RaportySłoneczny Brzeg | #5

Byliśmy w tym roku na plaży opisywanej wcześniej czyli Słoneczny Brzeg za hotelem Burgas. W sumie jest OK ale jest to plaża przejściowa czyli wiele osób co chwilę spaceruje brzegiem. Niektórzy reagują śmiechem innych to nie obchodzi ale są i oburzeni. Najważniejsze to się nimi nie przejmować. Plaża czysta, są już kosze i nawet ratownik krzyczy na niezdyscyplinowanych. Chyba się wszystko unormowało :)... Do tego zawsze jest tam miejsce i nie siedzi się nikomu na głowie. A woda i atmosfera cudowna ;)... Nigdy nie miałem takiej opalenizny.

Słoneczny Brzeg | #4

W SB w pobliżu Sveti Vlas jest całkiem przyjemna plaża. Jest dość szeroka i w miarę pusta. Generalnie widuje się te same twarze. Jest sporo samotnych facetów w różnym wieku. Nie rzucają się w oczy więc nie ma się czego obawiać. Pary to zwykle osoby starsze. Młodych jak na lekarstwo. Tekstylnych jest troszkę ale głównie rozkładają się na jej początku. Nie można miec do nich pretensji bo to jedno z niewielu miejsc w całym kompleksie SB gdzie można się rozłożyć na plazy przy morzu (a nie za leżakami) i do tego tam gdzie jest mniej ludzi. Nie są też w żaden sposób zauważalni (poza ubiorem).

Słoneczny Brzeg | #2

Witamy, Jestesmy aktualnie w Bułgarii " Słoneczny Brzeg" ,To co mozemy napewno powiedziec, to jest plaza naturystyczna w kierunku Nesebaruu w odleglosci ok 200m za hotelem Burgas lub inaczej od głownego deptaku musimy minąć dwia stalowe pomosty . Na tą chwile pierwszy jest zagrodzony. Na drugi mozna wejsc. Poczatek plazy dla naturystow zaczyna sie za licznymi rzedami Parasoli ktore sa płatne 7 lv za dobe, dodatkowo przed plaza jest tabliczka "plaza jest nie strzezona przez ratownikow" i Znak zakaz kapieli. Koniec plazy wyznacza chłodna rzeczka ok 3 m szerokosci wpadajaca do morza.

Słoneczny Brzeg | #1

W tym okresie przebywałem na urlopie w tych miejscowościach. Niestety w Św. Własie są jedynie 3 niewielkie plaże, zajmowane jedynie przez 'tekstylnych'. Jedyna plaża naturystyczna jest w Słonecznym Brzegu, gdzie ze Św. Własu najtaniej dostać się można kursującą tam lokalną komunikacją autobusową (koszt ok. 1,60 PLN). Plaża znajduje się w południowej części kurortu, ok. 200 metrów za hotelem 'Burgas' kierując się w stronę Nesebaru. Część naturystów prócz plaży rozkłada się na niewielkich wydmach znajdujących się bezpośrednio przy tej plaży bądź pod wydmami ale od strony lądu.