać ponownie.

Wyświetl postSopelki dnia 04 wrzesień 2010 o 18:18 napisał:

Już wysłaliśmy formularz zgłoszeniowy. Jesteśmy bardzo ciekawi nowego obiektu i jego "przyjazności" dla naturystów :)
    Nie jesteście odosobnieni. Niebawem wszystko będzie jasne, jestem pewien, że z korzyścią dla nas.

#11 Adam

Adam

• Autor tematu

Napisany: 04 wrzesień 2010 o 22:12

Wyświetl postqwert dnia 04 wrzesień 2010 o 09:38 napisał:

Pozdrawiam i życzę udanego spotkania.  :)
    Dziękuję bardzo. Ja życzę udanego wypoczynku w odpowiadającym Ci towarzystwie i formule .
    Pozdrawiam.

#12 Adam

Adam

• Autor tematu

Napisany: 06 wrzesień 2010 o 14:02

Mała zmiana - jeśli ktoś jeszcze nie wysłał aniety do Term Rzymskich, nie musi tego robić, wystarczy jedynie ankieta-zgłoszenie przesłane do mnie. To w ramach walki z biurokracją ;-)

#13 Qba50

Qba50
      • Czas online: 2d 22g 19m 23s

Napisany: 06 wrzesień 2010 o 23:08

Wyświetl postAdam dnia 06 wrzesień 2010 o 14:02 napisał:

Mała zmiana - jeśli ktoś jeszcze nie wysłał aniety do Term Rzymskich, nie musi tego robić, wystarczy jedynie ankieta-zgłoszenie przesłane do mnie. To w ramach walki z biurokracją ;-)
    Witam. Mam problem ze stroną Term Rzymskich i chętnie wyślę nasze zgłoszenie do Adama -tylko na jaki adres? Pozdrawiam

#14 Adam

Adam

• Autor tematu

Napisany: 06 wrzesień 2010 o 23:33

Wyświetl postQba50 dnia 06 wrzesień 2010 o 23:08 napisał:

Witam. Mam problem ze stroną Term Rzymskich i chętnie wyślę nasze zgłoszenie do Adama -tylko na jaki adres? Pozdrawiam
    termyrzymskie@wp.eu
    Pozdrawiam

#15 Adam

Adam

• Autor tematu

Napisany: 07 wrzesień 2010 o 02:38

Cennik apartamentów:
    http://www.palacsatu...id=80&lang_id=0
    Na nasze spotkanie mamy 10% zniżki.

#16 summer.time.77

summer.time.77

Weteran Forum

• Czas online: 58d 18g 2m 2s
    • Tematy: 93
    • Kim jestem:Para

Napisany: 07 wrzesień 2010 o 08:50

Ciekawa inicjatywa. Dla nas jednak troszke za daleko  :(

#17 Adam

Adam

• Autor tematu

Napisany: 08 wrzesień 2010 o 01:13

Na chwilę obecną jest zgłoszonych 113 osób. Wpłat wpłynęło za 42 osoby. Limit miejsc 140.

UWAGA! W ciągu najbliższych kilku dni z powodu podróży zagranicznej mogę mieć ograniczony dostęp do internetu, proszę więc o wyrozumiałość, gdybym nie mógł komuś szybko odpisać na posta, maila, PW.

#18 alberto77

alberto77
      • Czas online: 20m 44s

Napisany: 08 wrzesień 2010 o 17:54

właśnie wysłałem nasze zgłoszenie mam nadzieję ze się jeszcze załapiemy  :)

#19 D_S

D_S
      • Czas online: 10g 7m 15s
    • Tematy: 1
    • Kim jestem:Para

Napisany: 08 wrzesień 2010 o 18:32

Bardzo chcielibyśmy uczestniczyć w imprezie, nie posiadamy jednak własnego środka transportu.
    Szukamy życzliwych osób, ktory nie mają nic przeciwko dodaktowemu towarzystwu w samochodzie ;)
    Jesteśmy z Poznania, ale nie ma też problemów jakby ktoś wyjezdzał z Wrocławia.

#20 Para26

Para26
      • Czas online: 3g 37m 39s
    • Tematy: 4

Napisany: 08 wrzesień 2010 o 19:38

Zgłoszenie wysłane tak jak i wpłata ;D Do zobaczenia na nowym obiekcie

Pozdrawiamy wszystkich (Para81)

Copyright © 2014 NNS