Opaski na rękę "Live Naked"

Na fali popularności żelowych opasek na rękę, w sieci pojawiła się możliwość zakupu opaski "Live Naked", nawiązującej tekstem do słynnej opaski "Live strong" L.Amstronga. Opaski są do nabycia za pośrednictwem witryny www.livenaked.org (strona już nie działa) i wszystko byłoby pięknie gdyby nie kilka ale. Nie dość że opaski są po prostu brzydkie i wyglądają jak zrobione z tandetnego silikonu, to na dodatek cała akcja wydaje się być prywatnym przedsięwzięciem jakiegoś sprytnego człowieka, chcącego na popularności opasek zarobić trochę grosza.
W witrynie brak jakiegokolwiek adresu firmy(?) sprzedającej je, nie ma żadnego kontaktu do nich oprócz e-maila, nie wiadomo jakiego rozmiaru są opaski. Są tam zamieszczone loga INA, AANR itd ale odnosi się wrażenie ze zostały one umieszczone tylko po to aby zasugerować potencjalnemu nabywcy, że cała akcja ma ich wsparcie i zachęcić do zakupu, podczas gdy na witrynach wymienionych stowarzyszeń nie ma nic na temat tych opasek.

Sam pomysł jest bardzo dobry, ale powinien być firmowany przez którąś z działających organizacji naturystycznych która zadbałaby o odpowiednią jakość i wykonanie opasek, oraz ich szeroką dystrybucję - wtedy akcja miałaby szansę na powodzenie. Na razie decyzję co do zakupu poddajemy ku rozwadze czytelnika.

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.