Słoneczny Brzeg | #3

Wróciliśmy niedawno ze Słonecznego Brzegu , tak wiec podzielimy się naszymi obserwacjami co do nagich plaż. . Otóż w Słonecznym Brzegu nie ma ciekawych klimatycznych naturystycznych plaż. Ta znajdująca sie przy ujsciu rzeczki jest nieciekawa. Jak to juz wcześnie zostało napisane, znajduje sie pomiędzy plażami tekstylnymi .Brak tam klimatu... Nie polecamy. Druga plaża znajduje się w kierunku Sveti Vlas. Dotrzeć do niej mozna nadmorską promenadą przy której znajdują sie stragany i bary w których dla ochłody można wypić pifko Zagorke. Cena bro w restauracji to około 4-5zł. ( we wrzesniu to nawet 3zł).
Przy tej promenadzie znajduje sie hotel Glarus. Od niego trzeba jeszcze przejść jakiś kilometr. Na tej plaży juz jest lepiej niż przy tej rzeczce. Jednakże osobom mieszkającym w Słonecznym Brzegu zdecydowanie polecamy stracić 2zł (koszt biletu) i podjechać miejskim autobusem nr 1 do Nesebyru. Autobusy kursują bardzo często. Bilety kupuje sie u konduktora. Jadąc od strony Słonecznego Brzegu należy wysiąść na przystanku nr 18 o nazwie Panoramio,który znajduje się przy takim oto hotelu….
Tak wiec wysiadamy na przystanku i idziemy w stronę Nesebyru.(jak wysiądziemy z autobusu odbijamy na lewo) Dochodzimy do skrzyżowania przy której znajduje się piekarnia sprzedającą tzw. Zakuzki. Smaczne wypieki. Polecamy
Skręcamy na tej krzyżówce przy tej piekarni na prawo i idziemy cały czas prosto… Dochodzimy do kolejnego skrzyżowania…
Teraz skręcamy w prawo… Idziemy jakieś 400m(mijamy po drodze myjnie samochodową- aftomywka) i skracamy na lewo w stronę plaży. Charakterystyczny punkt tego skrętu to ogrodzenie z jakieś zielonej pleksi….. Za chwile ukazuje się nam taki oto widok
To jest właśnie wejście na plaże.. Aby dojść do naturystycznej jej części musimy skierować się na prawo. Na zdjęciu poniżej widać w oddali tą właśnie część tam pod tym klifem… Widok z tej plaży to Stary Nesebyr….
Polecamy to miejsce

Autor: agniesiaaaDodaj swój raport

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.