Klub NNS


Klub

Klub to miejsce sympatyków NNS. Kto może zostać członkiem klubu? Każdy kto kupi chociaż jedną koszulkę lub czapeczkę automatycznie zostaje członkiem klubu na okres sześciu miesięcy. Klub został założony z myślą specjalnie o tych którzy wspierają witrynę NNS, w podziękowaniu za ich wkład w rozwój strony.

A co to daje?
Wszyscy klubowicze mają dostęp do znacznie powiększonej galerii zdjęć naturystycznych, do archiwum najlepszych zdjęć nadesłanych oraz do archiwum zdjęć konkursowych, mają możliwość obejrzenia wszystkich fotografii zamieszczonych w czasopiśmie "Natura, Naturyzm" (w większej rozdzielczości). Łącznie w strefie klubowej znajduje się ponad 2800 fotografii. Dodatkowo, w klubie znajdują się dwa filmy - "Castaway (1986)" oraz "La fonte des neiges", oba w wersji z napisami, tłumaczenie: NNS.

Członkowie klubu mają również możliwość otrzymania filmów o tematyce naturystycznej, nagranych na nośniku DVD - niestety nie oznacza to tej jakości, ale trudno wymagać aby archiwalne filmy z wyborów Miss Natura z lat dziewięćdziesiątych miały taką jakość - liczy się raczej wartość archiwalna nagrań. W klubie dostępne są już cztery płyty.


Ponieważ nie wszystkim zależy na czapeczkach lub koszulkach, ale podoba im się serwis i chcą mieć swój wkład w istnienie NNS, została dla nich przygotowana możliwość dokonania dotacji przeznaczonej na potrzeby serwisu NNS, czyli na opłacenie serwera, opłaty dla NASK'u, honoraria dla programistow, itd. Dotacja może być w dowolnej kwocie, w przypadku darowizny w wysokości 50 PLN lub wyższej, w podziękowaniu darczyńca jest przyjmowany do Klubu NNS na okres pół roku. Formularz dotacji jest uniwersalny, mogą z niego skorzystać również ci którzy chcą pozostać anonimowi.