RaportyTucepi | Makarska | #3

Byliśmy w Makarskiej w II połowie sierpnia 2016 r. Bardzo dużo turystów. Na plaży tłok. Naturyści plażują, albo na półwyspie Sw.Petra, albo na plaży Nugal. Plażyczka na półwyspie, to betonowa półka, gdzie za plecami leżących osób ciągnie się ścieżka właśnie na plażę Nugal. Tą ścieżką przemieszczają się codziennie dziesiątki, jak nie setki osób szukających, jakiegoś spokojniejszego miejsca do plażowania. Część z nich znajduje sobie jakieś miejsce na półkach skalnych, część idzie aż na plażę Nugal, a część po prostu wraca widząc, że w zasadzie wszędzie jest tak samo.

Tucepi | Makarska | #2

Tucepi, Makarska (Nugal) Przepięknie położona zatoczka ze żwirkową plażą otoczona z 3 stron wysokimi skałkami-wyłacznie dla FKK. Odpoczywającym w Promajnie, Basko Polje, Makarskiej, Tucepi polecamy tą plażę. Dojście na końcu Makarskiej od strony Tucepi parkujemy przy Supermarkecie i Stacji Kontroli Pojazdów. Przechodzimy pomiędzy budynkami wchodząc na szlak pieszy. Na pierwszym skrzyżowaniu szlaków (w lewo Tucepi w prawo Makarska) skecamy w lewo i idziemy szlakiem około 10 -15 minut.

Makarska | #1

Witam,
nikt do tej pory nie opisał plaży FKK w bardzo popularnej miejscowości Makarska.

My byliśmy tam we wrześniu br.
Plaża usytuowana jest na obrzeżu miasta. Pokryta w całości skałami, po których można chodzić, albo na których można leżeć. Nie ma tu zbyt wiele miejsca, ale bez problemu można znaleźć sobie małą, żwirową zatoczkę, otoczoną skałkami.